Protopic

Protopic pieder grupai narkotiku, kas samazina iekaisumu uz ādas.

Sastāvs, struktūra, iepakojums

 Protopic saistīts ar pretiekaisuma līdzekļiem, kas tiek izmantoti tikai izmantošanai ārpus telpām
 Pieejami homogēna ziedes 0, 03%. Ieceļ paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Ir balts, balts-dzeltens tsvet.100 Mr. Protopic ziedes satur 30 mg takrolīma.

Instrukcijas, lai Protopic norādīja, ka viņa papildu sastāvdaļas ir šķidrais parafīns (11 mg), baltās bišu vasku (3, 5 mg), baltais vazelīns (77, 47 mg), propilēnu (5 mg), cietu parafīnu (3 mg ).

Bez tam, Protopic veidots kā viendabīga ziede 0, 1%. Tas ir balts, balts un dzeltens. 100 g produkta satur 100 mg takrolīma.

Papildu vielas ietver šķidru parafīnu (11 mg), baltās bišu vasku (3, 5 mg), baltais vazelīns (77, 47 mg), propilēnu (5 mg), cietu parafīnu (3 mg).

Pārdots plastmasas caurules 10 g, 30 g un '60

Farmakoloģiskā darbība Protopic

Norādījumus, lai Protopic atzīmēja, ka zāles pieder pretiekaisuma līdzekļiem, kas tiek izmantoti tikai ārīgai lietošanai. Šā formulējuma priekšrocība ir tā, ka tās galvenais elements neietekmē kolagēna sintēzi un neizraisa ādas atrofiju.

Lietošanas indikācijas Protopic

Visbiežāk Protopic Protopic un analogi ievadīt pacientiem, kam ir atopiskais dermatīts rodas (smagas un vidēji smagas formas). Tas tiek darīts gadījumos, kad citas zāles nepalīdz pacientiem vai nav nevēlamas reakcijas uz Protopic sastāvdaļu. Bērniem vecumā no 2-16 gadiem ir izraudzītas tikai 0, 03% Protopic. Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 16 gadiem, var izmantot ziedes 0, 1% un 0, 03%.

Kontrindikācijas

Protopic ziede ir kontrindicēta:

  • Kad slāņainas ihtioze.
  • Atgriezeniskā saite ar Protopic teica, ka ziedi nedrīkst lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.
  • Nelietot, ja pacienta sindroma Netherton vai citu ģenētisko ādas slimības.
  • Ja jūsu āda reaģē slikti ar ziedi.
  • Neattiecas uz bērniem vecumā no 2-16 gadiem 0, 1% Protopic ziede.
  • Tas ir stingri aizliegts likt bērnus līdz 2 gadiem.
  • Ja pacientiem ir paaugstināta jutība pret galvenajiem un papildu sastāvdaļām narkotiku.

Ja nepieciešama papildu konsultēšanas pacientiem ar aknu mazspēju, ļoti lieli bojājumi ādas, bērniem, slimiem un tiem, kuri jau diezgan ilgu laiku, izmantojiet šo narkotiku.

Dozēšana un dozēšanas režīms Protopic

Norādījumus, lai Protopic teikt, ka šī ziede ir piemērota pieaugušajiem un bērniem ar kārtiņu uz skartajiem ādas laukumiem (ieskaitot kakla, sejas, ādas krokas). Izvairīties no saskares ar ziedes uz gļotādām, kā arī saspringto pārsēju izmanto dažādās ķermeņa daļās.

Bērniem no 2 līdz 16 gadiem vajadzētu sākt ārstēšanu ar lietošanu Protopic 0, 03% līdz 2 reizes dienā. Kopējā ārstēšanas kurss ir ne vairāk kā 3 nedēļas. Pēc tam, 1 ziede piemērota vienreiz dienā, lai pabeigtu tīrīšanu.

Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 16 gadiem, ārstēšanu sāk ar pieteikumu par 0, 1% līdzekļu līdz 2 reizes dienā. Gadījumā, ja strauju uzlabojumu var piemērot 0 03% vai mazāku narkotiku devu.

Nav nepieciešama vecāka gadagājuma cilvēki turpmākām konsultācijām par devu Protopic.

Parasti manāms uzlabojums pacientiem jau pēc 7 dienu ilgas ārstēšanas. Ja ir pēc 14 dienām šīs narkotikas lietošanu nav uzlabojumu, jums vajadzētu konsultēties ar speciālistu.

Pārdozēt

Atgriezeniskā saite ar Protopic fiksēto, kas tika novērota šodien pārdozēšanu.

Ja produkts stājas nedrīkst izraisīt vemšanu vai kuņģa mazgāt. Ir nepieciešams meklēt palīdzību no ārsta, kurš uzraudzīs vispārējo stāvokli organismā.

Mijiedarbība ar citām zālēm

 Protopic ir izgatavots kā homogēnu ziede 0, 1%
 Norādījumus, lai Protopic norādīja, ka zāles nav metabolizējas ādā.

Tas ir iespējams, vienlaicīga piemērošana Protopic ar zālēm, piemēram, ketokonazols, eritromicīns, diltiazemu, itrakonazolu, ja pacientam ir smagas slimības lielas platības ādas vai pastāvīgo eritrodermu.

Līdz šim, nav bijis medicīniskie pētījumi, kas ir apstiprinājuši efektu ziedes par vakcinācijas procesa. Tomēr, neskatoties uz to, piemērošana Protopic vakcinācija var būt mazāk efektīva. Lai izvairītos no šādiem rezultātiem, tā tiek veikta pirms no ziedes vai 2 pieteikums nedēļas pēc tās lietošanas. Ja pacientam tiek ievadīta dzīvu novājinātu vakcīnu, process būtu jāsāk 28 dienas pēc pēdējās dienas, izmantojot Protopic. Tādā gadījumā, ja intervāls nevar izdzīvot, ir nepieciešams piemērot citu vakcīnu.

Daudzi eksperimenti liecina, ka bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem, var tikt uzlikta uz ādas un tajā pašā laikā, lai ievadītu Protopic konjugāta vakcīnas.

Nezinu reakciju cilvēka organisma ar vienlaicīgu lietošanu Protopic ziedes ar citiem, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, kā arī imūnsupresijas.

Blakusparādības Protopic

Atgriezeniskā saite ar Protopic atzīmēja, ka bieži vien pēc līdzekļu izmantošanas, var būt no dedzināšanas sajūta uz ādas, nieze, apsārtums, izsitumi un sāpes sajūta un pietūkums konkrētā vietā piemērošanas narkotiku. Nodot tos pirmajā ārstēšanas nedēļā, un ir slikti atzīmēti.

Atgriezeniskā saite ar Protopic teica, ka, piemērojot ziedes uz ādas un vienlaicīgi nelietot alkoholu lielos daudzumos var izraisīt ādas kairinājumu.

Izmantojot ziedes var izraisīt pinnes (ļoti reti), folikulīts un herpes infekcijas. Attiecībā uz nervu sistēmu, bieži tas ir paaugstināts jutīgums un parestēzija.

Par visu laiku pēc Protopic Protopic izskatu un analogus medicīnas praksē, tika atzīmēts, dažus gadījumus, kad pacientam attīstās ādas vēzi, rosacea un citas ādas infekcijas.

Nosacījumi un noteikumi Protopic

Sagatavošana un analogi Protopic jāuzglabā bērniem nepieejamā tumšā vietā temperatūrā, kas nepārsniedz 25 grādus. Nelietot pēc derīguma termiņa beigām (3 gadi).

Brīdinājumi

Protopic nedrīkst lietot pacientiem, kuri lieto imūnsupresīvu narkotikas, un tiem, kas cieš no iedzimtas vai iegūtas imūndeficīts.

Lietojot Protopic Protopic un analogus nevar iet uz solāriju. Izvairīties no saskares ar ķermeni no saules gaismas, un tas ir neiespējami veikt procedūras ar UV stariem.

Protopic ir stingri aizliegts likt uz ādas bojājumi ir definēti kā ļaundabīgi. 2 stundas pēc pieteikuma Protopic datiem nevar piemērot jomām ādas mīkstinošo krēmiem un ziedēm. Pēc tam, izmantojot ziedes vajadzētu būt pārliecināti, lai nomazgātu rokas.

Яндекс.Метрика