Puregon

 Puregon 100 SV

Puregon (starptautiskais nosaukums - folitropīnu beta) attiecas uz grupu folikulstimulējošais aģenti neauglības ārstēšanai un normalizēšanai ovulācijas. Sagatavošana veicina augšanu un nobriešanu folikulu un stimulē sintēzi steroīdo hormonu organismā.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - folitropīnu beta 5-15 mikrogrami.

Palīgvielas: polisorbāts, saharoze, metionīns, dihidrāts, nātrija hidroksīds, attīrīts ūdens.

Puregon nāk formā šķīduma intramuskulāru injekciju, kas novietots flakonos pa 10 gabaliem. kartona kastē.

Farmakoloģiskās iedarbības Puregona

Puregon ir aktīvi ekstrogenopodobnoe rīcība un stimulē folikulu. Aktīvās sastāvdaļas narkotiku uzpildes trūkumu folikulus stimulējošā hormona.

Pozitīvā atgriezeniskā Puregon ir efektīvs narkotiku neauglības ārstēšanā sievietēm. Veicot mākslīgās apsēklošanas Puregon veicina auglību, palielinot sintēzi steroīdu un izaugsmi folikulu.

Folitropīnu beta stimulē ovulāciju kompleksā terapija neauglības ārstēšanu (IVF, ICSI, krioperenos, mākslīgā apsēklošanas).

Step Puregona sākas pirmajās 12 stundās pēc ievadīšanas risinājuma ietvaros un ilgst 24-30 stundas. Biopieejamība ir 75-77%. Aktīvās vielas tiek iegūti Puregona 40 stundu laikā.

Indikācijas

Indikācijas Puregona ir bojājumi, reproduktīvo sistēmu sievietēm, trūkums ovulāciju (anoovulyatsiya), policistisko olnīcu sindroms un neauglība hipotalāma-hipofīzes tipa.

Labas atsauksmes Puregon bija kā efektīvu narkotiku olnīcu stimulācijas laikā IVF un citu programmu koncepcijas.

Lietošanas instrukcijas Puregona

 Puregon komplekts

Ar Puregon instrukcijas piešķirts atsevišķām pacientu norādēm, atkarībā no seksuālas disfunkcijas un neauglības veidu. Klātesot endokrīno slimību zāļu nedrīkst ordinēt.

Sākotnējā deva ir 50 mikrogrami uz 5-7 dienām, 2 reizes dienā, un pēc tam deva tiek palielināta līdz izaugsmei olnīcu folikulu un reakciju. Nākamo 5-14 dienu Puregona risinājums ir ieviests pirms preovulyatsii un estradiola līmenis plazmā 900-300 pg / mg.

Terapijas ilgums mērķis ir neauglības ārstēšanā, būtu jānosaka ar ārstējošā ārsta pie pacienta norādēm. Ja koncentrācija estradiola strauji palielinājās, tas ir nepieciešams, lai samazinātu devu narkotiku 2-4 dienas.

Saskaņā ar instrukcijām Puregona Mākslīgās apsēklošanas tiek iecelts pēc devas:

  • sākuma stadijā (pirmās 3-4 dienas) - 150 mcg;
  • Galvenais posms (7-14 dienas) - 70 300 mikrogrami.

Ārstēšanas laikā Puregonom vajadzētu rīkot regulāras diagnostikas procedūras (ultraskaņa, asins analīzes, hormonālās analīzes), lai kontrolētu hormoniem sievietes un noteikt koncentrāciju estradiola. Īpašas ginekoloģiskās pārbaudes un procedūras, nepieciešams pēc mākslīgās apaugļošanas, jo tie ir paredzēti, lai izvairītos no vairāku grūtniecības.

Kontrindikācijas

Puregon ir kontrindicēta, ja konstatēta hipersensitivitāte un neiecietību uz zāļu sastāvdaļu, endokrīnās sistēmas slimības, un audzēji dažādu etioloģiju, dzemdes asiņošana, olnīcu disfunkcija, novirzes attīstību un darbību reproduktīvo orgānu, fibroma, nieru un aknu mazspēja, grūtniecības un zīdīšanas.

Blakusparādības Puregona

Puregon var izraisīt olnīcu hyperfunction sindroms, kura simptomi ir sāpes vēdera lejasdaļā, slikta dūša, vemšana, caureja, ascīts, olnīcu palielināšanās, hidrotoraksu.

Zāles var izraisīt alerģiskas reakcijas - nieze, dedzināšana, ādas izsitumi, nātrene.

Retos gadījumos, nepareiza deva iespēju vairākaugļu grūtniecības risks, dzemdes asiņošanu un trombemboliju.

Яндекс.Метрика