Roferon

 Roferon risinājums

Roferon - pretvīrusu zāles.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra ietver Roferon alfa-2a, kas nokļūst organismā, stimulē imūno reakciju uz vīrusu infekcijām: neitralizē vīrusus, vai noņem tos skartās šūnas.

Roferon arī piemīt pretvēža īpašības, bet mehānisms šīs darbības nav zināms līdz gada beigām. Tiek norādīts, ka tikai audzēja šūnas, kas ir apstrādāti Roferon samazinās ražošanas procesu proteīnu, RNS un DNS, un tādējādi kavē izplatīšanas sagatavošanas audzēja šūnu.

Produkta veids

Produce risinājumu zemādas injekcijas un dzirksteles Roferon.

Indikācijas

Roferon parakstītas multiplās mielomas, Ph-pozitīvu hronisku mieloleikozi matšūnu leikozes, ādas T-šūnu limfomu, trombocitoze, mieloproliferatīvās slimības parādās, kad raksturu, ar ne-Hodžkina limfomas ar zemu pakāpi ļaundabīgo audzēju.

Labs efekts tiek novērota, lietojot Roferon ārstēšanai metastātisku ļaundabīgā melanoma, nieru šūnu karcinoma, Kapoši sarkomu AIDS pacienti, melanomu pēc tā noņemšanas (ja nav bojāta limfmezglu un metastāzes).

Turklāt Roferon saskaņā ar norādījumiem, jūs varat piešķirt aktīvu hronisku B un C hepatītu, un noņemt dzimumorgānu kārpas.

Roferon rokasgrāmata: kā izmantot

Šīm norādēm zāles ievada zemādā. Sveces Roferon izmanto reti, pēc ārsta ieskatiem.

Par multiplās mielomas ārstēšanai narkotiku noteiktā devā 9 miljoni SV nedēļā (trijos posmos). Pakāpeniski, ārstēšanas laikā katru nedēļu devu palielināja līdz 9-18000000 SV. Ārstēšana multiplās mielomas parasti ir garš.

Pacienti ar matains šūnu leikēmijas Roferon vispirms iecelts devā 3 miljoni SV. Injekcijas darāt katru dienu 16-24 nedēļas. Ja pacientam ir nepanesība, deva tika samazināta līdz 1, 5 miljoni SV, vai samazināt vairākas injekcijas - līdz trīs reizes nedēļā.

Ārstēšanai T-šūnu limfoma pacientiem pēc 18 gadiem, lai ieceltu 3 miljoni SV Roferon un pakāpeniski, trīs mēnešu laikā, deva tika koriģēts līdz 18 miljoniem SV.

18 miljoni SV - saglabāt efektu terapijas pacients trīs reizes nedēļā injicēt narkotiku.

Hroniskas mieloleikozes Roferon ilgst 8-12 nedēļas. Pirmā ievada 3 miljoni SV pakāpeniski un 84 dienu laikā, koriģēts ar 9 miljoniem SV dienā. Norādītā deva ir paredzēts pacientiem, kas vecāki par 18 litriem. Apšauba iespēju iecelt narkotiku maziem bērniem nav pētīta.

Ārstēšanai noteiktajā veicot 3 miljoni SV katru dienu trombocitoze Roferon norādījumiem. Mēneša laikā, deva tiek koriģēta līdz 6 miljoniem SV. Lai saglabātu terapeitisko efektu atbalstoša terapija: ievada 1-3 miljoni SV reizi nedēļā.

Ārstēšanai ne-Hodžkina limfomas Roferon pieņemts pēc ķīmijterapijas (ar 1-1, 5 mēneši) - 3 miljoni SV trīs reizes nedēļā par gadu.

Pacientiem, kas cieš no AIDS un Kapoši sarkomu, kas tiek atklāts, ņemot zāles devā 3 miljoni SV dienā 10-12 nedēļas. Pakāpeniski iespējams deva tiek palielināta līdz 36 miljoniem SV. Ārstēšana Roferon var sniegt rezultātus tikai tad, ja pacients nav cieš no oportūnistisko infekciju, pirms, un tai nav augsta temperatūra (virs 38 ° C), netiek samazināts svars, ne nakts svīšana. Turklāt sākotnējā summa T4 limfocītu ir jābūt lielākam par 200 microliters. Efekts ārstēšanas vairumā gadījumu notiek tikai pēc trim mēnešiem. Turpiniet lietot Roferon būt pirms audzējs pazudīs. Maksimālais terapijas ilgums - 20 mēneši.

Nieru šūnu karcinomas pacientiem ar metastātisku vai recidivējošu audzējs, nekavējoties ieceļ 36 miljoni SV Roferon dienā. Ārstēšana ilgst 8-12 nedēļas (ne vairāk kā 16 nedēļas). Ja ilgu laiku ārstēšanas efekts netiek ievērots, zāles tiek pārtraukta.

Prakse un kompleksa terapija karcinoma: Roferon iecelts vienlaicīgi ar vinblastīna, bet šajā gadījumā, ārstēšana tiek uzsākta ar devu 9 miljoni SV nedēļā. Sākot ar otro nedēļu terapijas ņemt 18 miljonus SV nedēļā (trīs posmos). Tad pāriet uz 54 miljoniem SV nedēļā. Ja novēro neiecietība var samazināt devas Roferon līdz 18 miljoniem SV nedēļā. Vinblastīns tiek ievadīts intravenozi devā 100 mg / kg ķermeņa masas, katras trīs nedēļas.

Kad metastātiska melanoma Roferon noteiktā devā 54 miljoni SV. Injekcija tika veikta 12 nedēļas.

Pēc ķirurģiskās izņemšanas no melanomas ievadiet Roferon sākas ne vēlāk kā 1, 5 mēnešus pēc operācijas. Terapeitiskā deva - 9 miljoni SV nedēļā. Ārstēšana ilgst 1, 5 gadus.

Lai ārstētu hronisku B hepatītu, ņemot zāles devā 13, 5-27000000 SV nedēļā 4-6 mēnešus. Ja 3 vai 4 mēneši neuzlabotu ārstēšanu Roferon apstājās.

Roferon Norādījumos norādīja, ka C hepatīts ir labāk lietot kopā ar ribavirīnu. Ja pacients nebija ārstēta, tā tiek piešķirta 9 miljoni SV Roferon nedēļā uz sešiem mēnešiem.

Ja slimība atkārtojas, izraugās 13, 5 miljoni SV nedēļā uz sešiem mēnešiem. In hroniska hepatīta B ārstēšanu var veikt 6-12 mēnešu laikā.

Ārstēšanai dzimumorgānu kondilomu ievadīts ar Roferon trīs reizes nedēļā 1-2 mēnešus. Pieļaujamā deva - 1-3 miljoniem SV. Šajā norādē, ja kārpas parādās uz kakla var iecelt sveces Roferon. Deva un lietošanas biežums nosaka ārsts.

Blakus efekti

Pēc injekcijas Roferon pacientam var rasties gripai līdzīgi simptomi, svara samazināšana, anoreksija, sausa mute, paasināšanos čūlainā kuņģa un zarnu trakta slimību, vemšana, pankreatīts, izmaiņas aknu enzīmu, aknu mazspēja, reibonis, miegainība, depresija, redzes traucējumi, krampji, impotence, pasliktināšanos cirkulācija galvas smadzenēs, tīklenes artēriju tromboze, aritmijas, tūska, sirdslēkmes, sirds apstāšanās vai elpošanas, pneimonija, deguna izdalījumi, akūta nieru mazspēja, diabēts, hiperglikēmija, leikopēnija, anēmija, matu izkrišana, sausa gļotāda un āda, psoriāzes paasinājums, sarkoidozi ( reti), artrīts, vaskulīts.

Injekcijas vietā var novērot audu nekrozi, bet tas notiek ļoti reti.

Roferon Sveces var izraisīt lokālu alerģisku reakciju.

 Roferon ampula

Kontrindikācijas

Sveces un Roferon injekcijas ir kontrindicētas smagiem nieru darbības traucējumiem, aknu smaga sirds slimība; konvulsīvi traucējumi; disfunkcija no nervu sistēmas; In hronisku hepatītu B vai dekompensētu posmā šis, kas ir kopā ar aknu cirozi; limfoleikoze - gadījumā, ja pacientam, ir kaulu smadzeņu transplantācija; ja konstatēta pastiprināta jutība pret interferona alfa-2a un citiem elementiem, narkotikas.

Turklāt Roferon saskaņā ar instrukcijām, nevar dot bērniem līdz trīs gadu laikā, jo tajā kā pildvielu satur benzilspirtu.

Kombinēta terapija ar Roferon un ribavirīnu ir kontrindicēta grūtniecēm.

Яндекс.Метрика