Prostatilen

Prostatilen - aģents, lai ārstētu prostatas slimību, dabas (dzīvnieku izcelsmes).

Struktūra un sastāvs

 Prostatilen liofilizāts
 Aktīvā sastāvdaļa kaņepes prostatilen, pārstāv kompleksu peptīdi, šķīst ūdenī, ko iegūst, ekstrahējot prostatas dziedzera liellopu (vēršiem) sasniedz vecumu dzimumgatavību.

Narkotiku nāk kā:

 • Taisnās zarnas svecītes; 1 svecīte satur 0, 03 g prostatilen un palīgvielas: glicīns (stabilizators), polietilēns 1500, Dimetilsulfoksīdu (palīgvielas). Vienā iepakojumā ir viens vai divi blisteri, katrā 5 svecītēm;
 • Liofilizēts (žāvēta sasaldējot vakuumā) pulveris injekcijām flakoni, katrs flakons satur prostatilen 5 mg, 20 mg 5 mg glicīns un palīgvielas. Vienā iepakojumā 10 flakoni.

Farmakoloģiskās iedarbības prostatilen

Prostatilen uztur šūnas no prostatas dziedzera klātbūtnē iekaisuma tajā, nodrošinot universāls prostatoprotektornoe darbību. Tas palīdz mazināt pietūkumu, samazinot iekaisuma leikocītu infiltrāciju no prostatas, uzlabojot mikrocirkulāciju un novēršot hemostāzi izraisa stagnāciju trombocītu venules, samazinot trombocītu veidošanos un novērst to apkopošanu. Nostiprina asinsvadus, kas arī palīdz samazināt sastrēgumus un tūsku šajos vēža audos.

Tā ir stimulējoša ietekme uz vietējo imunitāti, normalizē antivielu ražošanu un stimulējot neitrofilo darbību, tādējādi radot paaugstinātu pretiekaisuma iedarbība. Acts normalizējot par sekretoro funkciju epitēlija šūnas, uzlabojot ražošanas un nošķiršanu dziedzeru sekrēciju.

Tā tonizē muskuļu sienas urīnpūšļa, novēršot urīns mest pretējo un stimulē urīnpūšļa.

Piemīt antibakteriāla iedarbība, uzlabo spermas kvalitāte, atsauksmes Prostatilene no ekspertiem liek domāt, ka ārstēšana ar šo narkotiku ļauj saskaņot hormonu vīriešiem.

Indikācijas prostatilen

Saskaņā ar instrukcijām, Prostatilen indicēts šādām patoloģijām prostatas:

 • hronisks prostatīts un tās profilaksi klātbūtnē nosliece;
 • labdabīga prostatas hiperplāzija;
 • pēcoperācijas komplikācijas prostatas dziedzera;
 • interoretseptivnye copulatory disfunkcija (erektilā disfunkcija, ko izraisa patoloģiskas izmaiņas prostatas dziedzera);
 • ar vecumu saistītas disfunkcija no prostatas.

Pozitīvas atsauksmes no malas Prostatilene andrologov apgalvo tās efektivitāti:

 • sekundārie traucējumi urinācijas;
 • tromboflebīts;
 • hemoroīdi;
 • ekskrēcijas toksiska sterilitāte;
 • ķirurģiskas procedūras veikta iegurņa orgāniem.

Lietošanas instrukcijas prostatilen

Prostatilen svecītes tiek izmantotas, ieviešot dziļi taisnajā zarnā. Viena deva ir 1 svecīte dienā zāles tiek ievadītas uz liecībām 1 vai 2 reizes. Kad noteikto devu svecīte 2 dienā, dienas deva ir sadalīts rīta (1 zupa.) Un vakarā (viens zupu.). Ārstēšanas kurss ir no 5 līdz 10 dienām, pēc receptes.

Saskaņā ar instrukcijām Prostatilen injekcijas piemēro šādi: saturu flakonā (ampulas) jāizšķīdina 2 ml ūdens injekcijām vai izotoniska nātrija hlorīda vai 0, 5% šķīdumu novokaīnu. 1 intramuskulāri vienreiz dienā 5-10mg (1-2 pudeles), atkarībā no pierādījumiem. Ārstēšanas kurss atkarībā no slimības un pieejamību, atbildot uz terapiju, ir no 5 līdz 10 dienām. Atkārtota apstrāde Prostatilenom iespējama ne ātrāk kā 1 mēnesi. Prostatilen svecītes

Blakus efekti

Saskaņā ar pieejamajiem pārskatiem Prostatilene gan ārsti un pacienti, nenovēroja blakusparādības tās izmantošanu, izņemot gadījumus, kad individuālās nepanesības vienu no zāļu sastāvdaļām. Raksturīgi, lielākā ierakstīti tādi gadījumi sastāvdaļa ir risinājums novokaīnu izmanto atšķaidīšanas liofilizēts pulveris prostatilen kad ievada injekciju veidā, nevis preparāta sastāvdaļu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Prostatilen nav paredzēts lietošanai tikai gadījumā, ja Jums ir paaugstināta jutība uz tās sastāvdaļām (peptīdu).

Zāles netiek lietot bērni.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Sargāt no tiešiem saules stariem, kad gaisa temperatūra 8-15ºS.

Sargāt no bērniem nepieejamā vietā.

Prostatilen aptiekās bez receptes.

Яндекс.Метрика