Reminyl

Reminyl (starptautiskais nosaukums - galantamīns) attiecas uz grupu pretholīnesterāzes līdzekļus, kas paredzēti, lai uzlabotu vadīšanas nervu impulsu tādās muskuļu sinapsēs un palielinot refleksu zonu muguras un galvas smadzenēs.  Reminyl 4 mg

Narkotiku uzlabo muskuļu kontrakcijas gludās muskulatūras un atjauno neiromuskulāro vadītspēju.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - galantamīns hidrobromīds 8 mg.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: kukurūzas ciete, hipromeloze, etilspirts celuloze, Dietilftalāts, makrogols.

Reminyl ir pieejams kā šķīdums intravenozai / intramuskulāras injekcijas, infūzijas un mutvārdu tablešu 8-24 mg.

Katrs apvalkotās tabletes, kas sastāv no želatīna, sarkanā un dzeltenā oksīds dzelzs, titāna dioksīds.

Farmakoloģiskās īpašības Remini

Reminyl strādā, lai uzlabotu toni muskuļu un skeleta muskuļu, normalizēšanos sekrēciju gremošanas dziedzeri un sviedru dziedzeru, kā arī atjaunošanas nervu vadīšanas un izņemšanas spazmas. Narkotika ir efektīvi samazina acs iekšējo un intrakraniālais spiediens.

Galantamīns kā galveno aktīvo vielu, un uzlabo kognitīvās funkcijas pacientiem ar Alcheimera slimību.

Laba atsauksmes Reminyl bija kā narkotikas, kas ir ātri uzsūcas un sāk strādāt 45-60 minūšu laikā pēc zāļu ieņemšanas laikā.

Bioloģiskā pieejamība ir 89%. Lietojot iekšķīgi, Reminyl parādās 24-48 stundu laikā ar urīnu un fekālijām laikā. Jauniem un gados vecākiem pacientiem zāļu koncentrācija asins plazmā ir praktiski vienādi. Ēšana neietekmē biopieejamību Reminyl, kas ir ilgstošu atbrīvošanu no aktīvās vielas.

Indikācijas

Reminyl indicēts infekcijas un iekaisuma, toksiskiem un traumatiskiem bojājumiem smadzeņu audos (mielīts, meningītu, redzes nerva iekaisums, Alcheimera slimību, cerebrālā trieka, uc), muguras muskuļu atrofija un neironu tipa poliomielīta, išiass, slēgta kakta glaukomas veidu, atony no urīna trakta un zarnas.

Pozitīvas atsauksmes Reminyl ir kā pretlīdzeklis par saindēšanos ar narkotiku morfija.

Lietošanas instrukcijas Remini

Saskaņā ar instrukciju Reminyl jāņem vienu reizi dienā laikā vai pēc ēšanas, ar lielu daudzumu ūdens. Sākotnējā deva ir 8.10 mg dienā. In smagām posmos plūsmas smadzeņu slimībām, Reminyl tiek piešķirts 2 reizes dienā, kas izpaužas kā ilgstošas ​​darbības kapsulu. Maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt 16 mg. Pēc ārstējošā ārsta novērtējums klīnisko ainu slimības dienas devu var palielināt līdz 24 mg.

Saskaņā ar instrukcijām Reminyl nedrīkst ordinēt bērniem līdz 12 gadu vecumam. Pacientiem ar aknu un nieru dienas devas 8 mg.

Reminyl nav ieteicama pacientiem ar aknu darbības traucējumiem un nieru darbību.  Reminyl 8 mg

Ārstēšanas kurss ilgst no 10 dienām līdz 2 mēnešiem. Ārstēšana tiek veikta kopā ar fizikālās terapijas aktivitātēm (ietīšana, masāža, akupunktūra, uc), kuri iecelti 2-3 stundas pēc Reminyl.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas saņem Remini ir paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, stenokardiju, sirds mazspēja, astma, hipertensija, epilepsijas sindromu, zarnu nosprostojums, disfunkcija Uroģenitālās sistēmas sastāvdaļām.

Blakusparādības Remini

Reminyl var izraisīt pārmērīgu siekalošanās, reibonis un galvassāpes, zarnu spazmas, slikta dūša un vemšana, aritmija.

Dažos gadījumos var rasties alerģiskas reakcijas - nātrene, nieze un dedzināšana, brohospazm, angioedēma.

Яндекс.Метрика