Protefiks

 Protefiks tabletes

Protefiks - virkne līdzekļu, lai rūpētos par zobu protēzes.

Series Apraksts Protefiks

Sērijas "Protefiks" ietver krējumu, pulveri un blīves fiksēšanai protēzes, aktīvā tīrāku.

Cream Protefiks ilglaicīgai fiksāciju protēžu - 12 stundu laikā ir ieteicama cilvēkiem ar pārmērīgu siekalošanos, novērš pārtiku zem protēzes. Spriežot pēc atsauksmēm, Protefiks krēms nav nomazgāti ar siekalām, un nemaina ēdienu garšu.

Pulveri var ieteikt tiem, kam ir nelielas problēmas ar saraušanās protēzes. To var izmantot pie zemas un normālu siekalošanos, garšu pārtikas un dzērienu nozīmē nekropļotu.

Blīves Protefiks zobārsti iesaka saviem pacientiem, lai izmantotu pēc pirmās uzstādīšanas protēžu stadijā, lai pierastu pie tā - tie aizsargā smaganas no iekaisuma un sarīvē. Turklāt spilventiņi palīdzēt tiem, kas ir deformētas smaganas konstatēta netipiska struktūru žokļa vai izdilis alveolārais kauls žokļa. Ar starplikām noteikta protēzi 8 stundas.

Tīrīšanas satur Protefiks karoat kālija bikarbonāts, nātrija perborātu, nātrija laurilsulfāts, citronskābi, piparmētru eļļu. Rīks ir izstrādāts, lai ātri attīrīšanai protēzes no baktērijām, maziem pārtikas atliekām, lai noņemtu zobakmeni un aplikumu. Atsauksmes Protefikse apstiprina, ka tīrāku nesabojājot virsmu protēžu un regulāru līdzekļu izmantošanu ļauj saglabāt savu krāsu. Pēc ārstēšanas, protēzes un izlaist tos viņa mutē sajutu patīkamu piparmētru garšu.

Instrukcijas Protefiksa: kā izmantot

Krējuma pulveris Protefiks plāns slānis tiek piemērota mitrām protēzes, pirms tie ir uzstādīti.

Stiprinājuma spilventiņi samitrina un nodot protēzi. Tos mainīt katru dienu, un būtu ieteicams izskalot muti arī pēc tam noņemot veco blīvi.

Cleaner lieto šādi: no tabletēm Protefiks sagatavo siltu šķīdumu (100-150 ml ūdens kontu vienā tīrāku tablete), tas tiek nodots protēzi mazgāta 15 minūtes. Pēc 15 minūtēm protēze tiek ņemti ārā, mazgā labi ar tekoša ūdens

Zobārsti iesaka ikdienā tīrīt zobu protēzes, izmantojot.

 Protefiks iepakojums

Blakus efekti

Krējuma pulveris, blīves, tīrāku neizraisa nopietnas blakusparādības, bet ir atsauksmes par Protefikse norāda, ka šie līdzekļi var izraisīt alerģiju. Visbiežāk, izskats vietējā alerģiskas reakcijas, kas saistītas ar individuālo nepanesību.

Lai izvairītos no alerģiskas reakcijas, var izmantot speciālu krēmu hipoalerģiska fiksāciju Protefiks arī būtu rūpīgi noskalo pēc ārstēšanas protēžu tīrītāju.

Kontrindikācijas

Protefiksa Instrukcijas norādīja, ka izskats reakciju individuālā nepanesība nozīmē, ka jūs nevarat tos izmantot.

Яндекс.Метрика