Revalid

Revalid - farmakoloģiskās multivitamīnu preparāti slimību ārstēšanai kopā ar traucējumu struktūru matiem un nagiem.

Sastāvs un forma Revalid

 Revalid
 Saskaņā ar instrukcijām Revalid veikti kapsulas iekšķīgai lietošanai. Želatīna kapsulas, tumši zaļā un gaiši zaļa. Saturs kapsulas ir brūngans pulveris.

Kompozīcija Revalid ietilpst: tiamīna hidrohlorīda (1, 5 mg), piridoksīna hidrohlorīds (10 mg), p-aminobenzoskābe (20 mg), DL metionīna (100 mg), L-cisteīna (50 mg), kalcija pantotenāta (50 mg ), mikroelementi helatokomplekse (65 mg), dzelzs (2 mg), vara (0, 5 mg), cinku (2 mg), kviešu dīgstu ekstrakts (50 mg), prosa ekstrakts (50 mg), raugs (50 mg) . Iekļauti arī Revalid papildu komponentiem (koloidāls silīcija dioksīds, želatīns, indigo karmīns, hinolīndzeltenais).

Ražota Revalid blisteros pa 10 kapsulām. Kartona 3 blister medikamenti ar lietošanas instrukcijas.

Farmakoloģiskās iedarbības Revalid

Saskaņā ar instrukcijām Revalid aizvietotu deficītu vitamīnu, minerālvielu un aminoskābju. Narkotiku normalizē vielmaiņas procesus organismā, uzlabo struktūru un izskatu matiem, uzlabo uzturu matu folikulu un nagiem. Iekļautie Revalid vielas veicina palēninot matu izkrišanu no nelabvēlīgiem vides faktoriem (kaitējums mehānisku, ķīmisku bojājumu kad iekrāsojot, UV un rentgenstarus).

Indikācijas

Revalid jāizmanto slimībām, kas ir kopā ar traucējumu struktūru matiem un nagiem, un matu izkrišana.

Kontrindikācijas Revalid

Paaugstināta jutība pret šīs narkotikas sastāvdaļām. Nelietojiet Revalid ar matu izkrišana dēļ hormonālu traucējumu, un sēnīšu infekcijas un nagu.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Revalid jāņem 1 kapsula 3 reizes dienā (pirms ēšanas vai ēšanas laikā). Ārstēšanas ar šīs narkotikas kurss ir 2-3 mēneši. Veicot atkārtotas ārstēšanas kursi Revalid pēc konsultēšanās ar ārstu. Kā uzskata Revalid labi panes un efektīvi palīdz uzlabot struktūru matiem un nagiem.  Revalid darbības kapsulas

Gadījumā, ja intensīvas vai difūzu matu izkrišanas var veikt enerģijas līmeni, tādējādi, Revalid piešķirts 2 kapsulas 3 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums devā 1 mēnesis, un tad pāriet uz saņemt viena kapsula narkotikas 3 reizes dienā.

Blakusparādības Revalid

Kā uzskata Revalid reti izraisa blakusparādības. Varbūt attīstība alerģiskas reakcijas. Ar intensīvās terapijas kursa (6 kapsulas narkotiku dienā), var rasties vieglas traucējumi kuņģa-zarnu trakta, lai to atvieglojumu, samazināt devu līdz 3 kapsulām Revalid dienu.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Revalid mazina sulfonamīdiem.

Яндекс.Метрика