Samarovka

Samarovka - dezinfekcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Risinājums Samarovka nomāc Candida un dermatophyte sēnītes, baktērijas, tai skaitā izraisot tuberkulozes, tularemia, holēra, mēris, leģionāriem un vīrusiem, tai skaitā HIV un hepatīta vīrusiem.

 Samarovka Solution

Aktīvās vielas, dezinfektors - alkidimetilbenzilammony hlorīdu, alkyldimethyl amonija hlorīda.

Produkta veids

Dezinfektors Samarovka veidots kā koncentrēts risinājumu plastmasas konteineros, 200, 50, 10, 1, 0, 5 litri.

Indikācijas

Samarovka risinājums lieto dezinfekcijas ārstēšanai santehnika, iekštelpu virsmām: nozīmē apsmidzina un noslaucīja virsmas, mēbeles un aprīkojumu.

Rīkoties posteņus pacientu aprūpi, aprīkojuma, kas paredzēts ikdienas uzkopšana, veļas mazgātava, medicīnas ierīces, piederumi, tie iegremdē traukā ar risinājumu.

Izmantojiet Samarovka par dezinfekcijas darbu attīrīšanas infekcijas perēkļi veselības aprūpē, izglītībā, bērnu aprūpes centros, tirdzniecībā, sabiedriskajā ēdināšanā, pie pašvaldības telpās.

Samarovka risinājumu var izmantot arī vispārējai tīrīšanai, attīrīšana gaisa kondicionēšanas un ventilācijas, lai novērstu attīstību bakteriālu infekciju (izņemot tuberkulozi).

Samarovka Instrukcijas norādīja, ka līdzekļi izmantoti provizoriskajā attīrīšanai endoskopu līdz augsta līmeņa dezinfekcijai.

Instrukcijas Samarovka: kā izmantot

Tā kā šķīdums ir izgatavots kā koncentrāts pirms lietošanas tas ir atšķaidīts ar ūdeni. Atkarībā no objekta un dezinfekcijas veidam, izmantojot dažādas koncentrācijas darba šķīdumu. Cooking var būt konteineros jebkura materiāla.

Par gatavo litru darba šķīdumu 5 ml Samarovka veikti 0, 5% un 995 ml ūdens; sagatavot 10 L - 50 ml produkta un 9950 ml ūdens.

Ja, izmantojot 1% koncentrāta Samarovka sagatavošanai litrus šķīduma ņem 10 ml produkta un 990 ml ūdens; lai pagatavotu 10 litrus. - 100 ml produkta un 9900 ml ūdens.

Lietojot 2% koncentrāta atšķaidīšanai litriem šķīduma ņem 20 ml Samarovka un 980 ml ūdens; lai pagatavotu 10 litrus. - 200 ml koncentrāts un 9800 ml ūdens.

Pēc sagatavošanas darba šķīduma obligāti pārbaudiet savu koncentrāciju. Šim nolūkam īpašas teststrēmeles.

 Samarovka plastmasas pudelē

Piesardzības pasākumi, lietojot šķīdumu Samarovka

Samarovka Uzglabāt oriģinālā iepakojumā, vietās, kas ir pasargāti no mitruma, saules gaismas un ir, cik vien iespējams, no siltuma avotiem.

Ja tvertnes ar koncentrātu noplūdes, to noņem, izmantojot saglabājot šķidrās vielas, silikagelu, un smiltis, un pēc tam nosūtīti pārstrādei. Koncentrāts, kas palika, nomazgāt ar ūdeni.

Personas, kas nodarbojas ar tīrīšanas un dezinfekcijas ir nepieciešams izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus: aizsargbrilles, gumijas zābakus un cimdus, aizsargapģērbu.

Saskaņā ar instrukcijām Samarovka nevar apvienot ar anjonu aktīvām vielām un ziepēm.

Nepieļaut saskari ar koncentrētu šķīdumu notekcaurulē

Яндекс.Метрика