Roper

 Roper tabletes
 Roper - līdzeklis, lai noteiktu un rūpēties par zobu protēzes.

Farmakoloģiskā darbība

Tabletes un krējums Roper - iedarbojoties ar divām atšķirīgām līdzekļus, lai rūpētos par zobu protēzes.

Tabletes Roper, pateicoties to loceklis aktīvo sastāvdaļu ir antiseptiska, tīrīšana, dezodorējoša iedarbība. Regulāra lietošana tabletes būs pagarināt dzīvi protēzes un saglabāt savu krāsu: aktīvās sastāvdaļas tiek izņemti pārpalikumi nepieejamā mehānisko tīrīšanas suku vietās, kā arī spītīgs traipi no tabakas un kafijas. Tāpat, pateicoties antiseptisks tabletes to regulāra lietošana novērš kairinājumu un iekaisumu gļotādas mutē, smaganas.

Roper krēms izmanto kā zobu protēžu aizdare un - nozīmē piepildīšanai dabas tukšumu ģenerētos uzstādīšanas protēzes laikā. Atsauksmes Roper norāda, ka, izmantojot krēmu samazina skaitu nobrāzumi uz smaganas un kairinājumu.

Produkta veids

Atlaidiet putojošās tabletes un krējums caurules.

Indikācijas

Krējums un tabletes Roper parāda cilvēkiem, izmantojot zobu protēzes.

Spriežot pēc atsauksmēm, Roper formā krēma ir efektīvs gadījumos, ja pacientam nav iespēju saņemt kvalificētu palīdzību montāžas protēzi.

Lietošanas instrukcijas Roper

Roper Instrukcijas norādīja, ka, pirms piemērot protēžu tabletes vispirms notīrīt birstīti no paliekas pārtiku. Pēc protēze iemērc šķīdumā Roper pagatavo no vienas tabletes un vienu tasi silta ūdens. Normālai tīrīšanai, turiet protēzes šķīdumā uz 10-15 minūtēm, un sterilizēšana - visu nakti.

 Roper krēms
 Pēc apstrādes, protēze jāskalo zem tekoša ūdens un sausu drānu.

Cream Roper līstu vai punktveidīgums piemērota mazos daudzumos uz tīras un sausas protezēšana, pēc kā tā tiek ievietota mutes dobumā uz dažām sekundēm un cieši piespiež smaganas.

Tuvu malai piemērot krēmu nav ieteicama. Kad protēze ir uzstādīts, jums ir jānoņem paliekas krējumu.

Blakus efekti

Atsauksmes Roper - par tablešu un krējumu lielākoties ir pozitīva. Dažos gadījumos krēms var izraisīt sliktu dūšu, garšas izmaiņas, pastiprināta siekalošanās, alerģiju (reti).

Ja jūs izmantojat tabletes norādījumus Roper blakusparādību risks ir zems. Tajos gadījumos, kad risinājums netika pilnībā izņemti no protēzes, tā norādīja, hiperēmija izskatu, dedzināšana un kairinājumu smaganām, gļotādām mutes dobumā.

Kontrindikācijas Roper

Tikai kontrindikācijas izmantošanai Roper - nepanesība ir.

Šķīdums gatavots no tabletēm, nav iespējams apstrādāt tieši zobu protēzes mutē.

Яндекс.Метрика