Reglan

Reglan - pretvemšanas zāles, kas bloķē dopamīna receptorus, uzrāda divos zāļu formu: Reglan ampulās

 • Tabletes apaļas, plakanas, balts, ar slīpi malām. 1 tablete satur 10 54 mg metoklopramīds hidrohlorīda monohidrāts (aktīvs aģents) un palīgierīces (kartupeļu ciete, laktozes monohidrāts, magnija stearāts, želatīns, nogulsnēto silīcija dioksīds);
 • Risinājums intramuskulārai un intravenozai lietošanai. 1 ampula preparāts satur 10 mg metoklopramīds hidrohlorīda - aktīvā sastāvdaļa - un palīgvielas: nātrija hlorīds, nātrija sulfīts, dinātrija EDTA, ūdens injekcijām.

Farmakoloģiskā darbība Reglan

Saskaņā ar instrukcijām Tserukalu, zāles ir pretvemšanas iedarbība, normalizējot darbu gremošanas trakta .  Metoklopramīds - galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotikas - selektīvi bloķē serotonīna un dopamīna receptori, nepieļautu dūmu un impulsiem receptoriem smadzenēs un samazinot jutīgumu nervu šūnas, kas atbild par pārsūtīšanai impulsus no divpadsmitpirkstu zarnas līdz vemšanas centru, kas atrodas serde oblongata .  Pateicoties ietekmēt sagatavošanas darbu veģetatīvo nervu sistēmu, Reglan atjauno motilitāti augšējā gremošanas .  Saskaņā ar rīcības Cerucalum bounces atpakaļ toni vienmērīgu muskulatūru kuņģa un zarnu sienām, kā rezultātā evakuācijā pievadītā pārtikas samazinās divpadsmitpirkstu zarnas un tievo zarnu kustīgumu uzlabojas .  Turklāt Reglan veicina normālu atdalīšanu žulti, mazinot simptomus diskinēziju žultspūšļa un novērst izskatu holestātiskais dzelti .  Saskaņā ar Instrukciju Tserukalu, aktīvā sastāvdaļa narkotikas ir tieša ietekme uz sfinktera no Oddi, mazinot simptomus viņa spazmas .

Kaut arī pretvemšanas efekts narkotiku Reglan, jo uzskata pacientu nespēj izdarīt terapeitisku efektu uz vestibulārā un vemšana psihogēnisko.

Pēc iekšķīgas lietošanas Reglan gandrīz pilnībā uzsūcas no kuņģa un zarnu trakta, lai sasniegtu maksimālo koncentrāciju metoklopramīds asinīs par stundu. Galvenais terapeitiskais efekts aģents tiek saglabāta uz 12 stundām. Reglan Metabolisms notiek aknās. Zāles tiek izdalīts ar urīnu: neskartu, kā arī metabolīti.

Pēc intramuskulāras vai intravenozas Cerucalum terapeitiskā iedarbība sasniedz maksimumu pēc 10-15 minūtēm un 1-3 minūtes.

Indikācijas Reglan

Indikācijas Tserukalu ir nosacījumi, kas saistīti ar traucējumiem gremošanas traktā, kas ietver: grēmas, kairinātu zarnu sindroms, funkcionālās vārtnieka stenozi. Efektivitāte attiecas arī uz sliktu dūšu un vemšanu dažādu izcelsmi (ko izraisa medikamenti, traucējumi aknām un nierēm, migrēna, traumatiskas smadzeņu traumas), gastroparēzes, kas izstrādāta, jo diabētu. Turklāt Reglan izmantota kā līdzeklis, lai samazinātu rīstīšanās diagnostisko pētījumiem par kuņģa un zarnu trakta (īpaši divpadsmitpirkstu intubācijas). Reglan Tabletes

Kontrindikācijas

Izmantot Reglan nav ieteicams:

 • Feohromocitoma;
 • Zarnu obstrukcija;
 • Asiņošana no kuņģa-zarnu trakta;
 • Kuņģa-zarnu trakta perforācijas;
 • Pieejamība prolaktinozavisimoy audzējs;
 • Epilepsija un krampji.

Zāles nav indicēts klātbūtni paaugstināta jutība pret metoklopramīds un nātrija sulfīta, īpaši pacientiem, kas cieš no bronhiālās astmas un citām alerģiskām slimībām. Reglan nav paredzēts lietošanai grūtniecēm pirmajā trimestrī un bērniem līdz 3 gadiem. Otrajā un trešajā trimestrī, narkotiku lietošana ir iespējama tikai gadījumā vitāli norādēm. Reglan par liecību saņēma piesardzīgi pacientiem ar arteriālo hipertensiju, astma, cilvēkiem, kas cieš no traucējumiem, aknu, palielināta jutība pret prokaīnamīdu un prokaīnu.

Reglan blakusparādības

Saskaņā ar atsauksmes Tserukalu, lietošana narkotikas var izraisīt šādas blakusparādības:

 • Par daļu no centrālās nervu sistēmas: reibonis, troksnis ausīs, galvassāpes, nogurums, nemiers, depresija, trauksme;
 • Sirds un asinsvadu sistēma: tahikardija, agranulocitoze, asinsspiediena izmaiņas;
 • No kuņģa-zarnu trakta: sausums mutē, apgrūtināta izkārnījumos, izmaiņas garšas sajūtas;
 • No endokrīnās sistēmas nevēlamās simptomi var izpausties kā izmaiņas apmērā estrogēnu, kopā ar menstruālā pārkāpumiem un ginekomastija;
 • Alerģiskas reakcijas: izsitumi, nieze.

Ar pārdozēšanas narkotikām var aizkaitināmība, apjukums, krampji, Hiperkinēzes, bradikardija, ekstrapiramidāliem kustību traucējumiem, paaugstināts vai pazemināts asinsspiediens. Saskaņā ar atsauksmes Tserukalu, plaušu saindēšanās simptomi izzūd 24 stundu laikā pēc lietošanas pārtraukšanas narkotiku. Smagākos traucējumiem ieteicama simptomātiska ārstēšana.

Ārstēšanas laikā pacients ir ieteicams atteikties no alkohola un darbības potenciāli bīstamas darbības, kas prasa psihomotoro reakcijas ātrumu un uzmanību.

Reglan mijiedarbība ar zālēm

Metoklopramīds bet lietošana citām narkotikām samazina uzsūkšanos digoksīna un cimetidīns un paātrina uzsūkšanos antibiotikām, etanolu un paracetamolu. Efektivitāte, lietojot Reglan ar antiholīnerģiskiem samazinātas. Injekcijas narkotiku ieviešana veicina straujāku sadalīšana B1 vitamīna - tiamīna.

Šis ceļvedis Tserukalu iesniegta tikai informatīviem nolūkiem. Pirms izmantot zāles, konsultējieties ar ārstu.

Яндекс.Метрика