Regetsin

 Regetsin - zāles, ko lieto, lai ārstētu pinnes
 Regetsin (starptautiskais nosaukums - cinka hialuronāts) ir gels, pamatojoties uz hialuronskābes profilaksei un ārstēšanai pinnes. Gēls tiek plaši izmanto medicīnas un kosmētikas vajadzībām.

Zāles ir reģenerējoša, anti-vīrusu un pretiekaisuma iedarbība.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - cinka hialuronāts.

Auxiliary sastāvdaļas: nātrija hialuronāts, kālija sorbāts, nātrija hidroksīds, Carbopol, cinka hlorīds, attīrīts ūdens.

Regetsin ir pieejama kā gela caurulēm 15-20,

Farmakoloģiskās īpašības Regetsina

Regetsin ārējai izmantošanai par medikamentu profilaksei un ārstēšanai, ādas pinnes dažādu etioloģiju. Aktīvās vielas ir antibakteriāla iedarbība no narkotikām, veicināt noņemšana iekaisumu, novērst eritematozi plankumi, kas ir sekas pinnes.

Hialuronskābe ir galvenā sastāvdaļa Regetsina aktīvi mijiedarbojas ar olbaltumvielām un citām vielām, molekulārā līmenī, faktiski radot dispersijas matricu, kas palīdz saglabāt elastību un tvirtumu, jaunību un ādas tonusu. Arī par zāļu sastāvdaļām aktivizē asinsriti un paātrina audu reģenerāciju. Cinks ir iesaistīts šūnu dalīšanās, virziens rīcību, lai likvidētu baktērijas un vīrusus, tādās jomās kā iekaisumu ādā.

Labas atsauksmes Regetsin saņemti kā sagatavošanas līdz nepastāvot fotosensibilizējošiem īpašības, kas nebojā ādu nav krāsu un smaržu ķīmisko vielu.

Indikācijas

 Gel Regetsin
 Regetsin piešķirts, lai novērstu un ārstētu pinnes dažādos attīstības posmos, demodectic kašķa, seborejas dermatītu veidam.

Pozitīvas atsauksmes ir Regetsin kā zāles, kas izraisa audu reģenerāciju pēc lāzera korekcijas.

Gels var izmantot kosmētiskās procedūras.

Lietošanas instrukcijas Regetsina

Saskaņā ar instrukcijām Regetsin jāpiemēro 2 reizes dienā 5-7 nedēļas. Kā profilaktisku zāļu lietošanā ne vairāk kā divas reizes nedēļā.

Kad pinnes pie sākotnējā stadijā gela izmanto monoterapijas, un ar vidēju līdz smagu acne attīstību Regetsin lietot kombinācijā ar citām narkotikām, tostarp antibiotikām un hormoniem.

Saskaņā ar instrukcijām Regetsin būtu jāpiemēro nelielos daudzumos uz ādas virsmas tīras un sausas, tad berzēt viegli, līdz pilnībā uzsūcas. Ārstēšanas ilgums nedrīkst pārsniegt 3 mēnešus.

In seborrheic dermatīts uz smagiem posmiem plūsmu nepieciešams piemērot gelu 2-3 reizes dienā 4 nedēļas.

Kā līdzeklis, lai paātrinātu atveseļošanos pēc lāzera korekcijas ādu želeju jāpiemēro brūces virsmai 5-10 dienas pirms dzīšanu.

Kontrindikācijas

Regetsin kontrindicēts paaugstinātu jutību un neiecietību uz narkotiku, ķīmisko apdegumu, dziļas brūces un ādas bojājumiem, jaunveidojumi, astmu komponentiem.

Piesardzības pasākumi jāizraksta zāles grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Blakusparādības Regetsina

Sākotnējā periodā ārstēšanas Regetsin var izraisīt niezi un dedzināšanu ādas, pievelkot un skalošanas ādas. 2-3 dienas pēc ārstēšanas uzsākšanas, šie simptomi izzūd citādi, zāles būtu atcelts.

Dažos gadījumos Regetsin var izraisīt alerģiskas reakcijas - ādas izsitumi, nātrene, dermatīts, angioneirotiska tūska.

Яндекс.Метрика