Prozhestozhel

Prozhestozhel - hormonālās narkotiku ārstēšanai mastīta.  Prozhestozhel 1%

Farmakoloģiskā darbība

Prozhestozhel sastāv progesteronu, kas bloķē estrogēnu, un tā rezultātā samazina kompresijas piena kanāliem, rezultātu samazinājies piena ražošanu.

Pozitīvas atsauksmes par Prozhestozhele saistīts ar faktu, ka aktuāls piemērošana narkotiku izvairās sistēmisko iedarbību organismā un progesterona par negatīvajiem blakusefektiem hormonu.

Produkta veids

Prozhestozhel ražots formā gelu.

Indikācijas Prozhestozhelya

Gels tiek izmantots, lai ārstētu difūzu cistisko fibrozi krūts un mastodīnija, ieskaitot tāda, ka tā attīstījās no izmantošanas perorālo kontracepcijas, pubertātes, pre-menopauzes laikā vai sakarā ar premenstrual spriedzi.

Instrukcijas Prozhestozhelya: kā izmantot

Piesakies ierīci krūtīm 1-2 reizes dienā ar palīdzību Dispenser-aplikatoru. Viena deva no gēlu (2, 5 g), kas satur 0, 025 g progesterona. Berzēt gelu uz ādas krūts nav iespējama.

Izmantojiet gēla Prozhestozhel dienas vai tikai otrajā fāzē menstruālā cikla - 16-25 dienas. Ārstēšana mastīta vai mastodīnija ilgst ne vairāk kā trīs ciklus.

Pēc pieteikšanās Prozhestozhelya nevar atrasties tiešos saules staros.  Prozhestozhel gel

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Prozhestozhelya var justies sāpes krūtīs, starpmenstruālu asiņošanu un sākt "bēgums", drudzis, slikta dūša, galvassāpes, libido var pasliktināties.

Ir arī atsauksmes par Prozhestozhele norāda, ka pēc tam, izmantojot želeju uz vietas tās piemērošanas parādīties apsārtums, pietūkums kakla vai sākās mutē.

Kontrindikācijas Prozhestozhelyu

Saskaņā ar instrukcijām Prozhestozhel kontrindicēts krūts vēzi un dzimumorgānus, mezglu formām cistisko fibrozi krūts, 2-3 grūtniecības trimestrī, paaugstināta jutība pret progesterona želeju un palīgvielām.

Esiet piesardzīgs iecelt Prozhestozhel sievietes cieš aknu mazspēja, astma, migrēna, depresija, epilepsija, nieru mazspēja, flebīts, tromboze, trombembolijas traucējumi, hipertensija, cukura diabēts, un tiem, kuri ir atraduši ārpusdzemdes grūtniecību vai aborts.

Māsu sievietes zāles parakstītas Prozhestozhel retos gadījumos.

Iecelšanā ārstēšanas vērā, ka darbība gelu var veicināt, apvienojot to ar kombinēto kontracepcijas narkotikām.

Яндекс.Метрика