Protargol

Protargol - antiseptiskas vielas, ko izmanto otolaringoloģija, oftalmoloģijā un uroloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

 Protargol
 Struktūra ietver protargola proteinate sudrabs - olbaltumvielu savienojumu, kas satur sudraba jonus.

Proteinate sudraba ir pretiekaisuma, savelkoša un dezinficējoša iedarbība. Pēc pieteikšanās nozīmē gļotādu, tie veido aizsargājošu plēvi, kas veicina asinsvadu sašaurināšanos, samazina iekaisumu gļotu un jūtīgumu.

Pozitīvas atsauksmes par protargola lielā mērā saistīts ar to, ka tas palīdz ar baktēriju izcelsmes slimību, bet atšķirībā no antibiotikām neizraisa goiter un citas nopietnas komplikācijas.

Produkta veids

Protargol ir pulveris brūns vai brūngani dzeltens, bez smaržas, ko izmanto, lai sagatavotu šķīdumu 1-5%. Pulveris tiek atšķaidīts ar ūdeni.

Indikācijas protargola

Protargol paredzēts, lai ārstētu iekaisumu adenoīdi, faringīts, vidusauss iekaisums, konjunktivīts, oftalmija, rinīts, lai novērstu attīstību blefarīts jaundzimušajiem.

Ir labi Atsauksmes par protargola no pacientiem, kas izmanto par medikamentu, lai ārstētu gonoreju.

Instrukcijas protargola: kā izmantot

Ārstēšanai acu slimību, izmantojot 2% šķīduma protargola. Tās jāiepilina 2-4 reizes dienā, 2 vai 3 pilienus.

Risinājuma, kas nepieciešama sekmīgai ārstēšanai dažādu LOR slimību koncentrācija, ārsts paceļ, kā farmakoloģiskā iedarbība, un varbūtība blakusparādības ir tieši atkarīga no koncentrācijas sudraba. Rinīts, faringīts, otīts iedvest 6-10 pilienus dienā. Daudzveidība pieteikuma protargola - divreiz dienā.

Vairumā gadījumu efekts aģenta izpaužas pēc 2-3 dienām. Ārstēšana LOR slimību turpinājās divas nedēļas.  2% šķīdums protargola

Lai ārstētu urīnceļu infekcijas do mazgājot urīnceļu kanālu un urīnpūšļa 2% šķīdumu protargola.

Blakus efekti

Protargol var izraisīt dedzināšanas sajūta, kairinājums, sausums gļotādu, vai nejutīgums, ādas nieze, galvassāpes, miegainība, acu apsārtums.

Ir atsauksmes par protargola, norādot, ka zāles var izraisīt alerģiskas reakcijas: dermatīts, nātrene, angioedēma, anafilaktisko šoku.

Kontrindikācijas protargola

Protargol instrukciju kontrindicēta par barojošām mātēm, grūtniecības laikā, pacienti, kas izveidojusies alerģija uz zālēm.

Pasaules Veselības organizācija uzskata par nepieņemamu mērķis risinājumu bērniem līdz 5 litriem. - Sakarā ar to, ka sudraba, kas ir daļa no protargola, ir smago metālu, kas var uzkrāties organismā un izraisīt darbības traucējumus iekšējo orgānu. Tajā pašā laikā, pediatri turpināt izrakstīt zāles, pamatojoties uz to, ka ir gara vēsture veiksmīgu izmantošanu pediatrijā protargola un daudzas labas atsauksmes par tās efektivitāti. Bez tam, ārsti turpina ieteikt narkotiku, norādot, ka koncentrācija ūdens šķīdumā, sudraba nav tik liela, lai vielas uzkrāto organismā. Lai novērstu blakusparādības bērniem un pieaugušajiem jāievēro dozēšanas režīmā un neizmantot narkotikas bez atļaujas ārstējošais ārsts.

Яндекс.Метрика