Pronoran

Pronoran - sintētisko pretparkinsonisma zāles. Pronoran

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela iekļūst Pronoran in smadzeņu asins plūsmu un ir pretparkinsonisma iedarbību. Pronoran pārskatīšana ir efektīva visos slimības un ietekmi uz galvenajiem mehāniskajiem simptomiem.

Produkta veids

Pronoran ražots formā kārtā, sarkanās tabletes ar kontrolētu izdalīšanos, kas satur 50 mg aktīvās vielas - piribedil. 15 un 30 tabletēm.

Lai tuvākajiem analogiem Pronoran darbības veids ietver zāles: abergin, bromokriptīnu, Bromergon, bromokriptīns-HF mirapex, Parlodel, Oprimeya, Requip Modutab.

Indikācijas Pronoran

Pronoran instrukcijas, ko izmanto, ārstējot Parkinsona slimības:

 • Kad formas pārsvarā pavada trīce - kā monoterapiju;
 • Agrīnā un vēlīnā slimības, it īpaši formām, kas ietver trīci - kā kombinētas terapijas daļu kopā ar levodopu.

Turklāt zāles ir parakstītas un analogi Pronoran:

 • Kā uzturoša simptomātiska ārstēšana hronisku kognitīvo traucējumu, un neirosensors deficīts izraisa novecošanās process, ieskaitot traucējumiem atmiņu un uzmanību;
 • Kad mijklibošana izraisa izdzēšana slimības apakšējo ekstremitāšu artēriju - kā papildu simptomātisku terapiju;
 • Ārstēšanai simptomu išēmisku oftalmoloģijas slimību, tai skaitā uz kontrastu krāsas samazināšanu, sašaurināšanās redzes laukā, redzes pasliktināšanos.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Pronoran kontrindicēta izmantot sabrukuma, akūtu miokarda infarktu, un kopā ar neiroleptiķi (izņemot klozapīna).

Paaugstināta jutība pret piribedilu vai palīgvielām, kas ir daļa no tabletēm, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecības un zīdīšanas kā kontrindikācija izmantošanai Pronoran.

Dozēšanas Pronoran

Ārstējot Parkinsona slimības kā monoterapija parasti pārvalda no trim līdz pieciem Pronoran tabletēm dienā ieteicams iedalīt 3 posmos: divas tabletes no rīta un pēcpusdienā, tai jābūt dzērienu vakarā. Kombinētajā ar levodopu Lietojiet pa vienai tabletei trīsreiz dienā. Dažos gadījumos, dienas devu palielina par vienu tableti ik pēc divām nedēļām.

Lietojot Pronoran pārējos norādījumus ieteicamā deva ir viena tablete dienā.

Pārdozēšanas Pronoranom un analogu zāļu bieži notiek vemšana, paaugstināts vai pazemināts asinsspiediens, slikta dūša un citi gremošanas traucējumi. Tabletes Pronoran

Blakus efekti

Lietojot Pronoran rodas blakusparādības parasti ir atkarīga no devas un mērena.

Pronoran pārskatīšana var radīt nelielas pārkāpumiem gremošanas sistēmu, kas izpaužas kā slikta dūša, vemšana un vēdera uzpūšanās.

Turklāt, lietojot narkotikas un analogu var attīstīties Pronoran:

 • Apjukums;
 • Trauksme;
 • Smaga miegainība dienas laikā, dažreiz pat pēkšņi aizmigt;
 • Ortostatiska hipotensija ar apziņas vai labilu asinsspiedienu zudums;
 • Halucinācijas;
 • Reibonis;
 • Hipotensija.

Alerģiskas reakcijas Pronoran atsauksmi nav bieži, bet tikai tad, ja konstatēta pastiprināta jutība pret krāsu Carmine, kas ir daļa no preparāta.

Visbiežāk šie simptomi parādās ārstēšanas sākumā un izzūd pēc lietošanas pārtraukšanas narkotiku.

Uzglabāšanas nosacījumi

Pronoran attiecas uz virkni anti-RX narkotikas ar derīguma termiņu 36 mēneši.

Яндекс.Метрика