Recormon

Recormon - farmakoloģiskā narkotiku stimulēt asinsradi (asinis), ko izmanto, lai ārstētu anēmiju.  Recormon 2000 SV

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Recormon ir pieejams kā liofilizāts šķīduma intravenozai vai subkutānai ievadīšanai. Aktīvā viela - epoetin beta. Ražoti narkotikas šļircē caurules (ar gatavu risinājumu) vai divdaļīgu patronas (ar liofilizāts un šķīdinātājs).

Viena šļirce-caurule ar šķīdumu subkutānai vai intravenozai lietošanai (0, 3 ml), kas satur 1000 SV vai 2000 SV eopoetina beta.

Šļirce-caurule ar risinājumu subkutānas un intravenozas ievadīšanas (0, 6 ml) satur 10,000 SV, vai 20000ME 30000ME eopoetina beta.

Iekļauti arī NeoRecormon papildu sastāvdaļas: nātrija hlorīda, urīnviela, nātrija fosfāta, nātrija dihidrogēnfosfāts, kalcija hlorīds, polisorbāts, L-leicīns, glicīns, L-izoleicīns, L-glutamīnskābe, L-treonīns, L-fenilalanīns, ūdens. Šķīdums ir dzidrs, bezkrāsains izskats NeoRecormon.

Kasetne liofilizāts šķīduma subkutānas sastāv no divām daļām - aktīvās vielas un šķīdinātāju. Pirmā sadaļa satur eopoetin beta (vai 20000ME 10000) un papildu komponentus. Otrajā sadaļā ir šķīdinātāja (benzilspirts, benzalkonija hlorīdu, ūdens). Ārēji liofilizāts NeoRecormon ir viendabīgs balts pulveris. Gatavojot šķīdumu kļūst dzidrs, bezkrāsains šķidrums.

Farmakoloģiskās iedarbības NeoRecormon

Saskaņā ar instrukcijām Recormon veicina transformācijas eritrocītu priekšteču izdalīšanu nobriedušām šūnām. Zāles ir produkts no gēnu inženierijas, tās sastāvs ir līdzīgs cilvēka eritropoetīna. Recormon neietekmē leykopoez un tai nav citotoksisku ietekme uz kaulu smadzeņu un ādas šūnām.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Recormon tiek parādīti ar šādiem nosacījumiem:

  • anēmija pacientiem ar hronisku nieru slimību (tai skaitā, ja tie ir uz dialīze);
  • anēmija pacientiem ar audzējiem (tostarp, ja viņi saņem ķīmijterapiju);
  • novēršana anēmijas jaundzimušajiem priekšlaicīgi sver 75-1500g (līdz 34 grūtniecības nedēļās);
  • lai palielinātu asins apjomu, kas paredzēts turpmākai autotransfusion.

Kontrindikācijas NeoRecormon

Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām zāļu nav precizējams hipertensija, miokarda infarkts vai insults 1 mēneša laikā, nestabila stenokardija, paaugstināts risks dziļo vēnu trombozes (venoza trombembolija). Kārtridžu lietošana ir kontrindicēta bērniem līdz 3 gadiem.

Saskaņā ar instrukcijām Recormon jālieto piesardzīgi epilepsija, hroniska aknu mazspēja, trombocitoze, ugunsizturīgo anēmijas klātbūtnē blasttransformirovannyh šūnām. Arī uzmanīgi aktīva narkotiku būtu jāizmanto, lai palielinātu apjomu donora asins Ja pacienta ķermeņa masa mazāka par 50 kg.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Recormon nerādīs teratogēna iedarbība eksperimentos ar dzīvniekiem. Grūtniecības un zīdīšanas laikā zāles jālieto ar īpašu piesardzību, jo nav pietiekami daudz klīniskās pieredzes par lietošanu NeoRecormon šajā periodā. Šīs zāles izdalās mātes pienā. Laikā, kad piemērošanas NeoRecormon ir labāk pārtraukt zīdīšanu.

Devas un administrēšana NeoRecormon

1. Anēmijas ārstēšanai pacientiem ar hronisku nieru slimību.

Saskaņā ar instrukcijām Recormon ievada subkutāni vai intravenozi. Pacientiem, kuriem ir ar hemodialīzi, zāles ievada caur arteriāli šunta beigās sesijas. Pacientiem, kuri nesaņem hemodialīzi ieteicams ievadīt Recormon zemādā. Ārstēšanas mērķis ir palielināt hemoglobīna līmeni līdz 100-120 g / l. Ārstēšana ar šo narkotiku tiek veikta divos posmos - fāzes korekcija un uzturošā terapija fāze.

Fāzes korekcija: sc - sākuma deva 20 SV / kg trīs reizes 7 dienu laikā. Ja nepieciešams, devu var palielināt NeoRecormon ik pēc 4 nedēļām līdz 20 SV / kg. Intravenoza - sākuma deva 40 SV / kg trīs reizes 7 dienu laikā. Ja nepieciešams, pēc 4 nedēļām, devu var palielināt līdz 80 SV / kg trīs reizes 7 dienu laikā.

Neatkarīgi no ievadīšanas veida, maksimālā deva NeoRecormon nedrīkst pārsniegt 720 SV / kg 7 dienu laikā.

Solis uzturošo terapiju: saglabāt hemoglobīna rādītājs pirmā deva jāsamazina par 2 reizes no paša sākuma. Tad, uzturēšana devu pielāgo individuāli. Parasti ārstēšana tiek veikta uz ilgu laiku NeoRecormon.

2. Anēmijas ārstēšanai pacientiem ar audzējiem, kas saņem ķīmijterapiju.

Recormon subkutāni, sākuma deva 30.000 SV nedēļā (450 SV / kg ik pēc 7 dienām). Preparātu var izmantot 1 reizi nedēļā vai sadalīta devu no 3 (vai 7) dienu laikā. NeoRecormon terapija jāturpina vēl vienu 1 mēnesi pēc ķīmijterapijas beigām. Maksimālā nedēļas deva nedrīkst pārsniegt 60000 SV.

Pēc sasniegtu hemoglobīna mērķa NeoRecormon deva ir jāsamazina par 25-50%. Ja hemoglobīna pēc 8 nedēļu ilgas ārstēšanas nepalielinājās, narkotiku lietošana jāpārtrauc, jo reakcija uz terapiju ir maz ticama.

3. Lai sagatavotu pacientus asins ziedošanu vēlākai autologai asins pārliešanai.

Recormon injicē intravenozi (2 minūšu laikā), divas reizes nedēļā vienu mēnesi. Ja hematokrīta (33%) dod iespēju veikt asinis no pacienta, zāles ir jāievada beigās procedūras. Ārstēšanas laikā Recormon hematokrīts nedrīkst būt augstāks par 48%. Narkotiku Devu nosaka ārsts individuāli.

4. Lai novērstu anēmija priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem.

Recormon injicēts zemādā 250 SV / kg 3 reizes 7 dienu laikā. Optimāli sākt ārstēšanu ar šo narkotiku 3 dienas dzīves, ārstēšanas 6 nedēļas.  Recormon 10000 IU

Blakusefekts

Recormon reti var izraisīt alerģiskas reakcijas (izsitumi, nātrene, nieze, angioneirotiskā tūska).

Sirds - asinsvadu sistēma var paaugstināt asinsspiedienu, rašanos hipertensīvās krīzes, trombembolijas komplikācijas (vēža pacientiem).

No nervu sistēmas iezīmēja rašanos galvassāpes, migrēnas.

Asinsrades sistēma Recormon varētu izraisīt skaita trombocītu pieaugumu (īpaši pēc intravenozas ievadīšanas veidu). Retos gadījumos, tā norādīja izskatu trombozes par šuntu.

No laboratorisko rādītāju aktīvs zāles var izraisīt koncentrācijas pazemināšanās plazmā feritīna. Pacientiem ar nieru mazspēju var rasties hiperfosfatēmija, hiperkaliēmijas (pārejoša).

Priekšlaicīgi dzimušajiem ārstēšana ar NeoRecormon laikā var samazināt koncentrāciju feritīna ar asins plazmā un mērenu pieaugumu trombocītu skaita.

Pārdozēšana NeoRecormon

Iespējams pārmērīga reakcija uz ārstēšanu ar šo narkotiku kā izpausmi eritropoēzi ar dzīvību apdraudošas komplikācijas no sirds - asinsvadu sistēmu. Ja pacientam terapijas laikā ar NeoRecormon ir augsts līmenis hemoglobīns, nepieciešams pārtraukt ārstēšanu ar šo narkotiku.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Pašlaik nav pierādījumu par mijiedarbību NeoRecormon ar citām zālēm.

Analogus NeoRecormon

NeoRecormon analogi ir šādas zāles: epostim, epoetīns Vero epoetīnu, eritropoetīns eopoetin beta Eritreja. Pirms aizstājot analogo NeoRecormon jākonsultējas ar ārstu.

Яндекс.Метрика