Pulmeks

Pulmeks zāles ar aktīvo mikrobu un pretiekaisuma iedarbību. Zāles tiek lietots ārīgi, lai ārstētu elpošanas sistēmas slimību.  Pulmeks ziede

Struktūra un sastāvs Pulmeksa

Galvenās aktīvās sastāvdaļas - rozmarīna eļļa 50 mg, eļļa eikaliptu lapām 50 mg un 60 mg Peru balzama.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: nātrija hidroksīds, karbomērs, polisorbāts, vanilīnu, attīrīts ūdens.

Pulmeks ražotas kā ziežu 20 g alumīnija caurules, kas novietoti kartona kastē.

Farmakoloģiskās īpašības Pulmeksa

Pulmeks ziede ir kombinēta tipa ar atklepošanas un antiseptiķis. Preparāts satur savā sastāvā aktīvās vielas augu izcelsmes. Eļļa eikalipta un rozmarīna samazināt viskozitāti gļotas bronhos, novērst iekaisumu elpceļos un uzlabo imunitāti.

Mucolytic darbība tiek panākts, palielinot aktivitāti skropstas no ciliated epitēlija un sekrēcijas bronhos. Pulmeks efektīvi mazina spazmas gludās muskulatūras bronhu caurules un novērš klepus.

Pulmeks, pateicoties tās dabas sastāvdaļām narkotikas var ievadīt, jo agrīnajā - 6 mēneši. Piesakoties ziedes Pulmeks uz veselīgu bērnu ādas kairinājumu un nav nieze.

Indikācijas

Pulmeks iecelti infekcijas un iekaisuma slimībām, elpošanas ceļu un augšējo elpceļu infekcijas: bronhīts, traheīts, astma, pneimonija, gripas un akūtu elpceļu slimību.

Lietošanas instrukcijas Pulmeksa

Saskaņā ar instrukcijām piešķirtajiem Pulmeks pieaugušajiem un bērniem (no 6 mēnešiem), 2 reizes dienā. Ziede nelielā apmērā būtu jāpiemēro virsmas krūtīm un muguras, un tad gaismas apļveida kustībām berzēt ādu, kamēr uzsūcas. Piemērošanas joma būtu jāsedz ar siltu, sausu drānu.

Saskaņā ar instrukciju Pulmeks netiks piemēroti gļotādām, vaļējām brūcēm, virsmas ādas kairinājumu vai alerģijas, bojātu ādu (skrambas, nobrāzumi, apdegumiem).

Bērniem no 6 mēnešu Pulmeks iecelts par daļu no visaptverošas pretiekaisuma un pretvīrusu terapiju. Pēc pirmā pazīme blakusparādības, vecākiem vajadzētu nekavējoties meklēt palīdzību no ārsta.

Ja jums ziedi acīs, nekavējoties izskalot ar lielu daudzumu auksta ūdens. Arī ziede nevar lietot iekšķīgi.

Ja Jums rodas pārdozēšanas simptomi (nejaušas norīšanas gadījumā) Pulmeksom, tostarp vemšana, reibonis, ādas kairinājumu un krampji, tas ir nepieciešams, lai kuņģa skalošanu. Par avārijas izmantot caureju tīrīt ķermeņa sāls šķīdumu un aktīvo ogli, un pēc tam konsultējieties ar savu ārstu.  Baby Pulmeks

Kontrindikācijas

Kontrindikācija Pulmeksa ir neiecietība un paaugstināta jutība pret narkotiku, grūtniecības un zīdīšanas, līdz 6 mēnešiem, kā arī alerģiskas reakcijas un bojātas ādas.

Zāles nav ieteicams lietot, ja pacientam ir palielināta ādas jutība pret Peru balzama.

Piesardzības pasākumi Pulmeks piešķirts pacientus ar epilepsijas sindromu.

Blakusparādības Pulmeksa

Klīniskie pētījumi neliecina nopietnas blakusparādības un komplikācijas, ko izraisa ziedēm Pulmeks.

Retos gadījumos var rasties alerģiskas reakcijas - nieze, dedzināšana, nātrene, ādas izsitumi, dermatīts, angioneirotiskā tūska.

Яндекс.Метрика