Rigevidon

 Rigevidon tabletes

Rigevidon - estrogenosoderzhaschy kontracepcijas medikaments.

Farmakoloģiskā darbība

Rigevidon attiecas uz grupu ar kombinēto perorālo kontracepcijas. Tā aktīvās sastāvdaļas - levonorgestrelu un etinilestradiolu.

Levonorgestrels ir līdzīgs savas darbības progesteronu, bet tā iedarbība ir daudz pārāka. Etinilestradiola - ir analogs estradiola.

Pieteikums ļauj Rigevidon novērstu nevēlamas grūtniecības. Šāds efekts zāļu pārdotā atceļot ovulāciju, palielinot viskozitāti dzemdes kakla gļotas, izmaiņas struktūrā endometrija.

Atsauksmes Rigevidon apstiprina, ka viņa regulāra lietošana var samazināt risku fibrokist krūtīs, olnīcu cistas, fibroadenomu, stagnācija iegurni.

Spēja mēslot ir pilnībā atjaunota pēc 1-3 cikliem pēc atcelšanas Rigevidon.

Produkta veids

Par zāļu tabletes. Viens iepakojums satur 21 tabletes, kas satur hormonus un 7 placebo tabletes, kas satur dzelzs sāls.

Indikācijas Rigevidon

Būtībā, zāles lieto, lai izsargātos no grūtniecības, bet ir labas atsauksmes par Rigevidon, lai terapeitiskos nolūkos menstruālā cikla un premenstrual spriedzi sindromu.
  Instrukcijas Rigevidon: kā izmantot

Rigevidons kā citu perorālo kontracepcijas līdzekļu, ir ieteicams, lai tajā pašā laikā.

Ja sieviete ņem narkotikas pirmo reizi, un pagājušajā mēnesī viņai nebija lietot hormonālo kontracepciju, viņai vajadzētu sākt lietot Rigevidon pirmajā dienā menstruālās asiņošanas. Nākotnē, jums ir nepieciešams veikt tableti dienā vēl 20 dienas. Tam seko nedēļu pārtraukums, kura laikā ieteicams lietot tabletes, kas satur dzelzi. Astotajā dienā ir nepieciešams, lai sāktu jaunu iepakojuma Rigevidon pat ja menstruālā asiņošana vēl nav beigusies, un 8. dienā iekrīt tajā pašā nedēļas dienā kā pirmā tableti no uzņemšanas pirmā kopuma.

Ja jūs vēlaties doties uz Rigevidon no citas hormonālās kontracepcijas metodes, darīt to pašu.

Sievietes pēc aborta Rigevidon parāda, kā uzņemties operācijas dienā vai nākamajā dienā pēc.

Dzemdēja sieviete, kas nav bērna barošanu ar krūti, pretapaugļošanās tabletes var sākt veikt pirmo dienu menstruālā asiņošana.

Ja nākamā tablete Rigevidon izlaidis, šādu jāņem 12 stundu laikā. Ja tas ir bijis vairāk nekā trīs dienas, ir ieteicams izmantot papildu līdzekļus kontracepciju.

Ieceļot narkotiku medicīniskiem mērķiem Rigevidon lietošanas modeli var atšķirties. Tādā gadījumā, jums ir jāseko ārsta norādījumiem.

Blakusparādības Rigevidon

Pret fona tabletes var just nelabumu, galvassāpes, starpmenstruālu asiņošana var rasties izdalījumi no maksts. Arī reibumā zāles var atšķirties noskaņojumu un libido, var sagraut redzi, šķiet konjunktivīts, tūsku plakstiņiem.

Lielākā daļa no šīm blakusparādībām ir atgriezeniskas Rigevidon, kas notika neilgi pēc viņa demisiju.

Ir atsauksmes par Rigevidon, kas norāda uz to, ka retos gadījumos tas var izraisīt augstu asinsspiedienu, vēnu trombembolija, izsitumi uz ādas, kandidoze, caureja, nogurums, izmaiņas rakstura maksts, hiperglikēmija.

Ar ilgstošu lietošanu, ir blakusparādības, piemēram Rigevidon: dzirdes zudums, dzelte, paaugstināts krampji, krampji kājās, pigmentācija un ādas nieze.

 Rigevidon narkotiku

Kontrindikācijas

Rigevidon par norādījumiem kontrindicēts holecistīts, aknu audzēji, iedzimta hiperbilirubinēmijas, iedzimta hiperlipidēmija, sirds un asinsvadu trombembolijas notikumi un smagas cerebrovaskulārām traucējumi, un nosliece uz tiem, jo ​​pastāv nopietns aknu slimību, smagu hipertensiju, endokrīnās sistēmas traucējumi, kā arī anēmijas, migrēna galvassāpes, asiņošana no maksts nezināmas izcelsmes, paaugstinātu jutību.

Nelietojiet Rigevidon grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas un sievietes pēc 40 gadiem.

Яндекс.Метрика