Reamberin

Reamberin - farmakoloģiskā sagatavošana, pamatojoties uz dzintarskābes, kas ir detoksikācijas nozīme.

Struktūra un sastāvs

 Reamberin
 Saskaņā ar izdotajām formā Reamberin šķīduma pagatavošanai norādījumiem. Aktīvā viela - meglumīns nātrija sukcināta (15 g), kas tika sagatavota no dzintarskābes un Meglumīns. Arī produkts satur blakuspakalpojumu sastāvdaļas: nātrija hlorīds, kālija hlorīds, magnija hlorīds, nātrija hidroksīds un ūdens.

Reamberin šķīdums (1, 5%) ir dzidrs, bezkrāsains šķidrums, praktiski bez smaržas. Sagatavošana ražots stikla pudelēs 100, 200 vai 400 ml, kā arī plastmasas traukos ar 250 vai 500 ml. Katra pudele ir iepakota kartona kastē ar lietošanas instrukcijas.

Farmakoloģiskās iedarbības Reamberin

Saskaņā ar instrukcijām Reamberin ir antioksidants, detoksikāciju un antihypoxia rīcību. Šīs zāles ir pozitīva ietekme uz aerobo starpšūnu procesus, samazina ražošanu brīvajiem radikāļiem un atjauno enerģētisko potenciālu šūnām. Reamberin palīdz šūnām atbrīvoties no taukskābju un glikozes, atjauno skābju-sārmu līdzsvaru un asins gāzes. Turklāt, zāles ir vieglas diurētisku efektu.

Kad ievadīts intravenozi Reamberin strauji metabolizējas un izmantotas. Narkotiku nav uzkrāts organismā.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Reamberin lieto pieaugušajiem un bērniem 1 gads kā detoksikācijas un antihypoxia rīku, ārstējot saindēšanos dažādas izcelsmes.

Kontrindikācijas Reamberin

  • individuālā jutība pret sastāvdaļām;
  • kraniocerebrālā trauma, pievieno tūska smadzenēs;
  • smagiem nieru darbības traucējumiem;
  • Grūtniecība un zīdīšana.

Jāievēro piesardzība, kad Reamberiin alkaloze (palielināta asins pH dēļ uzkrāšanos sārmainas vielas).

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Reamberin intravenozi, un infūzijas ātrums nedrīkst būt lielāks kā 90 pilieni minūtē. Maksimālā dienas summa dota sagatavošana 800 ml / dienā.

Infūzijas un devas līmenis izvēlas ārstējošais ārsts individuāli atkarībā no smaguma pacienta stāvokļa. Kā uzskata Reamberin labi panesamas un ir spēcīga detoksikācijas efektu.

Mazuļi Reamberin intravenozi ar ātrumu 3-4 ml / min, apjoms injectate aprēķināts kā 6-10 ml / kg ķermeņa svara, bet ne vairāk par 400 ml dienā.

Ārstēšanas kurss var ilgt līdz pat reamberin 11 dienas.  Infūzijām Reamberin risinājums

Blakusparādības Reamberin

Kā uzskata Reamberin strauja ieviešana var radīt īstermiņa reakcijas, piemēram, ķermeņa augšdaļas apsārtums un sajūta siltumu. Pēc samazinot infūzijas ātrums (vai izbeigšanas) šīs reakcijas ir pats.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Reamberin apvieno arī ar antibakteriālo vielu, ūdenī šķīstošo vitamīnu un glikozes šķīduma.

Īpaši izstrādāta lietošanas Reamberin

Piesakoties Reamberin Jāatzīmē, ka narkotiku aktivizē aerobos procesus organismā, tādējādi, iespējams, samazinot koncentrāciju glikozes līmeni asinīs, kā arī asins un urīna alkalization.

Pirms sākat lietot narkotikas būtu rūpīgi pārbaudīt flakonu - šajā gadījumā, mainot krāsu risinājumu vai izskatu dūņu pieteikuma Reamberin nepieņemamu.

Яндекс.Метрика