Proscar

Proscar - nozīmē, lai ārstētu prostatas hiperplāzija.  Proscar

Farmakoloģiskās ietekme Proscar

Proscar inhibē enzīmu, kas pārvērš testosterona uz aktīvāku forma - dihidrotestosteronu, un samazina tās koncentrācija prostatas audos un asinīs, kas savukārt palīdz samazināt izaugsmi prostatas adenoma.

Labas atsauksmes par Proscar liecina, ka ilgstoša lietošana narkotikas tiek samazināta urinācija un prostatas saraujas.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - finasterīds.

Produkta veids

Proscar tabletes.

Indikācijas

Izrakstīt medikamentus pacientiem ar labdabīgu prostatas hiperplāziju novērstu Urologu sarežģījumus un operācijas.

Instrukciju Proscar arī atzīmēja, ka zāles var tikt noteikti, lai novērstu vīriešiem ar palielinātas prostatas, lai samazinātu tās lielumu, uzlabotu urīna plūsmu un atvieglotu simptomus, kas rodas no labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Instrukcijas Proscar: kā izmantot

Proscar ir parakstītas noteiktām indikācijām ieņemt tableti dienā. No ēšanas narkotika ir neatkarīgs.

Atsauksmes par Proscar apstiprinātu tās efektivitāte prostatas hiperplāzija, kā neatkarīga narkotiku, kombinācijā ar doksazosīna - vazodilatējošo narkotikas lieto paaugstinātā spiedienā.

Vecākiem pacientiem, kuri cieš no nieru mazspējas, korekcija ķēde nav nepieciešama ārstēšana.  Proscar Tabletes

Blakus efekti

Saskaņā ar ietekmi Proscar var būt pārkāpums ejakulācija, sēklinieku sāpes un krūtīs, pasliktināšanos potences, alerģiskas reakcijas - izsitumi, sejas pietūkums un lūpas, ņemot vērā, ka ilgstoša lietošana narkotiku ar spēku un blakusparādību biežumu ir mazāk izteikta.

Nav datu par iespējamo nelabvēlīgo blakusparādību dēļ pārdozēšanas medikamentiem. Eksperimentālos pētījumos pacienti saņēma 400 mg vienu reizi Proscar un 80 mg dienā trīs mēnešus - tika novērotas nevēlamās blakusparādības.

Kontrindikācijas

Proscar nedrīkst izmantot atbilstoši instrukcijas gadījumā, paaugstināta jutība pret Finasteride. Ar aprūpi izrakstīt zāles vīriešiem, kuri bija daudz atlikušo urīna vai ievērojami samazināta urīna plūsmu.

Klīniski nozīmīga zāļu mijiedarbība ir reģistrēti Finasteride.

Яндекс.Метрика