Pamatsija

 Bieži Ragwort
 Ragwort ir lielākais ģints visu ziedaugiem. Viņš atsaucas uz ģimenes Asteraceae. Attiecībā uz to datu veidiem, tas botāniķi atšķiras un aptver starp 1000 un 3000 sugas, kas ir visur, un ir dažādas dzīvības formām.

Visbiežāk ragwort ir parasts - augs, kas pieder ģimenei Asteraceae un kam subramose uzcelt kātu, sasniedzot maksimālo augstumu 60 cm No auga lapas ir iegarenas, regulāra, glubokoperistorassechennye vai lobed.. Ziedu grozi parastās augi nav ļoti liels un sastāv no dzelteniem cauruļveida ziedi.

Patiesībā, lielākā daļa no visiem ragwort veidu savākt visas puķes klasteru pie padomiem, kas ir iemesls, kāpēc augi ir līdzīgi margrietiņas. Glezna krāsas ir atkarīgs no veida, un var būt zila, sarkana, violeta, purpura, dzeltena un oranža. Augļi no augu, var būt tikai kā sēklas.

Augi šīs ģints ir izplatīti visā pasaulē, tie ir pašu veiksme var atrast arktiskajos reģionos, un karstajos tropos. Vislielākā sugu daudzveidība ir iespējams atrodama Vidusjūrā un Dienvidamerikā.

Ragwort dod grassy vietas tuvumā ciematu un gar ceļmalām. Iekārta ir uzskatāma nezāļu, jo pieaug gandrīz visur. Medicīniskiem mērķiem tiek izmantots tikai antenas daļu.

Pieteikums ragwort

 Ragwort platlapju
 Parastā ragwort satur alkaloīdus un senepin senetsionin un C vitamīnu, dažādas sarežģītas vielas, kas tiek slikti izprasta. Tibetas medicīna ziedi augi tiek izmantoti kā daļa no citiem resursiem, kurus var piešķirt pie encefalītu, smadzeņu asinsrites traucējumi, anēmija, un spēka zudums.

Bulgāru tautas medicīna ietver izmantošanu ragwort vairumā ārēji, viņi bieži ārstēt apdegumus un brūces.

Tradicionālā medicīna iesaka izmantot augu Francijā formā novārījums vai ziedes (zāli, biezeni ar sviestu). Šie līdzekļi tiek izmantoti, lai ārstētu asinis vārās, hemorrhoidal konusi un sacietējusi krūtis. Izspiež sulu no auga tiek uzskatīts labs līdzeklis pret tārpiem un viņi pret histēriski krampjus un kolikas.

Tradicionāls zāles Amūras un Piejūras izmantot uzlējumi un novārījumu ārstēšanai Ragwort veidu traucējumu menstruālā cikla laikā. Turklāt, tas tiek uzskatīts par labu hemostatic un attārpošanas līdzeklis.

Lai sagatavotu infūzijas auga ir nepieciešams ieliet divas tases verdoša ūdens tējkaroti sausu zāli, un tad uzstāt apmēram stundu. Pēc tam, infūzijas jābūt spriedzi un veikt divas vai trīs reizes dienā uz ēdamkaroti.

Efektīva infūzijas pārkāpjot menstruālā cikla laikā. Kompreses un saspiež ar infūzijas noderīga sēklinieku pietūkums. Ar regulāru lietošanu infūzijas ragwort var palielināt summu, spermas vīriešiem, eksperti šajā gadījumā ieteicams lietot infūzijas trīs reizes dienā 1/3 tasi.

Dažas citas īpašības pie sulu rūpnīcā, kas ir ieteicams lietot čūlu un nedzīstošām brūcēm veidā losjoni, vai peldēšanās. Ārējā piemērošana lapu pamatsija paātrina nogatavošanās vārās dažādas pakāpes un veicina rezorbciju infiltrātu.

Harm pamatsija parasts

Īpaša kaitējums šis augs nevar celt ķermeni, bet tas jālieto piesardzīgi.

Kontrindikācijas Ragwort grūtniecēm un maziem bērniem, kā arī cilvēkiem ar slimībām, piemēram, asinsrites mazspēja, glaukoma, hipotensija, dizūriju, zemu kuņģa skābumu. Dažreiz Ragwort radīt nevēlamu ietekmi uz nosacījumu ir paaugstināta jutība pret zāli.

Mēs neiesakām ilgstošu izmantošanu ragwort.

Яндекс.Метрика