Raunatin

 Raunatin tabletes
 (rauvolfijas alkaloīdi)

Preparātu

Raunatin iegūst no saknēm Indijas auga rauvolfijas. Šis produkts satur savā sastāvā aktīvās vielas, to skaitā ajmaline un rezerpīns, alkaloīdus no saknēm Čūskveida.

Raunatin ražots formā apvalkotās tabletes, lēcas forma, krāsa, gaiši zaļa. Paketes 50 un 100 vienības, kas deva 2 mg.

Farmakoloģija

Sakarā ar to sastāvu, Raunatin pazemina asinsspiedienu ir antiaritmisko darbību, labvēlīgi iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu. Pēc 10-14 dienām pieteikumu raunatina novērota pozitīvo efektu, kas saglabājas vairākus mēnešus.

Farmakokinētika

Raunatin satur alkaloīdus, kas uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta, maksimālo īpatsvaru vielu asinīs 2-3 stundu laikā pēc zāļu ieņemšanas. Raunatina pusperiods organismā caur 50-170 stundas.

Indikācijas

Augsts asinsspiediens.

Devas un lietošanas veids

 Raunatin - sagatavošana padarot antiaritmisko efektu
 Veikt Raunatin jābūt pēc ēšanas. Pirmajā ārstēšanas dienā, deva ir 1 tablete, jums ir nepieciešams dzert to pirms gulētiešanas. Otrajā dienā - raunatinom 1 tablete divreiz dienā, trīs dienas - viena tablete trīs reizes dienā, kopējā dienas devu koriģē, lai 5-6 tabletēm. Pieteikums raunatina jāturpina 3-4 nedēļas. Dažos gadījumos, tas nav ieteicams dot raunatina ilgu laiku (1 tablete dienā).

Blakusparādības Rautanina

Parasti Raunatin labi panes. Reta iespēja caureja, vemšana, sāpes vēderā, izsitumi uz ķermeņa, letarģija, miegainība, pietūkums un gļotādu sausumu, vājums, depresija. Dažiem pacientiem ar stenokardiju, kuri apmainījās viedokļiem par raunatina, pastiprinājās sāpes sirdī. Ja Jums rodas blakusparādības, vajadzētu samazināt devu vai uz laiku pārtraukt šo narkotiku.

Hroniska administrācija raunatina iespējamo aknu disfunkciju.

Kontrindikācijas

Pieteikums raunatina nepieņemamu akūtu sirds mazspēju, paaugstināta jutība uz aortas defektiem, saasināšanos divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un kuņģa, astmu, nieru rētas, grūtniecības un zīdīšanas sastāvdaļām.

Pārdozēt

Pirms raunatina, instrukcijas būtu iepazinušies ar pārdozēšanas simptomiem ar šo narkotiku. Tie ietver vājums, svīšana, hipotensija. Smagos gadījumos, iespējams, miegainība, kustību trūkums, depresija, samaņas zudums un pat koma.

Ja jūs atradīsiet iepriekš minētos simptomus, jums vajadzētu rīkoties. Kuņģa skalošana, veikt aktīvo ogli un zvaniet savam ārstam.

Pieteikuma Features

Uzņemšana raunatina būtu jāuzrauga ārstam. Pirms operācijas nedrīkst primenenyat Raunatin vairākas dienas. Pirms sesijas kardioversijas neturpina narkotiku ārstēšanu.

Grūtniecības un zīdīšanas laikā ir kontrindicēta Raunatin kā alkaloīdi nokļūst mātes pienā un šķērso placentu.

Atsauksmes raunatina tāda, ka vielas, ko satur narkotiku, pacienta spēja lauzt pirmās ārstēšanas ātru reakcijas laiku. Tādēļ ir nepieciešams atteikties no bīstamām darbībām, vadot transportlīdzekli.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Antihipertensīva raunatinom īpašums tiek ievērojami uzlabota kombinācijā ar citiem antihipertensīviem līdzekļiem. Pētījumi un pārskati raunatina parādīja, ka zāles arī palielina nervu sistēmas antidepresanti, alkohola un barbiturātus. Instrukcijas Rautanina nav pieejama informācija par tā ietekmi uz bērniem.

Pārskats

Zāles tiek pārdota ar recepti. Keep Raunatin jābūt istabas temperatūrā tumsā, prom no bērniem.

Яндекс.Метрика