Reishi

Reishi sēņu ir sava veida sēnītes sauc posa.  Reishi
 Tās ārstnieciskas īpašības viņš vērtē ļoti pietiekami Austrumu medicīnā. Pirmais pieminēt šo sēne dienas atpakaļ trešajā gadu tūkstotī pirms mūsu ēras.

Mums ir daudz Reishi sēņu vārda versijām, tajā skaitā Ling Zhi (kas apzīmē nemirstības herb), lakots posa, Ganoderma un mannentake. Visbiežāk nosaukums ir Reishi sēņu, kas tiek saprasts kā sēņu un garīgo spēku.

Šodien, sēņu ļoti veiksmīgi audzē Vjetnamā, Ķīnā un Japānā, bet arī tā nav ļoti grūti augt mājās. Dabiskos apstākļos, sēne ir visbiežāk atrodams uz mirušiem vai mirstošiem lapu kokiem. Krievijā, šī sēne tiek konstatēts galvenokārt Krasnodaras reģionā, un savāc to no vidus vasaras līdz vēlam rudenim.

Esiet īpaši uzmanīgs pētījums par Reishi sēņu ķīmisko sastāvu nodarbojas amerikāņu un japāņu zinātnieki. Starp citu, auga sastāvs ir diezgan sarežģīta un satur daudz dažādu mikroelementu, vitamīnu, gaistošo organisko skābju, kumarīnu un polisaharīdiem. Pietiek sēnes ir svarīgi ganodermovye skābes, germānija, polisaharīdu un triterpēnus, kura cēlonis ir ārstnieciskās īpašības Reishi sēņu, viedoklis zinātnieku apstiprinās.

Reishi sēņu lietošana

Austrumu zāles ietver izmantot šīs sēnes visās slimībām. Tomēr katrā atsevišķā gadījumā, un ir zināma slimība deva un sagatavošanas metodi. Kopumā, izmantošana Reishi sēņu ir saistīts ar nomierinošas, spazmolītiskais, Imūnmodulējošas, anti-alerģiskas, atkrēpošanas, hipoglikemizējošus, pretmikrobu, pretiekaisuma īpašības un holesterinosnizhayuschimi.

Pēc atsauksmēm, Reishi sēņu var pazemināt asinsspiedienu un novērstu asins recekļu veidošanos.

Pieteikums Reishi sēņu var palīdzēt aizsargāt pret nelabvēlīgu rīcību aknu šūnām, tai piemīt pretaudzēju funkcijas sakarā ar to, ka aktivizēt dažādu imūnsistēmu.

Oriental medicīna uzskata, ka sēne palīdz attīrīt aknas enerģijas kanālu, caur kuru Jūs varat uzlabot to aprites iekšējā enerģijas atgūšanu, un tā var atbrīvoties no daudzām slimībām zināms zinātnei. Tiek uzskatīts, ka tīrs kanāls ir enerģētiski veicina ilgmūžību un paildzina jaunību.

Reishi sēņu tinktūra var kavēt autoimūnas reakcijas, kā arī, lai atvieglotu plūsmu autoimūnām slimībām un alerģijas. Sakarā ar bioloģiski aktīvajām vielām, ko satur Reishi, mēreni paplašina asinsvadus, uzlabo asinsriti un audu piesātināts ar skābekli.  Reishi sēņu ekstrakts

Reishi sēņu konstatē pieteikumu, ārstējot sirds un asinsvadu slimību, it īpaši aritmija, hipertensija, un arī, lai novērstu insulta un infarkta. Plaši izmantot šīs sēnes un ārstēšanai, kuņģa-zarnu traktā, it īpaši čūla, gastrīts, kolīts un pankreatīta slimībām.

Tautas medicīnā, tinktūra Reishi sēņu tiek izmantots, lai ārstētu infekcijas, alerģiskas un hormonālās slimību, imūndeficītus un elpošanas sistēmas slimību. Viņi ir diezgan efektīvs, lai novērstu vēzi.

Harm sēņu Reishi

Tas ir stingri aizliegta jebkādu narkotiku lietošanu, pamatojoties uz Reishi sēņu grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā un bērniem līdz 1 gada.

Cilvēki ar tieksmi uz asiņošanu, arī nav ieteicams lietot zāles un tinktūras ar šo sēnītes.

Яндекс.Метрика