Reksetin

Reksetin - zāles, kas, no grupas, kas satur antidepresantus.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā Reksetin norādījumus, kas izdoti tablešu formā, apvalkotās tabletes, 20 un 30 mg. Aktīvā viela - paroksetīns. Arī produkts satur blakuspakalpojumu sastāvdaļas: nātrija cietes glikolāts, kalcija hidrogēnfosfāta dihidrāts, magnija stearāts, makrogols, polisorbāts, titāna dioksīds, hipromeloze.

Ārēji tabletes Reksetina baltas, apaļas, abpusēji izliektas, no vienas puses pārklāta ar riska dalīšanas.

Ražota Reksetin plāksnītēs pa 10 tabletēm. Kartona 2 blisteri sagatavošana 20 vai 30 mg.

Farmakoloģiskās iedarbības Reksetina

Saskaņā ar instrukcijām Reksetin blokiem centrālās nervu sistēmas serotonīna neironiem. Tādējādi preparātu nav ietekmes uz neironu ieviešanu dopamīna un noradrenalīna. Reksetin ir anksiolītiskā un psihoaktīvo iedarbību.

 Reksetin tabletes (20 mg)

Pēc iekšķīgas lietošanas, zāles bija labi uzsūcas. Pussabrukšanas Reksetina vidēji ir 24 stundas. Atsaukšana narkotiku caur nierēm (64%) un zarnu (36%).

Kad aknas un nieres Reksetina koncentrācija līmeni serumā.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Reksetin jāņem tikai ārsta uzraudzībā, lai izvairītos no iespējamiem sarežģījumiem. Narkotiku indicēts šādiem nosacījumiem:

  • depresija, trauksme dažādas izcelsmes;
  • panikas traucējumi, tostarp agoraphobia;
  • obsesīvi (obsesīvi kompulsīvi traucējumi);
  • sociālo fobiju;
  • post traumatiskā stresa traucējumi;
  • ģeneralizētu trauksmi.

Kontrindikācijas Reksetina

  • jutība pret sastāvdaļu medikamenta;
  • ārstēšana MAO inhibitori (monoamīnoksidāzes), un 2 nedēļas pēc ārstēšanas MAO inhibitoriem;
  • Grūtniecība, zīdīšanas periods;
  • Bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Nav klīnisko datu par drošību Reksitina grūtniecības un zīdīšanas laikā. Zāles var lietot, ja to potenciālie ieguvumi atsver riskus, kas saistīti ar tās saņemšanu.

Dozēšanas un administrēšana Reksetina

Saskaņā ar instrukcijām Reksetin lieto vienu reizi dienā, no rīta, ēšanas laikā. Tablete narkotikas nevar sakost.

In depresijas ārstēšanā parasti sākuma deva ir 20 mg. Kā uzskata Reksetin sekas ir pakāpeniski. Dažiem pacientiem var būt nepieciešams palielināt devu. Maksimālā dienas deva, lai ārstētu depresiju Reksetina - 50 mg.

Ārstējot obsesīvi Reksetina sākuma devu 20 mg norādījumiem. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 10 mg katru otro nedēļu. Maksimālā dienas deva Reksetina - 40 mg.

Jo panikas ārstēšanā ir ieteicams ņemt Reksetin 40 mg dienā. Terapija jāsāk ar 10 mg un palielināts nedēļas devu no 10 mg līdz vēlamais efekts tiek sasniegts. Maksimālā dienas deva šajā gadījumā nedrīkst pārsniegt 60 mg. Kā uzskata Reksetin ārstēšanas sākumā panikas traucējumi var izraisīt īslaicīgu pieaugumu klīniskajiem simptomiem.

Kad sociālo fobiju Ieteicamā dienas deva ir 20 mg. Ja pēc divu nedēļu ārstēšanas, uzlabot pacienta nosacījums netiek ievērots, devu var palielināt Reksetina 10 mg nedēļā. Maksimālā dienas deva ārstēšanai sociālo fobiju ir 50 mg.

Kad PTSS Reksetin ieteicams lietot 20 mg dienā. Maksimālā dienas deva - 50 mg.

Ar ģeneralizētas trauksmes Reksetin piešķirts 20 mg dienā. Ja nepieciešams, var palielināt devu. Maksimālo dienas devu narkotiku ir 50 mg.

Gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar nieru darbības traucējumiem / aknu ārstēšanu jāsāk ar devu 10 mg. Maksimālā dienas deva šiem pacientiem nedrīkst pārsniegt 20 mg.

Blakusefekts

Atsauksmes no sākuma Reksetin pieteikuma bieži var izraisīt blakusparādības reakcijas, kas notiek procesā sevis terapiju.

No gremošanas sistēmas Reksetin var izraisīt sliktu dūšu (12% gadījumu), reti caureja, aizcietējums, ēstgribas zudums. Retos gadījumos, transamināžu palielināšanās serumā.

No nervu sistēmas Reksetin, atsauksmes, ir 6-9% gadījumu, miegainība, trīce, vispārējs vājums un nogurums, bezmiegs, pastiprināta svīšana. Retos gadījumos, zāles var veicināt rašanos galvassāpes, aizkaitināmība, reibonis, somnambulismam.

Sirds - asinsvadu sistēma, atsauksmes, Reksetin ļoti reti izraisa sirdsklauves, asinsspiediena izmaiņas, ģībonis.

 Reksetin tabletes (30 mg)

Ar Uroģenitālās sistēmas, preparāts var izraisīt ejakulācijas traucējumi (13%), retāk - izmaiņas libido, apgrūtināta urinēšana.

No jutekļi Reksetin dažos gadījumos var izraisīt neskaidru redzi, ļoti reti - lēkme glaukomu.

Alerģiskas reakcijas, atsauksmes, Reksetin ir reti. Tās var izpausties hiperēmija ādas, sejas un ekstremitātēm, anafilaktisku reakciju, ādas nieze.

Mijiedarbība Reksetina ar citām zālēm

Kombinācijā ar MAO inhibitoriem nevēlama mijiedarbība notiek.

Nav ieteicams ārstēšanas Reksetinom triptofāna laikā, sakarā ar iespēju sānu reakciju.

Varfarīnu, sumatriptāns, benzodiazepīnu, tricikliskos antidepresantus, litija, digoksīna, teofilīnu: piemērojot šīs narkotikas ar piesardzību jāpieņem pēc narkotikas laikā.

Tajā vienlaicīgi saņem Reksitina ar pretkrampju var palielināt biežumu blakusparādības pēdējo.

Fenobarbitāls vai apvienojumā ar Reksetinom pazemina tās koncentrācija asins serumā un saīsina termiņu tās pusperiodu.

Diazepāms neietekmē farmakokinētikas Reksitina un to var izmantot vienlaicīgi.

Nebija potencēšana alkohola vienlaikus ņemot to ar Reksitinom. Tomēr, tā kā narkotiku ietekmē aknu enzīmu sistēmu, vajadzētu atturēties no alkoholisko dzērienu lietošanas laikā.

Brīdinājumi

Reksitinom Ārstēšanai jābūt ārsta uzraudzībā. Sievietēm reproduktīvā vecumā jālieto kontracepcijas vienlaikus ņemot šo narkotiku.

Analogus Reksetina

Reksetina analogi ir šādas narkotikas: adepress, aktaparoksetin, APO paroksetīnu, Paxil, pliz sirestill, paroksetīns. Pirms aizstājot analogā Reksitina jākonsultējas ar ārstu.

Яндекс.Метрика