Reladorm

 Reladorm - sagatavošana, nodrošināšana miegazāles
 Reladorm - farmakoloģiskie aģenti no grupas miega. Tas attiecas uz sarakstā spēcīgu narkotiku.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām reladorm nāk tablešu formā. Aktīvās vielas - diazepāmu (0, 01 g) un kalcija sāls cyclobarbital (0, 1 g). Arī produkts satur palīgvielas: kartupeļu cieti, želatīnu, talks, laktoze, nātrija cietes glikolāts.

Ārēji tabletes reladorm bālgans-pelēcīga krāsa, apaļas, ar Valium uz vienu pusi. Ražoti narkotiku blisteru plāksnītēs vai 10 tabletēm. 1. kartona blisteros vai sloksnēs ar instrukciju.

Farmakoloģiskās iedarbības reladorm

Saskaņā ar instrukcijām reladorm tai ir iemidzinošs efekts, kā arī narkotiku samazina laiku aizmigt, padziļināt un paildzināt miegu. Properties reladorm pateicoties tās sastāvā aktīvās sastāvdaļas (diazepāmu un cyclobarbital), kā rezultātā papildus farmakoloģiskajām īpašībām abu vielu. Terapeitiskā iedarbība reladorm pacientiem ar miega traucējumiem 2 reizes spēcīgāku nekā diazepāma / cyclobarbital pieņemts atsevišķi.

Diazepams ietekmē nomācoši uz dažiem struktūrām centrālās nervu sistēmas. Tā ir izrunāts mazinošo efektu, maiga nomierinošs, miorelaksanta (relaksējoša) un pretepilepsijas efektus.

Tsikobarbital ir hipnotisks narkotiku vidējais ilgums. Tā arī nomāc centrālo nervu sistēmu. Mazās devās, zāles ir nomierinošs (nomierinoša) un pretvemšanas efektu lielākas devas, cyclobarbital ir nomierinošs un pretepilepsijas efektus.

Indikācijas

 Reladorm tabletes
 Saskaņā ar instrukcijām reladorm indicēts pacientiem ar miega traucējumiem, kā bezmiegs, iemigšanas grūtības, agrā pamošanās, īsa miega, kā arī pacientiem ar paaugstinātu nervu uzbudināmību.

Kontrindikācijas reladorm

  • jutība pret sastāvdaļu zāļu;
  • smaga elpošanas mazspēja (jebkuras etioloģijas);
  • Miega apnoja;
  • glaukoma,
  • myasthenia gravis,
  • porfīrija;
  • alkohola saindēšanās vai zāles, kas nomāc centrālo nervu sistēmu;
  • Bērnu vecums;
  • vecs 65 gadu vecumu;
  • Grūtniecība un zīdīšana.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām reladorm ir kontrindicēts grūtniecības un zīdīšanas laikā. Ja vēlaties veikt ārstēšanu ar šo narkotiku zīdīšanas laikā, zīdīšana ir jāpārtrauc, lai novērstu attīstību abstinences simptomu bērnam.

Devas un administrēšana reladorm

Šīs zāles jālieto stingri pēc ārsta norādījuma. Deva un ārstēšanas ilgums ir noteikts ārsts individuāli. Parasti pieaugušo ieceļ ½-1 tablete stundu pirms gulētiešanas. Narkotiku lieto iekšķīgi pusstundu pēc ēšanas, tas ir ieteicams, lai noskalotu tableti reladorm vārītu ūdeni.

In atzinums reladorm ir laba hipnotisks efekts, ietekme narkotiku sāk būt pirmajām dienām ārstēšanu.

Ja pacients ir nokavējis paredzētajā laikā lietot narkotikas, šādu metodi ir pieņemts reladorm ierasto devu. Tas ir stingri aizliegts lietot dubultu devu!

Pacienti ar aknu / nieru ieteicams lietot mazākās devās reladorm.

Blakusefekts

Kā uzskata reladorm var izraisīt nevēlamas blakusparādības. Visbiežāk ir miegainība dienas laikā, nogurums, slikta koncentrēšanās, nogurums, attīstība narkotiku atkarības (psihofizioloģisko raksturs).

Reti, atsauksmes, reladorm var izraisīt trīci, ataksija (ataksija), reibonis, alerģiskas reakcijas, pazemina asinsspiedienu.

Ilgstoša lietošana reladorm izraisa pakāpenisku vājināšanos tās prasības, kas izriet no atkarības (tolerance). Nelietojiet pēkšņi atcelt narkotikas pēc ilgstošas ​​lietošanas, jo tas var attīstīties abstinences simptomus, kas ir izteikta psihomotorās uzbudinājums, smaga trauksme, nemiers, un citu veģetatīvo simptomiem.

Pārdozēšana reladorm

Pārdozēšanas gadījumā šīs narkotikas raksturo šādi simptomi: miegainība, neskaidra runa, apjukums, dezorientācija. Smagas pārdozēšanas gadījumā var pazemina asinsspiedienu un elpošanas traucējumi līdz pat komai.

Ņemiet vērā, ka sevišķi smagu saindēšanos tiek sajaukts (kopā ar alkoholu un citām psihotropām vielām). Ārstēšana ir simptomātiska (kuņģa skalošana, enterosorbents, detoksikācijas terapija). Diazepāmu specifiska antidota - flumazenils.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Reladorm uzlabo darbību šādās grupās narkotiku: narkotisko pretsāpju, antihypertensives centrālā rīcību, antipsihotiskie līdzekļi, antihistamīni un pretepilepsijas zālēm.

Alkoholu laikā apstrādes palielinās reladorm nospiedošu ietekmi uz centrālo nervu sistēmu un var izraisīt paradoksālu reakciju (uzbudinājums, agresivitāte, patoloģiskā intoksikācija, dziļa garīga depresija).

Saskaņā ar instrukcijām reladorm tas samazina smagumu sekām antikoagulanti, pretapaugļošanās līdzekļi, hipoglikēmiskajām aģentiem, grizeofulvīna un doksiciklīnu.

Īpaši izstrādāta lietošanas reladorm

Ārstēšana ar šo narkotiku jālieto stingrā ārsta uzraudzībā. Pacienti ar pazīmēm aknu / nieru mazspēju nepieciešams iecelt reladorm ar lielu piesardzību. Ilgstošas ​​lietošanas narkotiku periodiski jākontrolē rādītājus bioķīmiskās analīzes asins (aknu testi).

Gadījumā, paradoksālas reakcijas, ir steidzami nepieciešams pārtraukt reladorm.

Ja vēlaties saņemt citas zāles, jākonsultējas ar ārstu, lai izvairītos no negatīvām sekām.

Ārstēšanas reladorm (kā arī 3 dienu laikā pēc termiņa beigām) laikā ir aizliegts lietot alkoholu.

Ietekme uz spēju braukšanas un citi mehānismi

Saskaņā ar instrukcijām brīdī ārstēšanas reladorm aizliegts vadīt transportlīdzekļus un kustīgu mehānismu, kā iespējamo traucētas koncentrēšanās spējas.

Яндекс.Метрика