Rebetol

Rebetol - pretvīrusu zālēm, lai medikamentozu ārstēšanu hroniska C hepatīta

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar izdotajām veidā Rebetol kapsulas iekšķīgas lietošanas instrukcijām. Aktīvā viela - ribavirīnu. In 1 kapsula satur 200 mg narkotiku ribavirīnu. Iekļauti arī Rebetola palīgierīcēm: mikrokristāliska celuloze, laktozes monohidrāts, kroskarmelozes nātrija sāls, magnija stearāts, titāna dioksīds, želatīns.  Rebetol blisteros

Rebetol tiek ražots PVH blisteros (10 kapsulas blisteriepakojumā 1). 14 blisteros kartona.

Farmakoloģiskās iedarbības Rebetola

Saskaņā ar instrukcijām Rebetol ir pretvīrusu darbību. Šis medikaments ir atvasinājums nukleozīdu analogu, kas ir aktīvs pret noteiktu vīrusu. Tomēr Rebetol monoterapija pret HCV, nav efektīva. Šis preparāts ir jāapvieno ar alfa-2b interferonu vai pegilētu interferonu alfa 2b, apvienojot narkotiku efektīvāk nekā ar alfa-2b interferona vai alfa-2b izmantot kā vienīgo terapeitisku līdzekli. Precīzs darbības mehānisms nav zināms Rebetola.

Pēc iekšķīga Rebetol rokasgrāmatas labi uzsūcas un strauji izplatās organismā. Šis zāles nesaistās ar plazmas olbaltumvielām. Atkārtota uzņemšana Rebetol uzkrājas serumā lielos daudzumos. Saskaņā ar instrukcijām Rebetola tā farmakokinētiku pacientiem ar aknu mazspēju nav atšķirīga no veseliem indivīdiem.

Indikācijas

Rebetol lieto kombinācijā ar alfa-2b vai alfa 2bv šādos gadījumos:

  • Pacientu ar hronisku vīrusu C hepatītu, ja viņi nav saņēmuši atbilstošu terapiju un kam nav pazīmju dekompensācijas slimības, ar augstākām likmēm ALAT, seropozitīvais rezultāta C hepatīta vīrusa RNS, kā arī klātbūtne aknu fibroze vai smaga iekaisuma aktivitāti;
  • Pacientu ar hronisku C hepatītu, kuri iepriekš tika ārstēti ar alfa interferonu alfa / peginterferonu un bija pozitīvs rezultāts uz terapiju (normalizējies ALAT līdz beigām, protams), ja viņi slimības formas recidīvs.

Rebetol tiek iecelts ar alfa-2b šādās situācijās:

  • ārstēšana pacientiem ar hronisku C hepatītu, kam nav pazīmju dekompensācijas, ar paaugstinātu ALAT līmeni, rezultāts Seropozītīvu HCV RNS esošo aknu fibroze vai smaga procesa aktivitāte, ja tie nav iepriekš saņēmuši ārstēšanu. Iekļauti arī pacienti ar HIV infekciju (klīniski stabila).

Kontrindikācijas Rebetola

Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām narkotiku, smaga sirds - asinsvadu sistēmas, vairogdziedzera slimību (kas nevar būt pareizs deva), hroniska nieru mazspēja (ar nepieciešamību dialīzes), hemoglobinopathies (sirpjveida - šūnu anēmija, talasēmija), dekompensētu cirozi, smaga depresija, autoimūnās slimības, grūtniecība un zīdīšana, bērni līdz 18 gadu vecumam.

Piesardzības pasākumi Rebetol var uzlikt uz smagu elpošanas ceļu slimībām (piemēram, astma), diabēts ar ketoatsidoticheskaya koma, nomācot asinsradi funkcijas vai koagulācijas traucējumi (piemēram, plaušu embolija, tromboflebīts).

Devas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Rebetol jālieto iekšķīgi ēšanas laikā devā 800-1400 mg dienā (atkarībā no ķermeņa svara). Narkotiku lieto divās devās - no rīta un vakarā. Alfa-2b ievadīt vienlaikus ar injekcijas 3 miljoni SV trīs reizes nedēļā (vai alfa-2b devās 1, 5 mg / kg ķermeņa svara vienu reizi 7 dienās). Ārstēšanas ilgums tiek noteikts individuāli Rebetol un var ilgt līdz 1 gadam.

Blakusparādības Rebetola

Par atsauksmēm Rebetol bieži var izraisīt blakusparādības reakcijas, bet, tā kā tas ir vienmēr lieto kombinācijā ar interferonu preparātiem (kas arī izraisa nevēlamas sekas), tad noteikt precīzu biežums blakusparādību nav iespējama.

Piesakoties Rebetola pacientiem var biežāk (10% gadījumu), vīrusu infekcijas izplatība (faringīts, rinīts, uc), 1% gadījumu novērota sēnīšu infekcijas, vidusauss iekaisums, herpes infekcijas, uroģenitālās infekcijas. Reti (0, 01%), kam pneimoniju.

Kā uzskata Rebetol bieži izraisa slimību un asinsrades sistēmas (anēmija, neitropēnija, limfopēnija), ļoti reti (0, 01% gadījumu), šīs zāles var izraisīt aplastisko anēmiju, trombocitopēniskā purpura.

Tā kā imūnsistēma ir ļoti reti (0, 001% no laika), var izraisīt Rebetol sarkoidoze, sistēmas sarkanā vilkēde, reimatoīdais artrīts, vaskulīts, paaugstinātas jutības reakcijas.

Endokrīnās sistēmas 1% no aktīvās zāles var veicināt hipotireoze, hipertireoze. Reti (0, 01% gadījumu), saņemot Rebetola provocējot attīstību diabētu.

Par daļu no vielmaiņu, atsauksmes, Rebetol bieži izraisa anoreksija (1-10% gadījumu), bieži veicina attīstību hiperglikēmija, Hipokalciēmija, un bija gadījumi, palielina apetīti un slāpes rašanos.

No psihisko stāvokli uzņemšanas Rebetola, atsauksmes, 10% no izraisa depresiju, bezmiegu, emocionāla nelīdzsvarotība. 1% gadījumu notikuši pašnāvnieciskas domas, agresīva uzvedība, nervozitāte, bezmiegs, apātija, libido zudumu.

No nervu sistēmas Rebetol 10% gadījumu izraisa galvassāpes, reiboni, traucēt koncentrēšanās. 1% gadījumu, narkotiku izraisīja izskatu parestēzijām, trīce, ataksija, disfonija, hiperestēziju, migrēna, garšas sajūtas pārmaiņas.

Sirds - asinsvadu sistēmas zāles bieži (1% gadījumu), ko izraisa sirdsdarbība, pazemināts / paaugstināts asinsspiediens. Pie 0, 1% gadījumu notikuši kardiomiopātija, aritmiju.

Elpošanas sistēma 10% gadījumu, pēc atsauksmēm, Rebetol, izraisa elpas trūkums un klepus. Retāk (1% gadījumu), narkotiku veicinājusi sinusīts, bronhīts, deguna asiņošana, pietūkums gļotādas deguna un rinoreja.

 Rebetol kapsulas

No gremošanas sistēmas Rebetol bieži (10%), var izraisīt sliktu dūšu, vemšanu, caureju, sausa mute. Retāk (1% gadījumu), tas izraisa slimības, kolīts, sāpes vēderā, glosīts, meteorisms. 0, 1% zāļu veicina izskatu pankreatīta.

Ar Uroģenitālās sistēmas Rebetol, atsauksmes, var radīt 1% no bieža urinēšana, poliūrija. Reti (0, 1%) narkotiku palīdz simptomus nieru darbības traucējumiem.

No ķermeņa Rebetol, atsauksmes, 1% gadījumu, kas saņem zvanus neskaidra redze, sāpes acīs, un konjunktivīts. 0, 01% no novērotajiem asiņošanu tīklenē, retinopātija, optiskais neirīts, papilledema.

Par ādas un taukaudu zāles var izraisīt niezi, sausa āda, izsitumi (10% gadījumu). Retāk (1%), lietojot Rebetola dermatīts, nobrāzumi, fotosensitivitāte tika novērota.

Pārdozēt

Zināms vienu pārdozēšanas gadījumā ar šo narkotiku, kad pacients saņēmis 10 gramus (50 kapsulas) Rebetola vienā dienā. Nav blakusparādības, kas saistītas ar pārdozēšanu, tas nav reģistrēts. Simptomātiskas viņam

Īpaši izstrādāta lietošanas Rebetola

Ārstēšana ar šo narkotiku jāveic saskaņā ar ārsta uzraudzībā. Zāles ir embriotoksisks un teratogēns, tāpēc iecelšana tā sievietēm reproduktīvā vecumā ir jābūt pārliecinātai par to nav grūtniecības.

Яндекс.Метрика