Remicade

Remicade - zāles, kas, no grupas, kas selektīvo imūnsupresīviem preparātiem, ko izmanto, lai ārstētu slimības, piemēram, reimatoīdā artrīta, Krona slimības ārstēšanai. Remicade

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Remicade ir pieejams kā liofilizāta šķīduma parenterālai ievadīšanai. Aktīvā viela - infliksimabs. Arī produkts satur blakuspakalpojumu sastāvdaļas - nātrija hidrogēnfosfāts, nātrija dihidrogēnfosfāts, saharoze, polisorbāts.

Ārēji zāles ir blīvs masa baltā krāsā, bez ārvalstu ieslēgumi. Remicade tiek ražots stikla pudelēs 100 g

Farmakoloģiskā darbība Remicade

Saskaņā ar instrukcijām Remicade ir imūnsupresīvu sekas. Zāles ir atvasinājums no savienojuma, pamatojoties uz IgGl monoklonālās antivielas. Remicade mijiedarbojas ar audzēja nekrozes faktoru alfa, kas spēlē galveno lomu attīstībā iekaisuma un autoimūnu slimību.

Indikācijas

Remicade ieteicams, lai ārstētu aktīvo formu reimatoīdā artrīta, ankilozējošā spondilīta un Krona slimības. Arī šis zāles var izmantot, lai ārstētu čūlainā kolīta (kad standarta terapija nav efektīvs) un psoriāzes (smagas formas, kas prasa sistēmisku terapiju, ieskaitot psoriātiskā artrīta).

Kontrindikācijas Remicade

 • jutība pret sastāvdaļu medikamenta;
 • smaga sirds mazspēja;
 • smagas infekcijas slimības (tuberkuloze, sepse, abscess, abscess, sekundāra infekcija);
 • Bērniem līdz 6 gadu vecumam, ārstējot Krona slimības;
 • Bērniem līdz 18 gadu vecumam, ārstējot citu slimību;
 • Grūtniecība un zīdīšana.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Remicade intravenozi, infūzijas ātrums nepārsniedz 2 ml / min. Kopējais ilgums infūzijas jābūt vismaz 2 stundas. Izmantot īpašas infūzijas sistēmas ar apyrogenic filtru, kas ir zems belkovosvyazyvayuschey aktivitāti.

Ārstēšanai reimatoīdā artrīta Remicade tiek izmantots kombinācijā ar metotreksātu. Sākotnējā deva Remicade aprēķināts kā 3 mg / kg ķermeņa svara. Reinfusion veikta 2 un 6 nedēļas pēc pirmās injekcijas, un tad atkārto ik pēc 8 nedēļām. Ja pēc 12 nedēļām efekts attieksme nav nepieciešams izvērtēt lietderību turpmākai terapijai ar šo narkotiku.

Ārstēšanai smagu Krona slimību, sākotnējā deva tiek aprēķināta pēc formulas 5 mg / kg ķermeņa svara. Pēc vienas injekcijas pēc 2 nedēļām ir jānovērtē ietekme, ja tā prombūtnes nākamā pieteikuma Remicade nav ieteicams.

Pacientiem, kuriem bija atbildes reakcija uz infūziju Remicade, ir divas iespējas attiecībā uz pastāvīgu ārstēšanai:

 • Remicade ir ieviesta 2 un 6 nedēļas pēc pirmās piemērošanas, un pēc tam ik pēc 8 nedēļām;
 • narkotiku ir ieviesta jauna tikai atkārtota slimība, ar nosacījumu, ka pēc pirmās infūzijas nebija vairāk par 16 nedēļām (riska dēļ alerģisku reakciju no aizkavēta veida).

Kad Krona slimība fistulous viena deva Remicade arī aprēķina kā 5 mg / kg ķermeņa masas, tad zāles ievada atkārtoti 2 un 6 nedēļas. Ja pēc trim uzlējumiem neietekmēja, turpmāka Remicade ārstēšana nav ieteicama. Ja saņemta pozitīva atbilde uz terapiju ir izvēlēts no vienas ārstēšanas stratēģijām šo:

 • zāles ievada ik pēc 8 nedēļām;
 • zāles ievada tikai tās atkārtošanos, ar nosacījumu, ka tas ir ne vairāk kā 16 nedēļas pēc pirmās infūzijas Remicade (risks aizkavēta tipa alerģiskas reakcijas).

Ārstējot psoriātiskā artrīta sākotnējo devu 5 mg / kg ķermeņa masas. Remicade lieto atkal 2 un 6 nedēļas pēc pirmās infūzijas, pēc tam ik 6-8 nedēļām. Ārstēšana ir lietderīgi apvienot ar metotreksātu.

Ārstējot ankilozējošā spondilīta Remicade sākotnējās devas, nosaka saskaņā ar formulu 5 mg / kg ķermeņa masas. Preparāts tika atkārtoti ieviesa 2 un 6 nedēļas pēc pirmās infūzijas. Ar pozitīvu reakciju uz ārstēšanu Remicade zāļu jālieto ik pēc 6 - 8 nedēļas.

Ārstējot čūlainais kolīts Remicade ievadītās devā 5 mg / kg ķermeņa masas, tad medikaments tiek ievadīts 2 un 6 nedēļas pēc pirmās infūzijas, un pēc tam ik pēc 8 nedēļām. Dažiem pacientiem devu var palielināt līdz 10 mg / kg. Kā uzskata Remicade ir pozitīva ietekme pirmo 14 ārstēšanas nedēļu laikā. Remicade - pulveris injekciju šķīduma

Kopējais ārstēšanas ilgums Remicade nosaka ārstējošais ārsts par individuāli.

Remicade terapijas nav ieteicams atkārtot pēc 16 nedēļām no pirmās lietošanas. Atkārtota lietošana narkotiku 2-4 gadu laikā kopā ar attīstību aizkavēja tipa alerģiskas reakcijas, kas ievērojamu daļu pacientu. Šādu reakciju diapazonā no 16 nedēļu risks - 2 gadus, nav pētīta.

Blakusparādības Remicade

Pastāvīgi klīniskie pētījumi ir parādījuši, ka Remicade izraisīt blakusparādības aptuveni 60% pacientu (salīdzinot ar placebo ārstētiem pacientiem, biežuma blakusparādību, 40%). Kā uzskata Remicade bieži izraisa elpas trūkumu, galvassāpes, un nātreni, kas rodas infūzijas laikā.

Par daļu no sirds un asinsvadu sistēmu, atsauksmes, Remicade var izraisīt samazināšanos / palielināšanos asinsspiediens, ģībonis, aritmija, bradikardija, sirdsklauves, traucēta perifēro apgrozībā, asinsvadu spazmas.

No asinsrades sistēma var attīstīties trombozes, zilumi / asins izplūdumus, anēmija, leikopēnija, trombocitopēnija, limfocitoze, limfadenopātija.

No nervu sistēmas un maņu orgāni var izraisīt trauksmi, depresiju, psihozi, miegainība, nervozitāte, reibonis, konjunktivīts, endoftalmītu.

Elpošanas sistēmas Remicade, atsauksmes, retos gadījumos var izraisīt izskatu augšējo elpceļu infekcijas, pneimonija, sinusīts, bronhu spazmām, pleirīts, plaušu tūsku.

No gremošanas sistēmā var attīstīties dispepsija, slikta dūša, caureja / aizcietējums, holecistīts, aknu disfunkcija.

Ar Uroģenitālās sistēmas ārstēšanas ar Remicade laikā var būt urīnceļu infekcija, vaginīts, cistīts.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Intravenozo infūzijas laikā ir aizliegts sajaukt gatavu risinājumu Remicade ar citām narkotikām.

Glikokortikoīdus nav būtiska ietekme uz farmakokinētiku Remicade.

Preparāta izmantošana kopā ar metotreksātu un citu imūnomodulatoru samazina antivielu veidošanos uz Remicade un palielina savu koncentrāciju asins serumā.

Konkrēti norādījumi par lietošanu Remicade

Saturs flakona vispirms izšķīdina 10 ml injekciju ūdens, izmantojot šļirci ar adatu vismaz 0, 8 mm diametrā. Šķīdums pēc tam tika koriģēta uz tilpumam 250 ml izotoniska nātrija hlorīda šķīdumu.

Pirms Remicade terapijas, ir nepieciešams, lai novērstu iespējamo infekciju. Ja, lietojot narkotiku attīstīto smagas infekcijas laikā, tas būtu jāatceļ nekavējoties.

Ārstēšana ar Remicade laikā sievietēm reproduktīvā vecumā jālieto drošas kontracepcijas metodes.

Яндекс.Метрика