Prostanorm

Prostanorm - farmakoloģiskā narkotiku augu izcelsmes hroniska prostatīta.

Struktūra un sastāvs

 Prostanorm ekstrakts
 Saskaņā Prostanorm norādījumus kas izdotas tablešu formā, kas pārklātas tabletes, vai kā šķidrā ekstrakta. 1 tablete (0, 2 g), satur aktīvo vielu un palīgvielas. Aktīvā viela prostanorm ietver 0, 2 g sausā ekstrakta pēc augu komponentu - augi Hypericum Canadian zeltasakne zāles, lakrica saknes, sakneņi Echinacea purpurea (proporcijā 1: 1: 1: 1). Palīgvielas tabletes satur kartupeļu cieti, laktozi, saharozi, talku, želatīna, stearīnskābi. Prostanorm apvalkotās tabletes, ko ēkā un sastāv no laktozes, koloidāls silīcija dioksīds, talks, titāna dioksīds, povidons, magnija hydroxycarbonate, krāsvielas.

Šķidrums ekstrakts satur aktīvās vielas, kas vienā un tajā pašā proporcijā, un etilspirta (ne mazāk kā 37%).

Ražota Prostanorm blisteros vai bankām saules stikla (vai plastmasas). Blisteros (no polivinilhlorīda plēves un alumīnija folijas) satur 10 tabletes narkotiku. Vienā bankā (stikla vai plastmasas), satur 30 vai 50 tabletes prostanorm.

Šķidrais ekstrakts prostanorm pieejams flakonos-droppers, 50 ml, vai tumšās stikla pudelēs ar 50 un 100 ml.

Farmakoloģiskās iedarbības prostanorm

Saskaņā ar instrukcijām Prostanorm ir pretiekaisuma, pretsāpju un bakteriostatisku. Šo narkotiku stimulē mikrocirkulāciju audos prostatas, uzlabo spermatozoīdu kustīgumu un uzlabot citus rādītājus ejakulāta hroniska prostatīta un patozoospermii. Prostanorm normalizē urinācija un bakteriostatisku iedarbību pret streptokoki, stafilokoki un enterokoku.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Prostanorm ieteicams lietot, ārstējot šādu slimību:

  • nonspecific hronisks prostatīts;
  • neauglība (kas parādās kā rezultātā hroniska prostatīta).

Kontrindikācijas prostanorm

Paaugstināta jutība pret narkotikām, akūtu glomerulonefrīts komponentiem.

Pacientiem, jaunāki par 18 gadiem klīniskajos pētījumos nav veikti par efektivitāti un drošību šo narkotiku, tāpēc Prostanorm nevar ieteicama terapijas šai pacientu grupai.

Piesardzības pasākumi Prostanorm jāizmanto, kad pacientam nav ieteicams izmantot imūno veicinošā narkotikas kā zāles satur ekstraktu Echinacea.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Prostanorm iekšķīgi 1-2 tabletēm 3 reizes dienā pirms ēšanas. Šķidrums ekstrakts jāņem 2, 5 ml (1/2 tējkarote), tā iepriekš atšķaidīts ceturtdaļu tasi ūdens, trīs reizes dienā. Ārstēšanas kurss ar šo narkotiku, var ilgt līdz pat 6-7 nedēļām. Atkārtot ārstēšanas kursi ir iespējama tikai pēc konsultēšanās ar ārstu. Kā uzskata Prostanorm labi panesama un efektīvi palīdz ar traucējumiem urinēšanu.  Prostanorm tabletes

Blakusparādības prostanorm

Kā uzskata Prostanorm reti var izraisīt alerģiskas reakcijas.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nebija prostanorm nesaderība ar citām zālēm.

Vienlaicīga lietošana vitamīnu, biogēno stimulatoriem, antibakteriālo narkotiku un prostanorm.

Arī zāles var kombinēt ar fizikālās terapijas un masāžas no prostatas dziedzera.

Яндекс.Метрика