Proviron

 Proviron - zāles, kas kompensē trūkumu vīriešu dzimumhormonu
 Proviron - narkotiku kompensē ražot vīrišķo hormonu.

Farmakoloģiskā darbība

Proviron - tas ir androgēna, stimulē vīriešu sekundārās seksuālās īpašības vīriešu dzimumorgāniem, sarkano asins šūnu, kas palielina potenci un libido, paātrina kaulu augšanu.

Ir atsauksmes par Proviron, apstiprinot to, ko viņš parāda anabolisko darbību, veicina uzkrāšanos olbaltumvielu audos.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - Mesterolone.

Produkta veids

Produkts tiek ražots tablešu.

Tikai analogā Proviron - Mesterolone.

Lietošanas indikācijas Proviron

Proviron ir parakstītas erektilās disfunkcijas, hypogonadal, gipoandrogenii plūstošs ar attiecīgiem klīnisko izpausmju vīriešu neauglības, ko izraisa trūkumu Lēdiga šūnu un oligospermija (nepietiekams apjoms sēklas šķidruma).

Zāles tiek izmantotas vienīgi ārstēšanai vīriešiem. Terapijas laikā ir ieteicams regulāri pārbaudīt stāvokli prostatas dziedzeri.

Proviron Guide: kā izmantot

 Proviron tabletes
 Sliktā potenci un gipoandrogenii veikt Proviron 75 mg dienā, līdz stāvoklis uzlabojas. Pēc tam, ņemot zāles vairākus mēnešus pēc 25-50 mg.

Ārstēšanai hipogonādismu veikt 25-50 mg trīs reizes dienā. Attieksme rāda ilgi, kamēr acīmredzamām sekundārās seksuālās īpašības. Kā uzturošās terapijas ņemot Proviron 50-75 mg divas vai trīs devas dienā.

Kad vīriešu neauglība izrakstīt Proviron 50-75 mg dienā - palielināt skaitu un kvalitāti spermu. Veikt narkotikas 90 dienas - tik daudz ilgst vienu ciklu spermatoģenēzi. Daudzveidība lietot Proviron - 2 vai 3 reizes dienā. Pēc 90 dienām, ņemt pārtraukumu - 2-3 nedēļas, un atkārtojiet ārstēšanu.

Lai paaugstinātu līmeni fruktozes sēklas šķidrums, lietot narkotikas uz vairākiem mēnešiem pie 50 mg dienā. Sadaliet dienas devu divās stadijās.

Blakusparādības Proviron

Ir atsauksmes par Proviron, norādot uz iespēju par ārstēšanas ilgstošas ​​vai biežas erekciju nesaistītu seksuālo stimulāciju.

Reģistrē kā retos gadījumos ļaundabīgu un labdabīgu audzēju aknās, kas noveda pie vēdera asiņošana, tāpēc pacients jābrīdina par nepieciešamību sazināties ar savu ārstu, ja Jums ir sāpes vēdera augšdaļā.

Kontrindikācijas

Proviron un analogs narkotikas nedrīkst lietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret Mesterolone.

Tāpat saskaņā ar norādījumiem Proviron ar piesardzību jālieto zāles, lai zēniem līdz 16 gadiem.

To nav ieteicams lietot narkotikas, lai veidotu muskuļu tiem, kam tas nav vajadzīgs veselības apsvērumu dēļ, piemēram, sportistiem.

Яндекс.Метрика