Psorkutan

 Psokurtan 30 ml

Psorkutan - par psoriāzes ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra ietver Psorkutan analogs D3 vitamīna - kalcipotriolu, kas palēnina procesu keratocītu izplatīšanas, ietekmi uz kalcija metabolismu.

Narkotiku darbības, saskaņā ar pārskatiem Psorkutane izpaužas pēc 1-3 nedēļām regulāras lietošanas.

Form atbrīvot Psorkutan

Ražot ziežu, krējumu un risinājumu Psorkutan izmantošanai ārpus telpām.

Indikācijas

Instrumenti Psorkutan efektīvs psoriāzes vulgaris stacionāros un regresē posmos, tai skaitā tā, ka skāra matains daļu galvas.

Dozēšanas Psorkutan

Krējuma vai ziedi tiek piemērots divreiz dienā ar kārtiņu uz tām ādas sadaļām, psoriāze pārsteidza.

Pieļaujamā dienas deva ziedes - 15 gramiem un nedēļas - 100 g, jo fakts, ka ilgtermiņa klīniskajos pētījumos netika ārstēti ar krēmu tikai turpina par 1, 5-2 mēnešu laikā, ziedi - gads.

Psorkutan risinājums tiek izmantots, lai ārstētu galvas matainās daļas psoriāzes. Tā ir piemērota divreiz dienā, nedaudz iemasē ādā. Maksimālais nedēļas deva - 60 ml. Risinājums un ļāva, lai sajauktu krējuma / ziedes, taču, ņemot vērā, ka kopējais deva Psorkutan nedrīkst pārsniegt 5 mg nedēļā, kas ir ekvivalents 30 g ziedes vai krējuma un 60 ml vai 60 g ziedes / krējumu un 30 ml.

Blakus efekti

Instrumenti Psorkutan var izraisīt apsārtumu, sausumu, atrofija un ādas hiperpigmentācija, pietūkums, nieze, izsitumi, kairinājums, dedzināšana.

Ir atsauksmes par Psorkutane, norādot iespēju psoriāzes paasinājums pēc tam, izmantojot ziežu, krēmu vai risinājumu.

Pārdozēšanas gadījumā var sajust sāpes vēderā, nogurums, slikta dūša, slāpes, var sākties vemšana, depresija, aizcietējums, apetīti vai pasliktināt hiperkalciūrija attīstīties.

Lai novērstu pārdozēšanas simptomi pārtraukt ārstēšanu, drīkst veikt pastiprinātu diurēzi, mitrināšanu, hemodialīzi, steroīdu administratīvi pacientam, turiet taustiņu, lai līmeni elektrolītu, ikdienas apjoma urīnu.

Kontrindikācijas

 Psokurtan krēms

Psorkutan nedrīkst ordinēt akūtu galvas matainās daļas psoriāzes, laktācijas laikā, grūtniecības.

Ar aprūpi nosaka aizsardzības līdzekļus psoriāzes ar hiperkalciūriju, hipervitaminozes D vitamīna, hiperkalciēmija pacientiem līdz 18 litriem. un 65 l., kā arī tie, kuri iepriekš cietuši nefroulitiazom.

Izmantojiet Psorkutan hroniskas smagas psoriāzes nav ieteicams, bet, ja rodas vajadzība, kontrolēt kalcija līmenis urīnā, pacienta asinīs.

Nelietot kopā Psorkutan ar salicilskābi un zālēm, kas satur to.

Neuzklāt ziežu šķīduma vai krēma uz sejas un psoriāzes bojājumu, kas aizņem vairāk nekā 30% no ādas virsmas.

Яндекс.Метрика