Rovamycinum

Rovamycinum - antibakteriāls medikamentu no grupas makrolīdu.

Struktūra un sastāvs

 Rovamycinum tabletes
 Saskaņā Rovamycinum norādījumus izdotās tablešu formā, kas pārklāta ar formā liofilizāts šķīduma pagatavošanai. Aktīvā viela - spiramicīns. 1. tablete satur SV. SV aktīvās vielas 1, 5 miljonus. Vai 3 miljonus. Ietver arī blakuspakalpojumu sastāvdaļas: koloidālo silīcija bezūdens, magnija stearāts, prozhelatinizirovanny ciete, kroskarmelozes nātrija giroksipropiltsellyuloza mikrokristāliskā celuloze.

Ārēji Rovamycinum balts apaļas, abpusēji izliektas tabletes. Ražoti narkotikas blisterī. Rovamycinum līdz 1, 5 miljoni ME tiek izlaists 8 tabletes blisterī, 3 miljoni ME -.. 5 tabletes blisterī. Kartona 2 blisteri.

Rovamycinum kā liofilizāts šķīduma intravenozai lietošanai ir pieejams pudelēs pa 1, 5 miljoni. SV. Kartona 1 flakons medikamenta.

Farmakoloģiskās iedarbības Rovamycinum

Saskaņā ar instrukcijām Rovamycinum ir antibakteriāla iedarbība. Narkotiku nomāc olbaltumvielu sintēzi baktēriju šūnās un ir baktericīda vai bakteriostatisku iedarbību (atkarībā no devas).

Visjūtīgākais pret Rovamycinum šādiem mikroorganismiem: Streptococcus (jutīgi metiltsillinu), stafilokoku, enterokoku, garais klepus baciļu, Helicobacter pylori, Legionella, Campylobacter eyuni, korinobakterii difteriju, mikoplazmas, hlamīdijas, gaiši Treponema, Borrelia, Leptospira, actinomycetes, peptostreptokokki, eubacteria. Mēreni jutīgi pret Rovamycinum gonoreju, Clostridium perfringens, ureoplazma.

Klīniski pierādīts Rovamycinum pret patogēnu toksoplazmoze.

Šīs zāles uzkrājas fagocīti (monocītu, neitrofilu alveolu makrofāgos), kas izskaidro efektivitāti Rovamycinum pret starpšūnu baktērijām (Chlamydia, Toxoplasma, Mycoplasma).

Saskaņā ar instrukcijām Rovamycinum uzsūcas ātri, bet ne pilnībā. Narkotiku šķērso placentāro barjeru un izkliedē mātes pienā. In muguras smadzeņu šķidrumā iekļūst Rovamycinum.

Šīs zāles izdalās ar žulti, nierēm parādās tikai 10%. Puse atstāj 8 stundas.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Rovamycinum indicēts šādos gadījumos:

  • infekcijas un iekaisuma slimības elpošanas ceļu (angīna, sinusīts, bronhīts, pneimonija);
  • infekcijas un iekaisuma slimības ādas un mīksto audu (roze, erythrasma, vidējās dermatīts, celulīts, abscesi);
  • infekciozā-iekaisuma slimības kaulu un locītavu (izņemot gonokoku artrītu un osteomielītu izcelsmes);
  • infekcijas un iekaisuma slimības Uroģenitālās sistēmas;
  • toksoplazmoze (ieskaitot grūtnieces);
  • novēršana recidīvs (recidīvs) locītavu reimatisma slimniekiem ir alerģija pret penicilīnu.
  • Paaugstinātu jutību pret sastāvdaļu medikamenta;
  • zīdīšana.

Kontrindikācijas Rovamycinum

Pacientiem ar kļūmes fermenta glikozes-6-fosfāta nav ieteicams lietot Rovamycinum iespējami attīstību akūtas hemolysis.

Piesardzības pasākumi Šīs zāles jālieto pacientiem ar žultsvadu obstrukciju un simptomi aknu mazspēja (kopš Rovamycinum galvenokārt izdalās ar žulti).

Blakusefekts

Pēc atsauksmēm Rovamycinum reti izraisa blakusparādības.

No gremošanas sistēmā var izraisīt sliktu dūšu, vemšanu, caureju. Ļoti retos gadījumos (mazāk nekā 0, 01%), bija izskatu pseidomembranozo kolītu, holestātiskais hepatītu.

Sirds - asinsvadu sistēmu, var rasties elektrokardiogrammas pagarināts QT intervāls.

No nervu sistēmas Rovamycinum, atsauksmes, ļoti reti noved pie izskatu pārejošu parestēzijām.

No asinsrades sistēma ir ļoti reti (mazāk nekā 0,01%), bija gadījumi, kad akūta hemolysis un trombocitopēnija.

Rovamycinum, atsauksmes, reti izraisa alerģiskas reakcijas (izsitumi, nieze, nātrene). Smagas paaugstinātas jutības reakcijas (angioedēma, anafilaktiskais šoks) ziņots reti (mazāk nekā 0, 01% gadījumu).

Pieteikums Rovamycinum grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Rovamycinum grūtniecības laikā var lietot saskaņā ar norādēm. Ja zāles ir jāpiešķir zīdīšanas laikā, zīdīšana jāpārtrauc ārstēšanas Rovamycinum laikā.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Rovamycinum tabletes Pieaugušie iecelt 3 miljoni. 2-3 reizes dienā. Maksimālā dienas deva -. 9 miljoni SV.

Bērniem, kā tabletes lieto 1, 5 miljonus. SV. Dienas deva tiek aprēķināta, pamatojoties uz ķermeņa svara 150-300000 formula. SV / kg ķermeņa masas no bērna. Maksimālā deva bērniem Rovamycinum 300 tūkstošiem. SV / kg dienā.

Rovamycinum parenterālai ievadīšanai jāievada lēnas intravenozas injekcijas 1, 5 miljoni. SV 3 reizes dienā. Gadījumā, ja smagas infekcijas devu var dubultot. Bērni Rovamycinum piemērot tikai tablešu formā.  Rovamycinum risinājums

Pacienti ar nieru darbības traucējumiem devas pielāgošana nav nepieciešama Rovamycinum.

Pārdozēšana Rovamycinum

Nav datu par pārdozēšanas Rovamycinum. Ja jums ir aizdomas pārdozēšana narkotiku jābūt simptomātiska ārstēšana (kuņģa skalošana, helātu).

Mijiedarbība ar citām zālēm

Pieteikumā Rovamycinum ar levodopas devas pielāgošana nav nepieciešama levodopas un klīniskā uzraudzība (kopš koncentrācija narkotiku asins serumā var samazināt).

Īpaši izstrādāta lietošanas Rovamycinum

Saskaņā ar norādījumiem zāļu nav teratogēna iedarbība, lai jūs varētu piešķirt Rovamycinum grūtniecības laikā. Ārstējot toksoplazmoze grūsniem šīs narkotikas ir ievērojams samazinājums pārnešanas risku auglim: I trimestris no 25% līdz 8%, II trimestrī no 54% līdz 19%, kā arī III trimestrī no 65% līdz 44%.

Pieteikums Rovamycinum pacientiem ar aknu slimību prasa no savu funkciju uzraudzību terapijas laikā.

Яндекс.Метрика