Renipril

Renipril - zāles, kas pazemina asinsspiedienu.

Reniprila sastāvs un zāļu forma

 Renipril
 Narkotika ir kombinācija rīcības, aktīvās vielas ir enalaprilu (AKE inhibitors) un hidrohlortiazīda (diurētiķis). Pieejams 20mg tabletes, baltas ar atdalot šķautni.

Reniprila Viena tablete satur 10 mg enalaprila maleāts + 12, 5 mg hidrohlortiazīda un palīgvielu: povidons, kartupeļu ciete, koloidāls silīcija dioksīds, laktozes, kalcija stearāts.

Farmakoloģiskās īpašības

Galvenā aktīvā sastāvdaļa ir Reniprila enalaprils, angiotenzīnu konvertējošā enzīma (AKE) .  Darbības mehānisms ietver bloķēšanas Reniprila angiotenzīna sintēzi, kas noved pie samazināšanos kopējā perifērās asinsvadu pretestības slodze uz sirdi un asins spiediena samazināšanos gan sistole un diastolā .  Ietekme uz Reniprila vēnas ir izteiktāka nekā artērijā .  Palielina sintēzi prostaglandīnu, vienlaikus novēršot iznīcināšanu bradikinīna .  Palielina asinsriti sirds un nieres, tas neietekmē asinsriti smadzenēs .  Ilgstoša lietošana Reniprila samazina kreisā kambara hipertrofija, dilatācijas palēninot tās attīstību, tādējādi pārtraucot progresēšanu sirds mazspēja .  Renipril uzlabo asinsriti sirds muskuļa uz fona išēmija, samazina trombocītu agregāciju, tā efektīvu in post-infarkta valstīs .

Darbība Reniprila nieres izraisa saturu otrā aktīvās vielas hidrohlortiazīda: intraglomerular palīdz samazināt hipertensijas, glomerulārās sklerozes un novēršot attīstību hronisku nieru mazspēju, stimulē diurēzi.

Medikaments ietver Sagatavošana netiešas darbības: tas tiek hidrolizēts organismā, lai veidotu enalaprilat, inhibitoru ACE. Atsauksmes Reniprile no speciālistiem liecina, ka antihipertensīvā iedarbība notiek stundu laikā pēc zāļu ieņemšanas per os, sasniedzot maksimumu pēc 4-6 stundām, saglabājas dienas. Terapeitiskais efekts, ārstējot hroniskas sirds mazspējas notiek ar ilgstošas ​​lietošanas gadījumā Reniprila - vismaz 6 mēnešus.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukciju Renipril parādīts ar šādiem nosacījumiem:

 • Essential hipertensija;
 • Renovaskulāra hipertensija;
 • Hroniska sirds mazspēja I-III pakāpes;
 • Kreisā kambara disfunkciju;
 • Saskaņā ar pārskatiem Reniprile, tas var būt efektīvs līdzeklis profilaksei un ārstēšanai koronāro artēriju slimību pacientiem ar hipertensiju.

Lietošanas instrukcijas Reniprila

Saskaņā ar instrukciju Renipril jālieto iekšķīgi, neatkarīgi no ēdienreizes, dzert daudz ūdens.

Pacientiem ar hipertensiju: ​​sākuma deva ir 5 mg vienu reizi dienā uz nedēļu. Divas vai trīs stundas pēc narkotiku pacientam vajadzētu būt ārsta uzraudzībā, jo iespējamām lielām svārstībām asinsspiedienu. Tā kā nav klīniskā efekta nedēļā dienas deva tiek palielināta vēl par 5 mg. Tādējādi, saskaņā ar norādēm Reniprila dienas devu var palielināt līdz 40 mg 1 vai 2 dalītās devās. 40 mg dienā - maksimālā pieļaujamā dienas deva. Par hipertensijas ārstēšanai vidēji smagas pietiekamu vidējā deva ir 10 mg dienā. Atkarībā no indikācijas, 2-3 nedēļu laikā samazināt devu, pārejot uz uzturošo devu.

Ja Renovaskulāra hipertensija: sākuma deva ir 2, 5 līdz 5 mg dienā, maksimālā deva - 20 mg dienā.

Ārstējot hroniskas sirds mazspējas saskaņā ar instrukcijām Renipril ievada sākotnējā devā 2, 5 mg 1 reizi dienā, palielinot devu līdz 2, 5 mg ik pēc 3-4 dienām, pacelt ar optimālu devu. Maksimāli pieļaujamā dienas deva nedrīkst pārsniegt 40 mg dienā 1 vai 2 devām. Ja sistoliskais spiediens 110 mm Hg un zemāks sākotnējo devu no 1, 25 mg, tas pats limits vecākiem pacientiem, kā tie enalaprila ir garāks izdalīšanos.

Ja kāds funkciju kreisā kambara Renipril pieņemts devā 2, 5 mg 2 reizes dienā. Ja nepieciešams, devu pakāpeniski palielināts, lai līdz 20 mg, kas sadalīta 2 devās.

Ārstēšana Reniprilom jābūt pastāvīgi pārraudzīt savu asinsspiedienu samazināt pārmērīga devu narkotiku tiek samazināts. Tabletes Renipril

Blakusparādības

Saskaņā ar pārskatiem Reniprile, ar tā lietošanu ir reģistrētas šādas nevēlamas blakusparādības:

 • Sirds-asinsvadu sistēma - straujš un nozīmīgs asinsspiediena pazemināšanās, aritmija līdz priekškambaru fibrilācija, stenokardiju, ortostatiska sabrukuma, skalošanai, plaušu artērijas un tās filiālēm, sirds lēkme;
 • No malas asinis - samazinoties hemoglobīna samazināšanās, hematokrīta, palielināts eritrocītu grimšanas ātrums, paaugstināts urīnvielas, hiperbilirubinēmiju, hiponatriēmijas, hiperkaliēmijas, eozinofīlija, neitropēnija, trombocitopēnija, agranulocitoze;
 • No nervu sistēmas un maņu orgānu - galvassāpes, vājums, reibonis, ģībonis, parestēzija, miega traucējumi, nemiers, depresija, traucējumi vestibulārā aparāta, dzirdes zudums, troksnis ausīs, neskaidra redze, samazināts libido;
 • Par daļu no gremošanas sistēmas - samazināta ēstgriba, pasliktinot siekalošanās, gremošanas traucējumi, pankreatīts, aknu un žultspūšļa;
 • Elpošanas sistēma - aizdusa, bronhu spazmas, faringīts, rinoreja, intersticiāla pneimonija, sauss klepus;
 • Imūnsistēma - nātrene, angioneirotiskā tūska, dermatīts, eksudatīvā erythema multiforme, Laiela sindroms, izskats fotosensitivitātes (alerģiska reakcija pret ultravioleto starojumu, tai skaitā saules), vaskulīts, artralģija, izstrādes vai saasināšanos autoimūno slimību;
 • No urīnceļu sistēma: nieru darbības traucējumiem;
 • Citi - matu izkrišana.

Saskaņā ar instrukcijām Renipril noteikts piesardzīgi kopā ar citām zālēm, jo ​​tas var pastiprināt, mazināt, vai kā citādi mainīt savu rīcību.

Pārdozēt

Akūtas pārdozēšanas simptomi ir krampji, apjukums, kolapss, miokarda infarkts, priekškambaru fibrilācija vai nāvi. Liela pārdozēšana Reniprila prasa neatliekamo medicīnisko palīdzību slimnīcā. Piešķirt hemodialīzi, intravenozas plazmas aizstājēji, narkotikas, kas stabilizētu asinsspiedienu.

Kontrindikācijas Reniprila

Saskaņā ar instrukcijām Renipril kontrindicēta šādos apstākļos:

 • Paaugstināta jutība pret enalaprilu un citu AKE inhibitoru;
 • Alerģiska statuss;
 • Insults;
 • Aortas stenoze;
 • Autoimūnas patoloģija;
 • Hemodyscrasia;
 • Diabēts;
 • Nieru disfunkcija;
 • Aknu mazspēja;
 • Sāls-bezmaksas uzturs;
 • Vecums 18 gadi.

Esiet piesardzīgs iecelt Renipril grūtniecību, zīdīšanu un gados vecākiem pacientiem laikā.

Uzglabāšanas nosacījumi

Sargāt no tiešas gaismas, sausā vietā istabas temperatūrā uz trim gadiem.

Sargāt no bērniem!

Яндекс.Метрика