Rozukard

No statīnu, Rozukard, narkotiku pazemina holesterīna līmeni asinīs. Rozukard devā 20 mg

Rozukard: lietošanas instrukcija

Galvenā aktīvā sastāvdaļa Rozukarda - rosuvastatīna. Pārsvarā efekts no zāļu notiek aknās - galveno korpusu sintēzei holesterīna. Rozukard samazina zema blīvuma lipoproteīnu (ZBL), vai "sliktā" holesterīna, un paaugstina holesterīna līmeni, "labi" (ABL - augsta blīvuma lipoproteīnu).

Nedēļas laikā pēc sākuma Rozukarda svinēja savu pozitīvo terapeitisko efektu. Maksimālā uzlabojumu var panākt, divu nedēļu laikā pēc ārstēšanas uzsākšanas Rozukardom. Lai panāktu ilgtspējīgu ietekmi ārstēšanu vajadzētu ilgt vismaz vienu mēnesi.

Lietošanas indikācijas Rozukarda ir:

 • primārā hiperholesterinēmija;
 • jaukta dislipidēmija;
 • iedzimts hiperholesterinēmija;
 • ateroskleroze.

Narkotiku indicēts arī profilaksei sirds un asinsvadu slimību riska pacientiem.

Pieteikuma Rozukarda īpatnība ir tā, ka pirms zāles pacientam jāsāk ievērot mazkaloriju diētu un pie tā visa ārstēšanas perioda. Saskaņā ar instrukcijām, Rozukard var pieņemt jebkurā diennakts laikā, neatkarīgi no ēdienreizēm.

Deva izvēlēta individuāli ārsts ar mērķiem un pacienta reakcijas. Vairumā gadījumu, sākotnējā deva ir 10 mg Rozukarda. Mēnesi vēlāk, to var palielināt līdz 20 mg. Īpaši sarežģītos gadījumos, noteikt 40 mg Rozukarda. Narkotika ir kontrindicēta bērniem, kas jaunāki par 10 gadiem.

Šajā procesā saņemšanas Rozukarda var rasties dažas blakusparādības. Tātad uz viņa fona bieži iezīmēja reibonis un galvassāpes, diskomforta par daļu no kuņģa-zarnu trakta, proti, sāpes vēderā, slikta dūša, aizcietējums, alerģisku dermatītu. Tas ir ļoti reti miega traucējumi, kā arī aknu iekaisums - hepatīts. Blakusparādības Rozukarda parasti ir no devas atkarīgā veidā.

Kontrindikācijas saņem Rozukarda ir:

 • idiosinkrāzija,
 • dažādi akūta aknu slimība, tai skaitā palielinot transamināžu,
 • nieru slimība,
 • saņem ciklosporīnu,
 • grūtniecība un zīdīšana,
 • miopātija. Rozukard devā 40 mg

Ar vislielāko rūpību iecelt pacientus Rozukard Āzijas rases vai vecāki par 70 gadiem, kā arī hipotireoze, alkoholismu, ārstēšanai fibrātu un pēc cieš muskuļu slimības. Saņemot Rozukarda cilvēkiem ar paaugstinātu glikozes līmenis asinīs ir iezīmēta risku saslimt ar diabētu.

Šajos kategoriju pacientiem pirms izrakstīšanas Rozukarda vēlaties karti esošos riskus un paredzamu terapeitisko efektu. In narkotiku ārstēšanu iecelšanas ieteicams slimnīcā ar pastāvīgu ārsta uzraudzībā.

Pirms ārstēšanas uzsākšanas Rozukardom brīdināt pacientus par nepieciešamību informēt savu ārstu par izskatu muskuļu sāpes, krampji, vājums, jo īpaši vispārēju savārgumu un hipertermiju. Lēmums anulēt vai turpināt administrēšana narkotikas tiek pieņemts, pamatojoties uz laboratorijas datiem.

Rozukard: Atsauksmes

Lielākā daļa pacientu ir pozitīvi sagatavošanu. Pēc atsauksmēm, Rozukard uzlabo garastāvokli un objektīvus klīniskos datus. Šie pacienti, kuri nemanīja uzlabošanu, ņemiet vērā, ka slimības progresēšanu apstājās viņu stāvoklis nepasliktināsies ievērojami pārtrauca.

Яндекс.Метрика