Rinfoltil

Rinfoltil - Italian tricology sagatavošana paredzēta profilaksei un ārstēšanai matu izkrišana, kā arī aktivizēt fizioloģiskos procesus izaugsmes un stiprina matus. Preparāts satur fitosanitārajiem - sastāvdaļas, kas kavē pārveidošanu testosterona digidrotestesteron toksisks, kas noved pie matu izkrišana un bojāt matu folikulu.

Struktūra un sastāvs

 Rinfoltil-lason

Galvenās sastāvdaļas: ogas palmu Serenoa repens, kofeīns, Ginkgo biloba, žeņšeņa, piparmētru, kreses, ķīniešu kamēlijas.

Rinfoltil ražots kā risinājumu flakonos ārējai izmantošanai losjons un šampūns tricology "aktivizēšana dabiskais pieaugums."

Farmakoloģiskās iedarbības Rinfoltila

Struktūra Rinfoltila dabas augu sastāvdaļas, kas kompleksa ietekme uz matu folikulu un novērš matu izkrišanu, stimulē reģenerāciju, enerģiski stiprina un baro matu saknes.

Ogas palmu Serenoa repens darbojas kā dabas anti-androgēnu, kas veicina profilaksi alopēciju un tās ārstēšanu. Kofeīns stimulē matu augšanu un nostiprina tās struktūru. Žeņšeņs stimulē mikrocirkulāciju, uzlabo vielmaiņas procesus matu folikulu un veicina papildu pieplūdumu uzturvielu nepieciešamas matu augšanu.

Piparmētru ir vazodilatējošs un antiseptiska iedarbība un novērš iekaisumu galvas ādas, nieze un dedzināšana. Mint novērš blaugznu rašanos, ir anestezējoša iedarbība un veicina matu Tome.

Camellia Ķīna, kas ir daļa no Rinfoltila, efektīvi likvidējot iekaisuma procesiem galvas ādu. Tā ir antibakteriāla iedarbība un aktīvi cīnās mobilo oksidatīvo stresu.

Pozitīvas atsauksmes saņēma Rinfoltil kā zāles, kas nesatur kaitīgas kosmētikas piedevas, kas ir kaitīgas novājinātu un bojātiem matiem. Produkts nodrošina vispusīgu aizsardzību pret agresīvo apkārtējās vides ietekmi.

Indikācijas

Rinfoltil iecelts profilaksei un ārstēšanai matu izkrišana.

Labas atsauksmes Rinfoltil saņemti kā narkotiku ārstēšanai androgenetic alopēcija areata un.

Lietošanas instrukcijas Rinfoltila

Saskaņā ar instrukcijām Rinfoltil kā risinājumu flakonos, ko lieto stingri izteiktās formas alopēciju. Ampulas satur fitosanitārajiem inhibitori, kas atjaunotu dabisko matu augšanu un pārtraukt matu izkrišana. Risinājums tika piemērots tīru, mitru matu un iemasē galvas ādā 2-3 minūtes. Tad tas būtu jānomazgā ar lielu daudzumu ūdens.

Rinfoltil losjonu, lai ārstētu matu izkrišana, kas ir agrīnā slimības stadijās. Losjons palīdz efektīvi novērst cēloņus matu izkrišana saistīta ar emocionālo stresu, akūtu saasinājumu sezonas slimībām, sarucis no ķermeņa, un vitamīnu trūkums.

 Rinfoltil ampulas

Šampūns Rinfoltil "aktivizēšana dabiskais pieaugums" ir uzlabota formula izstrādāta, lai cīnītos pret matu izkrišanu, stiprina matu folikulu un atjaunot bojāto un blāvi mati. Šampūns tiek izmantots kā papildu līdzeklis, lai novērstu matu izkrišana un var piemērot arī starpbrīžos starp galveno ārstēšanu. Viņam ir dabas pamats, kam nav kaitīgu sastāvdaļu un piedevu.

Saskaņā ar instrukcijām Rinfoltil losjonu, šķīdumam pievieno flakonos ir jāizmanto 50 dienu laikā. Ārstēšana un profilakse šampūns 100 dienu pieteikumu. Total un nepārtraukta ārstēšana Rinfoltilom ir 4 mēneši.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas Rinfoltila ir paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, grūtniecības un zīdīšanas sastāvdaļām.

Blakusparādības Rinfoltila

Rinfoltil neizraisa blakusparādības un nav negatīvas ietekmes uz cilvēka ķermeni.

Retos gadījumos var rasties alerģiskas reakcijas - nātrene, nieze, dermatīts, tūska un ādas izsitumi.

Яндекс.Метрика