Proproten 100

Proproten 100 - narkotiku ārstēšanai alkoholisma.  Proproten 100 pilienus

Farmakoloģiskā darbība

Action Proproten 100 tiek realizēts ar rīcības narkotiku uz galvas smadzeņu apvidos, kas atbild par alkohola atkarības veidošanās un tās spēju uzlabot stabilitāti smadzeņu darbības toksīnu.

Zāles mēdz likvidēt paģiru simptomi: tahikardija, svīšana, trīce, galvassāpes, vājums, gremošanas traucējumi.

Turklāt pozitīvas atsauksmes Proproten 100 apliecina, ka narkotiku novērš nemieru, uzbudināmība, bezmiegs, mazina tieksmi pēc alkohola, uzlabo emocionālo stāvokli pacients.

Produkta veids

Proproten 100 tabletes.

Indikācijas

Šie līdzekļi tiek izmantoti, lai ārstētu alkohola abstinences sindroms vidēja un viegla, iekļauj kompleksā terapijā smagas alkohola abstinences, ņemot vērā pacientiem, kuri cieš no hroniska alkoholisma recidīva novēršanai.

Instrukcijas Proproten 100: kā izmantot

Iedzert tableti 15-20 minūtes pirms ēšanas pa vienam. Tablete nevar norīt - saglabāt to pilnībā izšķīst mutē.

Ar paģirām pirmajos 2 stundu laikā tableti Proproten 100 katru pusstundu, un pēc tam -. Par tableti nākamajā stundā 8-10 stundas, ja šajā laikā cilvēks aizmieg, viņam būtu jāturpina lietot tabletes pēc pamošanās. Pēc tam, kad viņiem labāk, jūs varat turpināt lietot tabletes 2-3 dienas 4-6 gab diena - viena tablete ik pēc 2-3 stundām.

Proproten 100 bez sekām var kombinēt ar medikamentiem, ko izmanto detoksikācijas ar smagu alkohola izņemšanu. Tādēļ, ja pēc 12 stundām pieteikuma Proproten 100 uzlabojumu nebūs iespējams uzsākt standarta detoksikācijas terapiju.

1-2 tabletes dienā divus vai trīs mēnešu laikā, ņemot zāles, lai novērstu recidīvu alkoholisma.  Proproten 100 tabletes

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Proproten 100, izraisot nelielu redzes dubultošanās - 5-10 minūtes.

Tas neizslēdz iespēju saslimt alerģija pret narkotiku.

Pārdozēšanas gadījumā var rasties gremošanas traucējumi.

Kontrindikācijas Proproten 100

Proproten 100 saskaņā ar instrukciju nedrīkst ievadīt mātēm, grūtniecēm, pacientiem ar paaugstinātu jutību pret no tabletes sastāvdaļām.

Sakarā ar to, ka starp palīgierīcēm Proproten 100 ir laktoze, to nevar ņemt pie sindromu glikozes malabsorbcija, iedzimtu galactosemia, iedzimtu laktāzes deficītu.

Яндекс.Метрика