Rinzasip

 Rinzasip narkotiku

Rinzasip - līdzeklis, lai mazinātu saaukstēšanās simptomus.

Farmakoloģiskās iedarbības Rinzasipa

Rinzasip - kombinēts medikaments, un tā terapeitiskais efekts ir saistīts ar locekļiem paracetamolu, pheniramine, fenilefrīna, kofeīnu.

Paracetamols novērš drudzis, galvassāpes, muskuļu, locītavu sāpes, samazina temperatūru.

Pheniramine - viela ar antihistamīnu efektu, ir izteikta anti-alerģiskas efekts: tas novērš niezi no deguna, acu, apsārtums un pietūkums deguna gļotādā, deguna.

Fenilefrīns paplašina asinsvadus, palīdz mazināt pietūkumu gļotādu elpošanas traktu.

Kofeīns stimulē centrālo nervu sistēmu, palielina efektivitāti, novērš miegainību un nogurumu.

Produkta veids

Rinzasip ražot pulveri, lai sagatavotu karstu dzērienu šķīdumu.

Indikācijas

Rinzasip efektīvs saaukstēšanās un gripas. Tas ir paredzēts, lai novērstu saaukstēšanās, drudzis un sāpes.

Instrukcijas Rinzasip: kā izmantot

Narkotiku bērni pēc 15 l., Pieaugušo iecēla veikt 3-4 paciņas dienā ar pārtraukumiem 4-6 stundām. Maksimālā pieļaujamā deva - 4 maisi diennaktī.

Ņemot narkotiku ilgāk par 5 dienām nav ieteicama. Ja pēc 5 dienām stāvoklis neuzlabojas, Jums ir jākonsultējas ar savu ārstu par turpmāku diagnozes.

Lai sagatavotu risinājumu Rinzasip saturu no 1. maisā ielej glāzi karsta ūdens, dzert to pēc viena vai divas stundas pēc ēšanas. Garšas uzlabošanai var pievienot cukura šķīdumu.

Blakus efekti

Rinzasip var izraisīt miega problēmas, aizkaitināmība, reibonis, tahikardija, paaugstināts asinsspiediens, slikta dūša, sausa mute, sāpes pakrūtē, anēmija, agranulocitoze, pancitopēnija, trombocitopēnija, urīna aizture.

Ir atsauksmes par Rinzasipe norāda iespējamību alerģisku reakciju uz narkotikām: var parādīties izsitumi, nieze vai pietūkums.

Kontrindikācijas

Rinzasip apmācības ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība. Ar aprūpi tas ir parakstītas ateroskleroze, hipertensija, cukura diabēts, astma, tireotoksikozi, trūkst glikozes-6-fosfātdehidrogenāzes, obstruktīvu plaušu slimību, asins slimību, labdabīgas prostatas hiperplāzijas, iedzimtu hiperbilirubinēmijas, slēgta kakta glaukomu, nieru vai aknu mazspēja.

Grūtniecības un zīdīšanas laikā Rinzasip absolūti kontrindicēta. Aizstāt Rinzasip grūtniecības laikā agrīnās stadijās šo slimību var būt homeopātiskā Oscillococcinum, bet tikai pēc konsultēšanās ar ārstu.

Tas nav ieteicams kombinēt medikamentus ar MAO inhibitoriem, tricikliskajiem antidepresantiem, beta-adrenablokatorami, anksiolītiķus, miega zāles un zāles, kas satur to pašu aktīvo vielu kā Rinzasipe.

 Rinzasip citronu

Ir atsauksmes par Rinzasipe apliecina, ka narkotiku samazina koncentrāciju uzmanību un ātrumu psihomotorās reakcijas.

Piemērošanas laikā Rinzasipa vēlams lietot alkoholu - šāda kombinācija varētu negatīvi ietekmēt funkciju aknām. Turklāt hepatotoksisks efekts narkotikas tiek palielināts, ja tā saistīta ar fenitoīns, rifampicīns, barbiturāti, karbamazepīns.

Яндекс.Метрика