Remens

Remens - homeopātiskā izmanto menopauzes sindromu, kā arī normalizēt menstruālo ciklu.  Remens tabletes

Sastāvs un forma Remens

Ražots divās zāļu formu:

  • Homeopātiskās pilieni dzidrs šķidrums. 100 ml satur šādas aktīvās sastāvdaļas: 5ml racemosa melna cohosh, pilocarpus 10 ml, 10 ml čūska inde surukuku, 10 ml dziedzeru sekrēta sēpijas, 10 ml Sanguinar Kanādas. Papildu sastāvdaļas: etanols - 55 ml. Pudelēs 20, 50, 100 ml.
  • Round, Valium tabletes zem mēles, balts ar dzeltenīgu nokrāsu. Katra tablete satur šādas aktīvās sastāvdaļas: 37, 2 mg čūskas inde surukuku, 37, 2 mg Sanguinar Kanādas, 17, 9 mg melnā cohosh racemosa, 37, 2 mg dziedzeru sekrēta sēpijas, 37, 2 mg pilocarpus. Palīgmateriāli sastāvdaļas: kartupeļu ciete, laktozes monohidrāts, magnija stearāts. Blisterus ar 12 gab.

Farmakoloģiskās iedarbības Remens

Remens normalizē menstruālo ciklu, noregulē uz hipotalāma-hipofīzes-olnīcu līdzsvaru samazina izpausmes algodismenorei vājina predmentsrualnogo sindroma simptomi (paaugstināta uzbudināmība, raudulība, emocionāla nestabilitāte, depresija).

Kad menopauzes sindroms Remens pieteikumu palīdz samazināt psihoemocionālo simptomi (touchiness, biežas garastāvokļa svārstības, depresija, agresija, raudulība), autonomā simptomus (uzbrukumi sirdsklauves, karstā mirgo, asinsspiediena svārstības). Menopauzes laikā Remens atsauksmi novērš uzkrāšanos ķermeņa svara, kā rezultātā ar ātrumu tauku vielmaiņu, samazina kardiovaskulāro slimību.

Jo endometrija un olnīcu audiem Remens ir pretiekaisuma iedarbība, uzlabo mikrocirkulāciju iegurņa orgāniem.

Remens - lietošanas indikācijas

Indikācijas Remens pēc:

  • menopauzes sindroms;
  • adneksīta;
  • menstruāciju traucējumi (ieskaitot dismenoreja, sekundārā amenoreja, premenstrual sindroms);
  • endometritis.

Kā uzskata Remens visefektīvāko kompleksā terapijā.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Remens kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret vienu vai vairākiem komponentiem narkotikas, kā arī bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem.

Devas un lietošanas shēma Remens

 Remens pilienus
 Kad šādas norādes uz Remens kā menstruālā cikla traucējumi, kā arī dismenoreja, sekundāro amenoreja un premenstrual sindroms, hroniska iekaisuma slimības sieviešu dzimumorgānu pusaudžiem un pieaugušajiem iecelt Remens atbilstoši instrukcijas tab deva 1. vai 10 pilieni trīs reizes dienā. Ārstēšanas ilgums ir trīs mēneši. Ja nepieciešams, pēc 30 dienām, jūs varat atkārtot ārstēšanu.

Kad menopauzes sindroms narkotiku Remens ņem 1 cilni. vai 10 pilieni trīs reizes dienā. Ārstēšanas ilgums ir vismaz seši mēneši. Pēc tam, kad stabilizācijai zāļu turpina veikt vienu vai divas reizes dienā.

Saskaņā ar instrukcijām Remens veikt pusstundu pirms vai stundu pēc ēšanas. Drops atšķaidīts vienu ēdamkaroti ūdens vai administrē atsevišķi. Tabletes notika mutē līdz izšķīst.

Blakus efekti

Kā uzskata Remens labi panes pacientiem. Dažreiz tas var būt pārmērīga siekalošanās.

Uzglabāšanas nosacījumi

Remens pilienus un tabletes jāuzglabā vēsā, sausā vietā. Derīguma termiņš ir 5 gadi pilieni. Tabletes tiek uzglabāti ne ilgāk kā 3 gadus.

Яндекс.Метрика