Promisan

Promisan ir uztura bagātinātājs, avots flavonoīdus, pozitīvi ietekmē funkciju sieviešu dzimumorgānu.  Uztura bagātinātājs Promisan

Struktūra un sastāvs Promisana

Promisan darbības kapsulas 550 mg. Galvenās aktīvās sastāvdaļas sagatavošanā ir zaļās tējas ekstrakts, augu ekstraktu no krustziežus un minerālvielu premikss. Papildu komponentus Promisana ir laktoze un aerosil.

Saskaņā ar instrukcijām, Promisan (katra kapsula) satur vismaz 45 mg epigallokatehīha-3-askorbīnskābi un 90 mg indola-3-carbinol. Bez tam ir nepieciešami gatavojoties ķermeņa minerālvielām: jods, varš, dzelzs, cinks, selēns, mangāns.

Izgatavošanas iepakojumā 30 un 120 kapsulām. Analogā Promisana ir kapsulas Indinol.

Farmakoloģiskās iedarbības Promisana

Mūsu valstī tā, katru gadu palielinās statistiku par skaitu vēzi. Pastāvīgi reģistrēti pacienti ar šo briesmīgo diagnozi, un lielākoties jau vēlīnā stadijā vēzi. Diemžēl, dažādu iemeslu dēļ, viņa diagnoze ir agrīnā stadijā mūsu valstī rada zināmas grūtības, kas ir iemesls, kāpēc mēs ieņem vadošo pozīciju skaitu nāves gadījumu no vēža.

Vēzis tendētas uz jebkura vecuma cilvēkiem un dzimuma. Saskaņā ar statistiku, sievietes ir visvairāk neaizsargātas pret reproduktīvo sistēmu un piena dziedzeru.

Šodien, medicīna nav izdomāts izārstēt vēzi vēlīnā, bet ir vairāki medikamenti, kas var veiksmīgi cīnītos ar šo briesmīgo slimību, 1. un 2. posma. Saskaņā ar instrukcijām, Promisan nevar konkrēti saistīt ar šīm zālēm. Šis papildinājums tika izstrādāts pirms vairākiem gadiem zinātnieki pētniecības institūta Molekulārās medicīnas, Maskavas Medicīnas akadēmijā. IM Setchenov īpaši sieviešu dzimumorgānu.

Pēc atsauksmēm, Promisan palīdz atjaunot jutība pret ķīmijterapiju audzēšanas audzējiem, kavē vēža šūnu augšanu un palēnina procesu sadalījumu, nomāc izplatīšanos metastāzēm.

Indikācijas Promisana

Saskaņā ar instrukcijām, Promisan parādīt sievietes kā bioloģiski aktīvo uztura bagātinātājiem, kā papildus avots flavonoīdus, minerālvielu un indola savienojumu.

Ieteicamais Promisan korekcija un profilakse pirmsvēža un hiperplastisku slimību sieviešu reproduktīvos orgānus (endometrija hiperplāzija neinfekciozu raksturu, dzemdes kakla displāziju, novēršana krūts vēzi). Narkotiku vai analogais Promisana rāda sievietes, kas ir procesā veikta ķīmijterapija, jo audzēju reproduktīvo sistēmu, neatkarīgi no hormonālo statusu, kā arī sievietes, kas ir bijusi operācija, jo audzēja novērstu metastāzes.

Daži ārsti var iecelt vai ekvivalents Promisana narkotika novēršanai dažādu komplikācijas pēc aborta.

Dozēšanas un dozēšanas režīmu

Lai novērstu vēža sievietēm veikt 1 kapsula Promisana 1 reizi dienā. Kursu ilgums ir viens mēnesis.  Devas forma Promisana - kapsulas

Lai palielinātu jutību vēža šūnu ķīmijterapijas uzņemšanas Promisana, atsauksmes, labākais posms pāris nedēļu pirms pirmās ķīmijterapijas kursa. Ieteicamā deva: 2 kapsulas divreiz dienā ēšanas laikā. Ārstēšanas ilgums ir 3-6 mēneši (līdz ķīmijterapijas beigām).

Promisan bieži parakstītas papildus ķīmijterapijas kursa, kas ietvēra esošās pretvēža zāles, piemēram, daunorubicīna, paklitakselu, doksorubicīnu, mitoksantronu, vinkristīnu, etopozīdu.

Kontrindikācijas Promisanu

Tā Promisan nevis hormonālās zāles, tās izmantošana pat ilgākā laika posmā ir droša.

Saskaņā ar instrukcijām, Promisan kontrindicēta sievietēm grūtniecības un zīdīšanas periodā. Zāles nav ieteicams sievietēm, kas lieto narkotikas, lai samazinātu kuņģa protonu sūkņa inhibitori, antacīdiem, H2 blokatori.

Blakusparādības Promisana

Kopš zāļu sastāv tikai no augu izcelsmes sastāvdaļām, un nav toksiskas blakusparādības Promisan praktiski nav.

Daži pacienti ziņoja Promisana nevēlamas blakusparādības, piemēram, slikta dūša, bet tikai gadījumā, ņemot narkotikas tukšā dūšā. Dažkārt var būt dažādas alerģiskas reakcijas, kas izpaužas kā dermatīts, ādas apsārtums un nieze.

Uzglabāšanas nosacījumi

Promisan uzglabā sausā vietā, prom no bērniem, ne ilgāk kā divus gadus.

Яндекс.Метрика