Reopoliglyukin

Reopoliglyukin - līdzeklis, lai normalizētu asinsriti.  Reopoliglyukin

Farmakoloģiskās iedarbības reopoliglyukina

Reopoliglyukin risinājumu mazmolekulāro dekstrāna. Intravenozai lietošanai, tas palīdz optimizēt asins daudzums organismā, kas rada pieaugumu asinsspiediena šoka apstākļiem un ievērojamu asins zudumu laikā. Tas ir eksperimentāli pierādīts, ka 10 ml narkotiku ievešana asinsritē no audiem izpaužas 10-15 ml šķidruma. Reopoliglyukina dalījumu ietekme uz sarkano asins šūnu rada papildu izņemšanu asinis no kapilāro sistēmu.

Lietošanas instrukcijas reopoliglyukina

Instrukcijas Reopogliglyukina ir saistīta ar narkotiku lietošanu pēc intravenozas pilienveida līdz galamērķim ārstējošais ārsts. Deva tiek noteikta individuāli .

Instrukciju reopoliglyukina sniedza plašu narkotiku lietošanu. Ārstēšanai traucējumi kapilāru apgrozībā, ko pievieno traumatisks, un darbojas Burns triecienu nosacījumus (traumatisku, un darbojas Burns triecienu) Reopoliglyukin lieto intravenozās pilienveida 400-1000 ml / dienā vairākas reizes dienas laikā.

Kad operatīva iejaukšanās sirds un asinsvadu sistēmas Reopoliglyukin ievada pirms operācijas intravenozas pilienveida 10 ml / kg ķirurģiskas iejaukšanās laikā - 400-500 ml pēcoperācijas periodā piecu līdz sešu dienu laikā pēc 10 ml / kg.

Lai narkotiku detoksikācijas metodi lieto intravenozi devā 500-1200 ml (bērniem 5-10 ml / kg) attiecībā uz pusotru stundu. Vēlāk administrē pilienu metodi, pieaugušo - dienas devu 500 ml, bērni - ar ātrumu 5-10 ml / kg.

Operācijas ar elpošanas un sirdsdarbības bypass sagatavošanas laikā pievieno asinsritē aprēķinot 10-20 ml / kg ķermeņa masas. No ievadītā šķīduma reopoliglyukina koncentrācija ir atļauta ne vairāk par 3%. Pēcoperācijas rehabilitācijas laikā Reopoliglyukin lieto tādā pašā devā kā ar triecienu apstākļos.

Indikācijas reopoliglyukina

 Devas forma reopoliglyukina - šķīdums infūzijām
 Zāles lieto ārstēšanai un profilaksei endarterīts, reimatisko, kas darbojas stāvokļus šoka un sadedzināt, šoks, kā rezultātā intoksikācijas tromboze, tromboflebīts, akūta asiņošana.

Pieteikums reopoliglyukina arī palīdz optimizēt artēriju un vēnu asins apgādi, kad oklūzijas slimības, tīklenes un redzes nerva iekaisums gļotādas slimībām.

Reopoliglyukin grūtniecības laikā

Dati par drošību narkotiku šajos laikos ne.

Sadarbība

Instrukciju reopoliglyukina nosaka, ka pirms šīs narkotikas lietošanu, ir nepieciešams, lai pārbaudītu tā saderību ar zālēm, kas nākotnē mēs plānojam ieviest risinājumu.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret narkotiku, asiņošana, anūriju.

Pieteikums reopoliglyukina kontrindicēta āda macerācijas gadsimtā, bagātīgs muco-strutaini izdalījumi.

Blakus efekti

Alerģiskas reakcijas, piemēram, izsitumi uz ādas, drudzis, drebuļi, drudzis, slikta dūša iespēja. Dažos gadījumos, zāļu lietošana veicina attīstību akūtu nieru mazspēju. Var izraisīt asiņošanu.

Brīdinājumi

Mainot temperatūra transportēšanas laikā var izraisīt balto recekļi vai filmas risinājumu. Lai izšķīdinātu viņiem pilnībā izšķīdinātu pudeli, kas silda ar šķīdumu, narkotiku vienas stundas laikā, izmantojot ūdens vannā ar mainīgu sakratot trauku. Arī var izmantot metodi autoklāvā divdesmit minūtes un pēc tam izmantot zāļu šķīdums ir atdzisis līdz ķermeņa temperatūrai.

Яндекс.Метрика