Qudesan

 Qudesan Q10
 Qudesan ir uztura bagātinātājs ar antioksidantu īpašībām, tiek izmantoti, lai veicinātu vispārējo veselību un normalizāciju vielmaiņas procesus.

Farmakoloģiskā darbība

Ietekme Qudesan rosināšanai reducēšanās procesi sakarā ar prasību par divu tās sastāvdaļām - Koenzīms Q 10 (ubiquinone) un E vitamīns (tokoferols).

Koenzīms Q 10 Qudesan dod iespēju aizsargāt šūnas pret brīvajiem radikāļiem, veicināt citus antioksidantus atjaunot savu darbību, lai novērstu nogulsnēšanos holesterīna uz asinsvadu sieniņām.

Koenzīms Q 10 ideāli būtu radīts katrā organisma šūnā, tomēr, vecuma, dažādas slimības, medikamenti, pārmērīgas garīgās un fiziskās aktivitātes samazināties sintēzes vielas. Koenzīms Q 10 trūkums izraisa to, ka ir traucējumi ķermeņa enerģijas ražošanai un saglabāšanai šūnu struktūru, ir vājināt imunitāti, samazina aktivitāte, iestājoties nogurumu.

Qudesan Q 10 likvidē visus simptomus, kas pavada ubiquinone trūkumu organismā, kā arī, lai efektīvi cīnītos pret novecošanu.

Spēja Qudesan Q 10 ir stabilizēt šūnu membrānas, izraisa efektivitāti narkotika kompleksā ārstēšanai un profilaksei sirds slimības. Qudesan, atsauksmes apstiprina labvēlīgo ietekmi uz bērnu stāvokļa 3-14 gadiem, cieš no dilatācijas kardiomiopātiju (slimība, miokarda ar tipisku pagarināšanu visu sirds kamerās).

E ietverts Qudesan vitamīns ir arī antioksidanta iedarbība un arī uzlabo efektu koenzīms Q10.

Indikācijas Qudesan

Qudesan Q 10 ir lietderīgi piemērot kā papildus avots ubiquinone un vitamīnu E. Iecelt Qudesan ceļvedis iesaka:

  • profilakse un visaptverošu ārstēšanu sirds un asinsvadu slimības, piemēram, ateroskleroze, hipertensija, koronārā sirds slimība, sirds mazspēja;
  • profilakse un visaptveroša ārstēšana hroniska noguruma sindroma un astēniskiem traucējumiem (emocionālu labilitāti, vājums, miega traucējumi);
  • atjaunot antioksidantu statusu organismā, cēlonis ir bojājums, kas kalpoja par nelabvēlīgiem vides apstākļiem;
  • veselības uzlabošanas un normalizēt vielmaiņas procesus;
  • stiprināt imūnsistēmu;
  • palēninot procesu priekšlaicīgas novecošanās;
  • kaujas ādas izmaiņas, kas pavada vecumdienas.

Qudesan bērni efektīvs kā līdzekli hronisku vielmaiņas tahiaritmiju, kardiomiopātija sindroms iegarena intervāls QT, sinusa mezgla vājuma sindroms, aritmijas, izmaiņas miokarda.

Atsauksmes Qudesan rādīt pozitīvos rezultātus narkotika neiroloģiskām un endokrīno slimību.

Kontrindikācijas

Qudesan nav piešķirts neiecietību ubiquinone vai E vitamīnu, kā arī bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem.

Lietošanas instrukcijas Qudesan

Šis medikaments ir pieejams formā ūdens šķīdumu 1 ml, kas satur 30 mg koenzimaQ 10 un 4, 5 mg E vitamīna, un tabletēs (Qudesan Forte), kas satur aktīvās vielas tādās pašās proporcijās kā 1 ml šķīduma. Qudesan Forte satur arī šķīdumu 1 ml, kas satur 60 mg koenzīms Q10 un 6, 8 mg vitamīna E. Qudesan bērniem, kas pieejami tablešu formā, kas satur 7 mg 5 koenzīms Q10 un E. 1 mg vitamīna

Qudesan in šķīduma veidā iekšķīgai lietošanai, tomēr prasa iepriekšēju atšķaidījumu dzērienu, vai vārītu ūdeni. Bērniem no 12 un pieaugušajiem risinājums Qudesan ceļvedis iesaka ņemt 1 dienā par 0, 5 ml (10-11 pilieni).

 Qudesan bērni
 Qudesan Forte risinājums pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 14 gadiem, būtu jāņem dienā 1 5 pilienus, un pastāvīgi emocionālo un fizisko stresu - 10 pilieniem. Qudesan Forte tabletēs iecelts 1 reizes dienā 1 gab. maltītes laikā.

Qudesan bērniem ieteicams veikt 1 dienā. Pacienti 3-7 gadi - 1 galds, 7-14 - Galda 1-2, vairāk nekā 14 gadus - 2 tabletes..

Ilgums Qudesan - 1-2 mēneši, biežums pieteikuma - 2 kursi gadā.

Blakusparādības

Qudesan atsauksmes raksturot kā efektīvu un drošu narkotiku lietošana ir tikai retos gadījumos var izraisīt alerģisku reakciju.

Vispārīga informācija

Keep Qudesan ceļvedis iesaka tumšā vietā, kur temperatūra nepaceltos virs 25 0 S.

Kad uzglabā zāles ir derīgs 2 gadus.

Яндекс.Метрика