Prostamol

Prostamol - phytopreparation lai ārstētu iekaisumu prostatas dziedzera.  Prostamol

Farmakoloģiskā darbība

Prostamol ir izteikta pretiekaisuma iedarbība, mazina tūsku prostatas, samazina caurlaidību asinsvadiem.

Ņemiet vērā, ka pieteikumā nav Prostamol samazina prostatas, bet tas dod jums iespēju, lai apturētu lieluma pieaugumu sakarā ar inhibīciju fermentu aktivitāte, izraisa palielinātu šūnu augšanu - tā īsteno anti-androgēnu iedarbību narkotiku.

Aktīvā viela Prostamol - ekstrakts, kas pagatavoti no augļu Sabal plaukstu (Sabal serrulata).

Produkta veids

Prostamol darbības kapsulas.

Kā analoģijas jūs varat lietot narkotikas Prostamol Prostagut, SERPENS, Permikson.

Indikācijas Prostamol

Phytopreparation indicēts funkcionālo traucējumu urinēšana, izraisīja ar labdabīga prostatas hiperplāzija, 1 un 2 grādiem.

Ir labas atsauksmes par Prostamol no pacientiem ar hronisku prostatītu (šajā gadījumā, narkotiku iekļauti visaptverošā slimības ārstēšanā), un pārkāpumi urinācija, kas izriet no lieluma no prostatas (dizūrija), kas ir kopā ar tādiem simptomiem kā sāpes un kā skaita urīna steidzamības palielinājumu urinēt.

Pateicoties augu izcelsmes produkts ir savietojams ar daudzām zālēm, kas ļauj to izmantot ārstēšanā hiperplāziju vai prostatīta, un piešķirt to gados vecākiem pacientiem.

Instrukcijas Prostamol: kā izmantot

Pa vienai kapsulai narkotiku dienā, labāk vienā un tajā pašā laikā.  Kapsulas Prostamol

Prostamol košļāt kapsulas nav ieteicams, ņemt tos pēc ēšanas.

Terapijas ilgums nosaka ārsts. Spriežot pēc pārskatiem Prostamol ārstēšanas vairumā gadījumu ilgst vismaz mēnesi, tad novērtētu tās efektivitāti un lēmumu izbeigšanu vai turpināšanu terapiju. Veikšana 1-2 vai vairāk, atkārtotas ārstēšanas kursus.

Blakus efekti

Pacienti, kuri bija narkotiku Prostamol un analogus, norādīja, ka tie rada viņiem grēmas, sāpes vēderā, slikta dūša. Lai izvairītos no sāpēm, ir ieteicams, lai noskalotu kapsulu ar ūdeni un grēmas, ja tas neizdodas, sagatavošana būtu atcelts.

Alerģiska reakcija (izsitumi, pietūkums) arī nav izslēgta.

Kontrindikācijas

Kontrindicēta instrukcijā tikai Prostamol ir narkotiku neiecietība.

Яндекс.Метрика