Rocephin

 Rocephin iepakojums

Rocephin - antibakteriāla narkotiku.

Farmakoloģiskās iedarbības Rocephin

Rocephin pieder grupai cefalosporīnu, tā aktīvā sastāvdaļa - ceftriaksona.

Antibiotika nomāc aktivitāti stafilokoki atsinetobakterov, Enterobacteriaceae, E. coli, Klebsiella, morakselly, Haemophilus influenzae, Morganella, Neisseria gonorrhoeae, meningokoku, Proteus, serratsy, Pseudomonas aeruginosa, Bacteroides, Clostridium, peptostreptokokki, tsitrobakter, Shigella, Providencia, Salmonella.

Izturīga pret ceftriaksonu metitsillinoustoychivye stafilokoki, enterokoku un dažāda veida Streptococcus no grupas D

Produkta veids

Rocephin ražots pulverveida atšķaidot injekcijām un intravenozai lietošanai.

Indikācijas

Rocephin tiek noteiktas saskaņā ar instrukcijas peritonīts, kuņģa un zarnu trakta iekaisuma slimības, elpošanas ceļu slimībām, infekcijām, cieš locītavu, kaulu, mīksto audu vai ādu, uroģenitālā zonu.

Ir labas atsauksmes par Rocephin, apstiprinot tās efektivitāte endokardīts, chancroid, bakteriālo meningītu, sifilisu, Laima slimības, salmonelozes, vēdertīfu.

Antibiotikas var izmantot, lai novērstu attīstību pēcoperācijas infekciju.

Rocephin Guide: kā izmantot

Intramuskulāri un intravenozi bērni pēc 12 l., Pieaugušo Rocephin ievada 1-2 g dienā. Pieļaujamā dienas deva - 4 g

Jaundzimušo vecumā līdz divām nedēļām var ievadīt Rocephin 20-50 mg / kg; Bērniem līdz 12 litriem. - 20-80 mg / kg. Ja bērna svars pārsniedz 50 kg, var lietot medikamentus, cerot devu pieaugušajam.

Ja aprēķins izrādījās deva pārsniedz 50 mg / kg, ievadot intravenozi antibiotika Rocephin pusstundu.

Lai ārstētu gonoreju ievada intramuskulāri vienreiz 250 mg.

Lai novērstu attīstību komplikāciju pēc operācijas ievada reizi 1-2 g Rocephin 0, 5-1, 5:00 pirms operācijas. Ja plānotās manipulācijas ar taisnās un resnās zarnas, ir ieteicams ieviest papildu narkotikas no grupas 5-nitroimidazoliem.

Ārstēšanai bakteriālo meningītu bērniem līdz 12 litriem. un jaundzimušo ievada 100 mg / kg vienu reizi dienā. Ārstēšana ilgst 4-14 dienas, atkarībā no patogēnu.

Par infekciju mīksto audu un ādas ievada 50-75 mg / kg dienā. Pieļaujamā dienas deva - 2 gadi

Ārstēšanai citu smagu infekciju ievada ik pēc 12 stundām 25-37, 5 mg / kg Rocephin (ne vairāk kā 2 g).

In vidusauss iekaisumu atsevišķi intramuskulāri 50 mg / kg (ne vairāk kā 1 g).

Par Rocephin injekcijas pulvera atšķaida ar lidokaīna 1%, un infūzijām - dekstroze, levulozi un nātrija hlorīda šķīdumu.

Ievadiet Rocephin ir ieteicama tikai slimnīcā. Kad ilgstoša jānovēro stāvoklis indikatori perifēro asins, nieru un aknu.

Imūnsistēmas pacientiem un gados vecākiem cilvēkiem var būt nepieciešama K vitamīnu ārstēšanas ar Rocephin laikā.

Blakus efekti

Antibiotikas var izraisīt izsitumus un niezi uz ādas, drudzis, pietūkums.

Sakarā ar intravenozi Rocephin var sākt flebīts, sāpes var būt arī cik iet risinājumu vēnā jūtama. Pēc intramuskulāras injekcijas var sajust sāpes injekcijas šķīdumu.

Ir atsauksmes par Rocephin, norādot uz iespējamību, reibonis, ņemot antibiotiku, galvassāpes, slikta dūša, vēdera uzpūšanās, caureja, stomatīts, vemšana, enterokolīts, trombocitoze, leikopēnija, anēmija, asiņošana no deguna, kandidozi.

 Rocephin pulveris

Kontrindikācijas

Rocephin ir kontrindicēta instrukcijām, ja Jums ir paaugstināta jutība ceftriaksona un pārējā cefalosporīniem, karbapenēmiem, penicilīniem.

Saskaņā ar zāļu uzraudzību ir ievadīts jaundzimušajiem, ja tie ir hiperbilirubinēmiju, priekšlaicīgi dzimušiem bērniem, pacientiem ar aknu vai nieru mazspēju, kolīts vai enterītu, čūlainais kolīts, grūtniecēm vai barojošām sievietēm.

Ārstēšanas laikā nav vēlams lietot etanolu. Ja viedokļus par Rocephin, sauc pēc šīs kombinācijas aizdusa, tahikardija, galvassāpes, slikta dūša, vēdera krampji, vemšana, pazemināta spiediena, apsārtums sejas.

Rocephin nav vēlams kombinēt ar nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, medikamentiem, brīdinot trombocītu salipšanu, "cilpas" diurētiskie līdzekļi, nefrotoksiskas narkotikas un citas antibiotikas.

Яндекс.Метрика