Rovatineks

Rovatineks - narkotiku, kas izgatavoti no augu pamata. Ir diurētiķis, litholytic un spazmolītiskais rīcību.

Sastāvs, struktūra un iepakošana

 Rovatineks - narkotiku, kas izgatavoti uz augu bāzes
 Analizētie narkotiku kapsulas ražo dzelteno krāsu, kas izšķīst labi zarnās. Ir lodveida forma, ar želatīnu struktūru. Kapsulā ir dzeltens-zaļš šķidrums ar asu aromātu.

Norādījumus, lai Rovatineksu norādīja nozīmē, ka viena kapsula satur 4 mg fenchone un anetols, 3 mg cineol, Borneols 10 mg, 31 mg α, β-pinēna, camphene 15 mg. Papildu elementi pieder olīveļļu.

Atgriezenisko saiti ar Rovatineksu atzīmēja, ka viens no shell želatīna kapsulām ietver, etilspirts parahidroksibenzoātu, nātrija, 85% glicerīns, nātrija propilparahidroksibenzoātu, saulrieta dzeltenais FCF hinolīna 85% (E110), hinolīna dzelteno WS 70% (E104).

Pirkt šo preparātu, kā arī analogi Rovatineksa var plāksnītēs pa 10 gab. Ērtības labad tie ir kartona kastēs 5 un 10 blisteriem.

Rovatineks un analogi Rovatineksa atbrīvots tikai pret recepti.

Farmakoloģiskās iedarbības Rovatineksa

Norādījumus, lai Rovatineksu teica, ka šī iekārta pieder pie grupas, augu aizsardzības līdzekļiem, kas ir pilnīgi izšķīdis, un secinājumus nierakmeņu un urīnceļu orgānu.

Borneols un citi terpēni pilnībā mainīt savu dabu cilvēka organismā un izdalās ar urīnu glikuronīdu. Tas ir tas, kas noved pie labākas sadalīšanu kalcija sāļu, kas ir pamats nierakmeņi, un akmeņiem urīnceļos uzkrājot.

Daudzi medicīniskie pētījumi un atsauksmes līdz Rovatineksu parādīja, ka zāles nomāc veidošanos nieru akmeņiem un akmeņiem urīnceļos.

Jo Rovatineks un analogi Rovatineksa ir lieliska spazmolītiskais rīcību, process likvidēt akmeņus urīnceļu kļūst mazāk sāpīgas un daudz vieglāk panesamas. Turklāt zāles samazina smagumu kolikas, uzlabo asins plūsmu nierēs, atjauno normālu darbību nierēm, un palielina diurēzi.

Norādījumus, lai teica Rovatineksu teica līdzekļi samazina iekaisumu, ir pretmikrobu iedarbība (tas attiecas uz gram-pozitīviem un gram-negatīvo baktēriju), kas palielina spēju aizsardzības koloīdu, kas ir ar urīnu, bet arī palielina glikuronskābi tajā.

Par zāļu sastāvdaļas ir pilnīgi taukos šķīstošs, un ir ļoti labi uzsūcas organismā. Borneols, nokļūst cilvēka organismā, gandrīz uzreiz tā maina savu dabu un kļūst glikuronīdu, kas ir daudz labāk izdalās ar urīnu.

Indikācijas Rovatineksa

Norādījumus, lai Rovatineksu norādīja, ka zāles ir noteikts, ja pacienta urolitiāzi un profilaksei nierakmeņu un urīnceļu.

Kontrindikācijas Rovatineksa

Nekad nedodiet bērniem līdz vecumam 6 gadiem.

Kā uzskata Rovatineks nelietojiet, ja pacientam ir paaugstināta jutība uz zāļu sastāvdaļu. Ņemot gan Rovatineks un citus antikoagulantus, vajadzētu arī turpmāk konsultēties ar speciālistu.

Dozēšanas un devu režīms Rovatineksa

Atgriezenisko saiti ar Rovatineksu atzīmēja, ka iekārta ir jālieto iekšķīgi pirms ēšanas.

Pieaugušie un bērni vecāki par 14 gadiem paredzēts 1 vai 2 kapsulas ne vairāk kā 3 reizes dienā. Ja pacients cieš no nieru kolikas, tad viņam ir atļauts palielināt devu līdz 2-3 kapsulām 4-5 reizes dienā.

Bērni vecumā 6-14 gadi ir sasniedzis, ir atļauts lietot pa 1 kapsulai 2 reizes 24 stundu laikā.

Pārdozēt

Ja pacientam ir problēmas ar narkotiku pārdozēšanas, ieteicams veikt kuņģa skalošanu (tas tiek darīts gadījumā, ja objekts netika pieņemts ļoti ilgu laiku). Dažos gadījumos, pacientam tiek parakstītas aptauju par sirds un elpošanas sistēmu, kā arī pārbauda nieres un aknas.

Narkotiku mijiedarbība Rovatineksa

 Rovatineks samazina iekaisumu, ir pretmikrobu iedarbība
 Norādījumus, lai Rovatineksu teica, ka, ņemot medikamentus ar antikoagulantiem un zāles, kas šķīst aknu Rovatineks mainīt savu darbību un būtību.

Pieteikums Rovatineksa grūtniecības un zīdīšanas laikā

Ir stingri aizliegts lietot šīs zāles zīdīšanas laikā, kā arī ar to I grūtniecības trimestrī.

Blakusparādības Rovatineksa

Diezgan reti pacientiem, kas lieto Rovatineks, tas ir nedaudz sāpes kuņģī. Dažos gadījumos ir vemšana. Līdz šim, tikai 2 gadījumi, ieraksta brīdī, kad apstiprināja Paaugstināta jutība pret atsevišķām sastāvdaļām narkotikas.

Nosacījumi un noteikumi

Rovatineks nevajadzētu dot rokās bērnu. Uzglabāt temperatūrā, kas nav augstāka par 25 grādiem. Nelietot pēc derīguma termiņa beigām (pēc 5 gadiem).

Brīdinājumi

Nelietojiet Rovatineks un analogiem Rovatineksa, ja ir ļoti akūta nieru kolikas, smaga urīnceļu infekcija vai anūrija.

Lietot narkotikas jābūt diena dzert daudz ūdens.

Яндекс.Метрика