Ritmonorm

Ritmonorm (starptautiskais nosaukums - Propafenons) attiecas uz grupu antiaritmiskas narkotikām ar membrānu stabilizējošas rīcību. Medikaments ir efektīvs, lai ārstētu dažāda veida sirds kambaru aritmiju un ritma traucējumiem.  Ritmonorm tabletes

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - propafenons 150 - 300 mg.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: celuloze, kukurūzas ciete, kroskarmelozes nātrija sāls, magnija stearāts, attīrīts ūdens.

Ritmonorm ir pieejams kā šķīdums injekcijām flakonos pa 20 ml un 150-300 mg tabletes blisteros pa 10 gab.

Farmakoloģiskās iedarbības Ritmonorma

Ritmonorm, lai ārstētu traucējumu ritma biežuma un secību sirds kontrakcijas. Zāles darbojas kā beta blokatoru, kas bloķē nātrija kanālu un paildzinātu ugunsizturīgo perioda ceļus.

Labas atsauksmes Riomonorm saņemti tās spēju palēnināt vadāmību ātrijā, un sistēmas Gisa. Medikaments ir efektīvs, lai novērstu aritmijas dažādu etioloģiju un ārstēšanai, aritmiju un sinusa sirds ritma traucējumi.

Analogi ir Ritmonorma aritmijas Tiodaron, Panangin, Ritmokor un Kardiodaron. Šīs zāles ir līdzīgas farmakoloģiskās darbības un paredzēts, lai ārstētu aritmijas dažādu veidu.

Aritmijas un Kardiodaron kā Ritmonorma kolēģiem, ir grupa, antiaritmiskas narkotikas klase 3, kas bloķē plūsmu nātrija un veicina palēninātu priekškambaru un atrioventrikulāro vadīšanu.

Indikācijas

Ritmonorm piešķirts profilaksei un ārstēšanai aritmijas dažādu etioloģiju, sinusa tahikardija un supraventrikulāru tipa sindroms paroksismālo priekškambaru fibrilāciju.

Pozitīva reakcija, kuru Ritmonorm kā efektīvu narkotiku ārstēšanai kambaru tahikardija skarbos posmos plūsmas.

Lietošanas instrukcijas Ritmonorma

Saskaņā ar instrukcijām Ritmonorm ievadīt sākotnējā devā 150 mg ik pēc 5-8 stundām pārraudzībā ārstējošais ārsts slimnīcā. Ietekme narkotiku sākas 1-2 stundas pēc lietošanas laikā un ilga 10-12 stundas. Devas primāro ārstēšanas kursa laikā ir 200-300 mg 2-3 reizes dienā pēc ēšanas, noskalo ar lielu daudzumu ūdens.

Bērniem piešķirto dienas deva 15-20 mg / kg trīs reizes dienā, un, ja nepieciešams palielināt devu līdz 30 mg / kg divas reizes dienā.

Ritmonorm kā šķīdums ir ieviesta pilinot uz 1-2 mg / kg, 2 mg / min. 2 stundas. Narkotiku ieviešana tiek veikta kontrolē asinsspiedienu, sirdsdarbības un EKG lasījumos.

Saskaņā ar instrukcijām Ritmonorm vecākiem cilvēkiem un pacientiem ar aknu darbības traucējumiem iecelts mazās devās. Kad profilakse aritmija narkotiku tiek dota 200-300 mg 2 reizes dienā.

Ārstēšanas Ritmonormom jāievēro piesardzība un lielāku uzmanību pacientiem, kas vada transportlīdzekli, un strādā pie bīstamām vietām laikā.

Kad vienlaicīga lietošana Ritmonorma, blokatori un citi antidepresanti var pastiprināt antiaritmisko efektu. Vienlaicīga uzņemšana un Ritmonorma amiodaronu palielina iespējamību tahikardiju.  Ritmonorm ampulas

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas saņem Ritmonorma ir paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, sirds mazspēja, kardiogēns šoks, elektrolītu līdzsvara traucējumiem, bradikardija ar smagu posmā plūsmas, vāja sinusa sindroms, smaga plaušu slimību, hipotensija komponentiem.

Piesardzības pasākumi narkotiku ievada grūtniecības un zīdīšanas, bērnībā.

Blakusparādības Ritmonorma

Ritmonorm var izraisīt šādas blakusparādības:

  • no sirds un asinsvadu sistēma - stenokardija, bradikardija, ortostatiska hipotensija, kambaru vadīšanas traucējumi;
  • par daļu no gremošanas sistēmas - slikta dūša, vemšana, caureja, garšas izmaiņas, aizcietējums, aknu funkciju traucējumi, dzelte;
  • centrālo nervu sistēmu - reibonis un galvassāpes, spazmas un krampji, trīce, samazināta motoru reakcijas, miegainība, apjukums, samazinājās redzi un dzirdi;
  • par daļu no Uroģenitālās sistēmas - menstruālā cikla traucējumi, oligospermija, samazināta iedarbības spēku, disfunkcijas nierēs.

Saņemot Ritmonorma var parādīties alerģiskas reakcijas - ādas izsitumi, nātrene, nieze, bronhu spazmas, ekzēmu dermatītu.

Яндекс.Метрика