Prostadoz

 Prostadoz lieto hroniska prostatīta
 Sagatavošanās Prostadoz attiecas uz bioloģiski aktīvām piedevām, kuras var izmantot kā vitamīnu un minerālvielu kompleksu.

Saskaņā ar instrukcijām, Prostadoz un analogi ar attiecīgo sastāvu, ko izmanto, lai ārstētu vairākas slimības, kas sagrupēti atbilstoši SSK-10 divās galvenajās grupās:

 • ar nav pietiekami bateriju;
 • nepietiekamība citu noteiktu baterijas.

Formulēšana Prostadoz

Gatavojoties Prostadoz 1 kapsula satur:

 • Vitamīns E - 2, 8 mg (56% ir ieteicamā dienas prasība);
 • Zinc - 1, 8 mg (24% no ikdienas vajadzībām);
 • Selēns ("Vitas Se») - 33 mg (94% no ieteicamās dienas normas);
 • Teavigo zaļās tējas ekstrakts - 20 mg;
 • indol-3-carbinol - 30 mg;
 • redzēja Palmetto ogas - 150 mg.

Farmakoloģiskās iedarbības Prostadoza

Saskaņā ar instrukcijām Prostadoza visas vielas, kuras satur uztura bagātinātājiem, ir antioksidanta īpašības un bioantiproliferativnymi.

Kopumā, antioksidanti kavē peroksidāciju organisko savienojumu organismā. Šajā procesā peroksidācijas brīvo radikāļu veidošanos, kas ir iznīcinoša ietekme uz organisma šūnām. Tādējādi, antioksidanta iedarbība ir saistīta ar palēninot novecošanās procesu, samazinot skaitu brīvo radikāļu.

Par materiālu īpašības, kas veido narkotiku Prostadoz:

 • Vitamīnu E. šķīstošie vitamīni. Ķermenis ir iesaistīts metabolismā olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu. Tas ir sinerģiska (kas spēj pastiprināt iedarbību) selēna. E vitamīns spēlē svarīgu lomu darbībā endokrīno dziedzeru.
 • Selēns. Šis minerāls organismā ir ļoti svarīgi. Selēns spēlē nozīmīgu lomu imūnsistēmu uzturot un saglabājot imūnās atbildes kvalitāti. Savā nepietiekama uzņemšana var samazināt organisma pretestību ietekmi patogēnajām baktērijām un vīrusiem. Selēns ir izteikta antioksidantu īpašības.

Tas ir mikroelements nepieciešams darbībai seksuālo dziedzeri, īpaši vīriešiem. Selēns ir nepieciešams, lai sintēzes vairāku hormonu un enzīmu. Arī šis minerāls svarīga normālai darbībai organismā visā dzīves laikā.

 • Cinks. Tas ir vitāli nepieciešami, mikroelementi. Tas ir klāt visos ķermeņa audos. Tas piedalās daudzās bioķīmiskās reakcijās organismā kā līdzfinansējuma koeficientu vairāku fermentu.
 • Indola-3-carbinol. Tas ir galvenokārt antiproliferatīvu ietekme uz fibroblastu. Tā ir anti-tūskas un pretiekaisuma iedarbība. Novērš dizūrija dēļ normalizēšanai muskuļu tonusa urīnpūšļa un urīnizvadkanāla. Tas palīdz mazināt sāpes uroģenitālā trakta.

Pašlaik, uztura bagātinātāji Prostadoz nav analogu, bet ir dažas piedevas ar līdzīgu sastāvu.

Visbiežāk izmanto, lai ārstētu hronisku prostatītu vīriešiem. Tomēr to var izmantot arī korekcijas ķermeņa trūkst selēna un cinka.

Kontrindikācijas Prostadoza

 • Grūtniecība un zīdīšanas periods.
 • Individuāla neiecietība uz jebkuru sastāvdaļu uztura bagātinātājiem.

Pārdozēt

Balstoties uz atsauksmēm Prostadoze, pārdozēšanas simptomi līdz šim ir ziņots.

Blakusparādības Prostadoza

Līdz šim ir veikti specializēti pētījumi blakusparādības uztura bagātinātājiem. Pēc atsauksmēm, Prostadoz blakusparādības neradīja.

Dozēšanas un administrēšana

 Prostadoz izmanto ar trūkumu organismā selēnu un cinku
 Saskaņā ar instrukcijām Prostadoza pieaugušo ieteicams lietot 2 kapsulas 1 reizi dienā ēšanas laikā. Ilgums ārstēšanas kursa - 1 mēnesis. Pēc 2 nedēļu pārtraukuma, balstoties uz atsauksmēm Prostodoze, ieteicams atkārtot kursu.

Pirms pieteikšanās tiek aicināti konsultēties ar savu ārstu.

Produkta veids

Prostadoz ražots veidā, kapsulas 253, 4 mg. 60 gabaliem pakete.

Uzglabāšanas nosacījumi narkotiku Prostadoz

Uzglabāt sausā vietā nav pieejami bērniem, tumšā vietā temperatūrā, kas nav augstāka par 25 ° C.

Uzglabāšanas laiks Prostadoza - 2 gadi.

Яндекс.Метрика