Rohypnol

Rohypnol (starptautiskais nosaukums - flunitrazepams) ir hipnotisks, nomierinošs, relaksējoša un spazmolītiskais efekts. Narkotiku samazina uzbudināmība centrālo nervu sistēmu, mazina trauksmi un emocionālo spriedzi.

 Rohypnol blisteros

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - flunitrazepams 1mg.

Rohypnol ir pieejams tablešu, ievieto plāksnītēs pa 10 gab., Un ampulas injekcijām 1 ml kastītē 10 gab.

Farmakoloģiskās iedarbības Rohypnol

Rohypnol ir efektīvs hipnotisks, milzīgs nervu uzbudināmību, mazina psihomotorās refleksus un pozitīvi ietekmē produktivitāti simptomus garīgās slimības.

Nomierinošs efekts narkotiku attiecas uz neirotiskiem valstīm traucējumi un murgi.

Pēc Rohypnol miegu notiek 30-40 minūšu laikā un ilgst 5-8 stundas.

Pastāv risks, ka negatīva reakcija un narkomāniju, ņemot Rohypnol un alkoholu, psihotropās vielas, etanolu un citus miegazāles.

Indikācijas

Rohypnol indicēts epilepsijas sindromu, bezmiegs dažādu etioloģiju, mānijas depresīvās psihozes, dažāda veida neirozes, šizofrēnijas, sedācija, afektīvo valstīm, stresu un paaugstinātu uzbudināmību nervu sistēmu.

Zāles ir ļoti efektīvs, lai ārstētu alkohola abstinences sindromu.

Lietošanas instrukcijas Rohypnol

Rohypnol bezmiegs jālieto pirms gulētiešanas, 1-2 mg uz pieaugušiem pacientiem pie 0, 5 mg - bērnu un 1 mg - gados vecākiem pacientiem. Ārstēšanas kurss ilgst no dažām dienām līdz 3-4 nedēļām. Zāles ir jāpārtrauc pakāpeniski samazinot devu. Ar asu pacelšanas Rohypnol var attīstīt sindroms apgrieztās reakcija uz atgriešanos simptomus slimības ārstē.

Pirms provizorisko sagatavošanās operācijas jāievada 2 mg šķīdums Rohypnol, un pirms vispārējās anestēzijas - 1 mg.

Bērniem līdz 14 gadiem klātbūtnē Rohypnol piešķirtajiem absolūto norāžu un augstu attīrīšanas efektivitāti.

Ārstēšanas kursa laikā pacientam, kas vada transportlīdzekli, un strādā pie bīstamiem objektiem, ir jābūt uzmanīgiem un uzmanību. Rohypnol mazina psihomotoro reakciju un dulls uzmanību.

 Rohypnol kastītēs

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas iecelšanu Rohypnol ir paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, nieru un aknu mazspēja, saindēšanās, etanola atkarības, sirds mazspēja, hipotensija, grūtniecību, zīdīšanu, bērniem līdz 10 gadiem komponentiem.

Kontrindikācijas vienlaicīga uzņemšana Rohypnol un alkohola, pretējā gadījumā iespējamas nopietnas komplikācijas, alerģiskas reakcijas un bouts garīgās slimības.

Piesardzības pasākumi narkotiku dots vecuma un smadzeņu slimības.

Blakusparādības Rohypnol

Rohypnol var izraisīt šādas blakusparādības:

  • centrālo nervu sistēmu - galvassāpes, reibonis, trīce, miegainība, apjukums, lēni fiziskās reakcijas, amnēzija, dezorientācija, koordinācijas, halucinācijas, samaņas zudums zudums;
  • par daļu no gremošanas sistēmas - slikta dūša, vemšana, caureja, aizcietējums, gremošanas traucējumi;
  • par daļu no asinsrites sistēmas - leikopēnijas, neitropēnijas.

Saņemot Rohypnol var parādīties alerģiskas reakcijas - ādas izsitumi, nātrene, bronhu spazmas un tūska elpceļu, dermatītu.

Яндекс.Метрика