Relakson

 Relakson tabletes

Atlaidiet forma un sastāvs Relaksona

Relakson - miega zāles tiek ražots formā abpusēji izliektas tabletes, kas pārklāti ar baltu pārklājumu. Tā ietver zopiklona (0, 0075 grami) un palīgvielas: Aerosil, mikrokristāliskā celuloze, Primogel, laktozi, ciete, magnija stearāts, talks, povidons, polietilēnglikols 4000 un titāna dioksīdu.

Relakson ir pieejams iepakojumos pa 5 un 20 tabletēm.

Farmakoloģija

Daļa no narkotiku zopiklona ir hipnotisks, trankvilizators, nomierinošs, atslābina muskuļus un pretkrampju īpašības. Viela iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu. Atsauksmes Relaksone pierādīt, ka zāles palīdz samazināt laiku gulēt un lai samazinātu saslimstību ar nakts pamošanās. Saņemot Relaksona pacients nejūtas nogurumu un miegainību nākamajā rītā. Relakson ne atkarību, ārstēšana var ilgt līdz pat 17 nedēļām.

Liecība

Relakson ieteicams ārstēšanai hroniskas, kas iet un situācijas bezmiegs pieaugušajiem. Early un nakts pamošanās, iemigšanas grūtības, ir lietošanas indikācijas.

Devas Relaksona

Neskatoties uz to, ka norādījumi Relaksona norādīts, ka zāles nav atkarību, tas ir labāk, lai ierobežotu termiņu līdz četrām ārstēšanas nedēļām. Termiņa pagarināšana saņemšanai Relaksona atļauti pēc atkārtotas izskatīšanas pacientam.

Ārstēšanas bezmiegs Relaksonom iet 2-5 dienas ilgums, situācijas bezmiegs apstrādāts 2-3 nedēļas, ārstēšanas ilgums hroniska bezmiega ir noteikt speciālistu.

Relaksona deva pieaugušo - viena tablete (7, 5 mg). Deva nedrīkst pārsniegt 15 mg.

Gados vecākiem pacientiem, pacientiem ar aknu darbības traucējumiem vai nieru mazspēju jāsāk saņemt Relaksona ar ½ tabletes (3, 7 mg) un pēc tam palielināt devu līdz 1 tabletei (7, 5 mg).

Pārdozēt

Šie viedokļi Relaksone palīdzēja noskaidrot, ka galvenās pazīmes pārdozēšanas ir miegainība, CNS depresija, smagos gadījumos, koma. Ja pārdozēšanas simptomiem ir ieteicams veikt kuņģa skalošanu un aktīvo ogli. Ja nepieciešams, konsultējieties ar ārstu.

Mijiedarbība ar citām zālēm Relaksona

Nederīga Relaksona alkohola lietošana. Inhibējošā iedarbība uz centrālo nervu sistēmu tiek uzlabota gadījumos vienlaicīgu uzņemšanas miega, neiroleptiķi, trankvilizatori, antidepresanti, nomierinoši līdzekļi, pretepilepsijas medikamentu, narkotisko pretsāpju, antihistamīni ar sedatīvu ietekmi anestēzijas un eritromicīns.

Blakusparādības Relaksona

Visbiežākā blakusparādība Relaksona - rūgtums mutē. Par daļu no centrālās nervu sistēmas, var notikt reiboni, miegainību rīta galvassāpes. Par daļu no gremošanas sistēmas tiek novērota nelabums, dispepsija, un sausa mute. Relakson var izraisīt alerģiskas reakcijas, kas izpaužas kā nieze un izsitumi. Dažkārt pacientiem ir sniegušas negatīvus viedokļus par Relaksone. Uzbudināmība, murgi, nomākts garastāvoklis, agresivitāte, koordinācijas traucējumi, depresija - izkārtnes garīgo reakciju uz narkotikām.

Pēc pārtraukšanas ilgtermiņa ārstēšanas Relaksonom var izjust atsitiena bezmiegu.

Kontrindikācijas Relaksona

 Relakson papildinājumi

Kontrindikācijas Relaksona ir paaugstināta jutība uz sastāvdaļām, myasthenia gravis, elpošanas mazspēja, miega apnojas sindroms, smaga aknu mazspēja, laktācijas un grūsnības, bērnu vecuma (18 gadi) laikā.

Brīdinājumi

Saņemšana Relaksona kopā ar teofilīnu ir pozitīva ietekme uz astmu, mazina to ilgumu un intensitāti. Ņemot miegazāles, nepārkāpj devu, lietot alkoholu vai citas nesavienojamas narkotikas un psihotropās vielas.

Lai izvairītos no abstinences simptomus un atsitiena bezmiegu, jums ir nepieciešams, lai pabeigtu ārstēšanu un pakāpeniski samazināt devu. Lai novērstu risku izpausme amnēziju tableti jālieto pirms gulētiešanas, miega ilgums nedrīkst būt mazāks par 6 stundām. Relakson nav paredzētas depresijas ārstēšanai.

Komponenti, kas veido Relaksona var negatīvi ietekmēt spēju vadīt. Tādēļ ārstēšanas laikā būtu jāatturas no šādām darbībām, vai jābūt ļoti uzmanīgiem.

Uzglabāšanas nosacījumi

Relakson jāuzglabā sausā vietā nepieejamā gaismā un bērniem. Uzglabāšanas laiks - 3 gadi. Vai pēc derīguma termiņa nelieto medikamentus.

Piegādes nosacījumi

Pārdots ar recepti.

Яндекс.Метрика