Reltser

 Reltser 180 ml

Reltser - farmakoloģiskie aģenti ar antacīdu un carminative rīcību.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Reltser izsniegts suspensijas formā perorālai ievadīšanai. Aktīvās sastāvdaļas ir: alumīnija hidroksīda gēls, magnija hidroksīds, simetikons, lakrica (saknes pulveris). Ietver arī blakuspakalpojumu komponenti: sorbītu, smaganu garan, nātrija benzoāts, nātrija citrāts, metilparabēns, propilparabēns, nātrija hidroksīds, nātrija saharināts, nātrija hipohlorīts, piparmētru eļļa, banānu aromāts, bronopolu, ūdens. 5 ml suspensijas ietverti 6 g alumīnija hidroksīda gēls 80 mg magnija hidroksīdu, simetikonu 100 mg un 400 mg lakrica saknes pulvera.

Ārēji Reltser ir viskoza balta suspensija ar brūnganu nokrāsu, ar smaržu piparmētru un banānu.

Ražoti apturēšana Reltser tumšs plastmasas flakonos ar skrūvējamu vāciņu. Komplektā ietilpst mērtraukā 10 ml un lietošanas instrukciju. 1. 180 ml pudeli narkotiku.

Farmakoloģiskās iedarbības Reltsera

Saskaņā ar instrukcijām Reltser ir antacīdiem sekas, narkotiku neitralizē sālsskābi un samazina gremošanas aktivitāti kuņģa sulas. Reltser arī nodrošina apņem un adsorbēt darbību, uzlabo stāvoklis kuņģa gļotādu, samazina vēdera pūšanos. Narkotiku palīdz paātrinātu sadzīšanu čūlas kuņģa gļotādas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu.

Indikācijas

 • Akūtas un hroniskas gastrītu (paasinājuma) ar augstu skābumu un duodenītu;
 • ārstēšana peptiskas čūlas slimības (hroniska kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas) akūtā fāzē (šajā kompleksā terapijā);
 • Atviļņa ezofagītu, hiatal trūce;
 • simptomātiska ārstēšana diskomfortu un sāpes pakrūtē reģionā pēc pārkāpjot diētu, kafijas dzeršana, nikotīnu un alkoholu.

Kontrindikācijas Reltser

 • jutība pret sastāvdaļu medikamenta;
 • fruktozes nepanesība;
 • Alcheimera slimība;
 • smaga nieru mazspēja;
 • Hipofosfatēmija;
 • Bērniem līdz vecumam 10 gadiem;
 • Grūtniecība un zīdīšana.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Reltser iekšķīgi, pēc sakratot pudeli homogenizē produktu. Zāles jāņem 1 stundu pēc ēšanas, un pirms gulētiešanas. Kā uzskata Reltser efektīvu ar grēmas, efekts ārstēšanas notiek pirmajās dienās uzņemšanas.

Pieaugušie un bērni vecāki par 15 gadiem, parasti tiek dota 1-2 tējk piekares Reltser 3-4 reizes dienā. Maksimālā dienas deva ir 8 tējkarotes. Ārstēšanas apturēšanas Reltser Protams bez ārsta uzraudzības, nedrīkst pārsniegt 2 nedēļas.

Bērniem no 10 līdz 15 gadiem, ir ieteicams lietot 50% no parastās pieaugušo devas.

Blakusparādības narkotiku Reltser

 Reltser narkotiku

Kā uzskata Reltser reti izraisa blakusparādības, un ir labi panesama pacientiem. Retos gadījumos var izraisīt šādas blakusparādības: slikta dūša, aizcietējums, vēdera krampji, garšas sajūtas traucējumi, gipermagniemiya, hipofosfatēmija, Hipokalciēmija, osteoporoze, encefalopātijas, nieru mazspēja. Alerģiskas reakcijas uz narkotiku Reltser, atsauksmes ir reti. Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem iespējamo fona parādīšanos narkotiku tieksmes, pazemina asinsspiedienu un samazina smagumu beznosacījuma refleksu.

Pārdozēt

Pēc ilgu Reltserom pārdozēšanas var rasties šādi simptomi: aizcietējums, miegainība, nierakmeņi, gipermagniemiya. Jūs varat saņemt arī simptomus metaboliskās alkalozi (nejutīgums un sāpes muskuļos, nervozitāte, nogurums, neparasta garša). Simptomātiska ārstēšana - kuņģa skalošana, helātus.

Reltser zāļu mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Reltser var absorbēt dažas zāles, tādējādi samazinot to ietekmi. Šo narkotiku pārkāpj uzsūkšanos digoksīna, salicilātu, indometacīnam, beta blokatori, fenitoīns, izoniazīds, antibakteriālo līdzekļu no grupas tetraciklīnu, hinolonu (ciprofloksacīns, ofloksacīns, enoksacīnu norfloksacīna), azitromicīnu, rifampicīns, antikoagulanti, dzelzs bagātinātājiem, barbiturāti, lansoprazolu, ketokonazolu , meksiletīns, žults skābes (ursodezokiholevoy un chenodeoxycholic).

Tajā vienlaicīgi uzņemšanas Reltsera un narkotiku zarnu kapsulas jāapzinās, ka augstas sārmainība kuņģa sulas var izraisīt paātrināta iznīcināšanu kapsulu sienas un izraisīt kairinājumu kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnā.

Brīdinājumi

Saskaņā ar instrukcijām Reltsera nepieciešams ņemt pārtraukumu starp lietojat šīs zāles un citas narkotikas vismaz 1-2 stundas.

Lietojot Reltsera vairāk nekā 2 nedēļas būtu regulāra medicīniska uzraudzība.

Tā kā produkts satur sorbitolu, tas ir kontrindicēta pacientiem ar iedzimtu fruktozes nepanesību.

Яндекс.Метрика