Ribomunil

 Ribomunil tabletes

Ribomunil - baktēriju imunostimulators.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra ietvēra Ribomunyl ribosomu frakciju visbiežāk celmi elpceļu infekcijām un LOR: Klebsiella baktērijām, pneimokoku, Haemophilus influenzae, Streptococcus grupa no narkotikām ir paredzēts, lai izveidotu īpašu imunitāti pret šo slimību izraisītājiem. Efektīva Ribomunil vakcīnas - pēc tam nonāk cilvēka organismā ražot antivielas.

Pieteikums Ribomunyl lai novērstu attīstību infekciju un uzlabotu sarežģītu slimību ārstēšanai, ko izraisa Klebsiella, Streptococcus A, pneimokoku, Haemophilus influenzae.

Atsauksmes ribomunil apstiprina, ka narkotiku lietošana samazina vajadzību pēc bronhodilatatoru un antibiotikām.

Tuvākais analogs rīcības Ribomunyl - Respibron. Tā sastāv no ribosomas Staphylococcus aureus, Streptococcus viridans, Streptococcus A, Klebsiella pneumoniae, Klebsiella ozena, Haemophilus influenzae, Neisseria un diplokoku, izraisot pneimoniju.

Produkta veids

Ribomunil tablešu granulās atšķaidīšanai dzeramo risinājumu.

Analogs Ribomunyl, Respibron narkotiku, ražots zemmēles tablešu.

Indikācijas Ribomunyl

Ribomunil lietošanas instrukcijas ārstēšanai un profilaksei rinīts, laringīts, iekaisis kakls, vidusauss iekaisums, sinusīts, faringīts, traheīts, pneimonija, hronisks bronhīts, astma, ko izraisa infekcija, ribosomas tika iekļauti sagatavošanā.

Labas atsauksmes par ribomunil lieto, lai novērstu atkārtotu inficēšanos ar pacientiem, kam rodas tajā pašā gada laikā (pavasarī un rudenī), dzīvo nelabvēlīgā situācijā, runājot par ekoloģiju, reģiona, vai cieš no hroniskām elpošanas ceļu slimībām.

Analogā Respibron veikt vienu tableti dienā pirms ēšanas. Minimālā likme ārstniecības / profilakses - 10 dienas. Ārstēšanas ilgums katrā gadījumā nosaka ārsts. Profilaksei ieteicams iet cauri trim desmit dienu kursu ar intervālu 20 dienas.

Instrukcijas Ribomunyl: kā izmantot

Ņemot narkotikas reizi dienā, no rīta, pirms pirmās ēdienreizes.

Viena deva Ribomunyl neatkarīgi no pacienta vecuma 0, 75 mg.

Pirmajās 3 nedēļu ārstēšanas, vai izmantošana Ribomunyl profilaktiskas, medicīna spert pirmos 4 dienas katru nedēļu, katru dienu, un pēc tam - pirmās 4 dienas šomēnes 2-5 mēnešus.

Granulas parasti tiek dota bērniem, kā kā risinājumu ir vieglāk lietot zāles. Atšķaidīt granulas vārītu ūdeni.

Spriežot pēc pārskatiem ribomunil, labus rezultātus sniedz regulārus trīs mēnešu preventīvie kursus, kas notiek divas reizes gadā, vai arī daļēji gada likmi.

 Ribomunil 0 75 mg

Blakus efekti

Ribomunil neizraisa nopietnas blakusparādības, bet reizēm pacientam ir slikta dūša, vemšana, caureja, pastiprināta siekalošanās, nātrene vai tūska. Šie simptomi nav jāpārtrauc zāļu (izņemot alerģisku reakciju).

Reģistratūrā Ribomunyl divas vai trīs dienas laikā var palielināt ķermeņa temperatūru. Narkotiku atsaukšana šāds simptoms neprasa.

Kontrindikācijas

Imunostimulators nav paredzēta bērniem līdz sešiem mēnešiem, pacientiem ar autoimūnām slimībām un cilvēkiem ar acīmredzamo alerģija pret narkotiku.

Ribomunyl Instrukcijas norādīja, ka grūtniecības un zīdīšanas laikā, ņemot to vēlama, jo pietiekama pētījumi par šīs narkotikas lietošanu sievietēm šajos periodos tika veikta.

Analogs Ribomunyl, Respibron, nav ieteicams bērniem līdz diviem gadiem, un gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Яндекс.Метрика