Rezorcīns

Rezorcīns (starptautiskais nosaukums - Rezorcīns) attiecas uz grupu, antiseptiķi, ir spēcīga antibakteriāla iedarbība, un nodrošina dermatoprotektornoe un protivoseboreynoe rīcību. Rezorcīna ir galvenais pielietojums kā dezinfekcijas līdzekli, ārstējot ādas slimības.

Rezorcīns ir līdzīgas īpašības ar fenola un asa smarža, un tās nedrīkst izmantot, uz gļotādām.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā viela - meta-dihydroxybenzene.

Rezorcīns nāk pulvera veidā ārējai izmantošanai kastītes 1 g ziedes, un 5-10% mēģenē, ievietots kartona kastē.

Farmakoloģiskās īpašības Rezorcīns

No rezorcīna izmantošana par dezinfekcijas jāveic zemā koncentrācijā - 0, 25-1, 5%. Narkotiku risinājumam ir epithelizing un dziedinošu efektu un stimulē reģenerāciju audu un novērš iekaisumu. Arī iekaisušo vietu risinājuma darbojas kā savelkoša un antiseptiska.

 Rezorcīns iepakojumā

Kosmetoloģijā Rezorcīns izmanto kā cauterizing un pīlinga īpašības darbojas kā skrubis dziļi attīra ādu.

Farmakoloģija savienojama ar ūdeņraža peroksīdu, kampara, mentola un sārmainu vielu veida rezorcīna.

Indikācijas

Rezorcīns iecelts ārsts dažādos infekcijas, vīrusu un iekaisuma ādas slimībām: ekzēma, dermatīts, seboreja, sycosis, ādas sēnīšu bojājumi, sportista pēdas, nieze.

Zāles var būt daļa no kompleksa terapijas (kopā ar antibiotikām un hormoniem), kas paredzēti, lai ārstētu pinnes un alopēcija.

Lietošanas instrukcija rezorcīna

Saskaņā ar instrukcijām Rezorcīns lokāli formā spirta šķīduma par 2% vai 5-10% ziedes. Kad pinnes zāles lieto nelielos daudzumos īpašā naktī, pievienojot rezorcīna alkoholu (īpaši alkohola vajadzīgs, kad rozā pinnes).

Kad piemēro jēlnaftas rezorcīna ādas, tas var iegūt sarkano vai purpura krāsā.

Sagatavošana piemīt spēcīgs antiseptiskas īpašības, tāpēc tas ir nepieņemami saskare ar gļotādu gremošanas sistēmā un elpošanas traktu. Gadījumā, ja nonāk saskarē ar acīm rezorcīna nepieciešams mazgāt gļotādu ar lielu ūdens daudzumu, un saindēšanās gremošanas orgānus nekavējoties jādara kuņģa skalošana.

Rezorcīna nedrīkst izmantot kopā ar salicilskābe, magnija oksīds un nātrija bikarbonātu. Ārstnieciskas īpašības narkotiku pazūd mijiedarbībā ar dzīvsudraba oksīda dzeltenu, fenilgrupas salicilāts un antipirīna.

Saskaņā ar norādījumiem, kas izpaužas kā ziedes rezorcīna atšķaidītas ar šķīdumā etanola un ūdens, un var pievienot arī etilesteri.

Kontrindikācijas

Rezorcīns ir kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība un paaugstināta jutība pret narkotikām, ķīmisko un termisko apdegumu, dziļas ādas bojājumi, grūtniecības un zīdīšanas, bērnībā.

 Rezorcīns pulveris

Ar narkotiku jālieto piesardzīgi pacientiem ar jutīgu ādu, kā arī pusaudzis periodā intensīvās hormonu izstrādi.

Blakusparādības rezorcīna

Rezorcīns kā toksiskas (piemēram, fenolu) nepareizā koncentrācijā var izraisīt apdegumus, galvassāpes un reibonis, slikta dūša, vemšana, svīšana, paātrināta sirdsdarbība, cianoze, krampjus un spazmas, samaņas zudums.

Dažos gadījumos, pacientiem var rasties alerģiskas reakcijas - apsārtumu un ādas nieze, dermatīts, bronhu spazmas, nātreni, angioneirotisko tūsku.

Яндекс.Метрика