Rumalon

 Rumalon ampula

Rumalon - zāles, lai ārstētu locītavu slimību.

Farmakoloģiskās iedarbības rumalon

Rumalon ir chondroprotector, zāles, kas palēnina attīstību osteoartrīta - locītavu slimības, kopā ar izmaiņām virsmas formas kopīgo un skrimšļu retināšana.

Farmakoloģiskā darbība narkotikas ir balstīta uz to, ka tas uzlabo strāvas skrimšļus, stimulē kolagēna un glikozaminoglikānu (vielas, kas veido saistaudus), stimulē locītavu eļļošanu, samazina aktivitāti fermentu, kas izraisa retināšanas skrimšļa.

Aktīvā viela rumalon - attīrīts ekstrakts kaulu smadzenes, skrimšļu teļi.

Produkta veids

Rumalon laists šķīduma injekcijām.

Analogi rumalon: Biartrin, glikozaminoglikānu-peptīdu komplekss.

Indikācijas

Rumalon Apmācības noteiktajā osteoartrīts, nekrozes skrimšļa no ceļa skriemelis (hondromallyatsiya), no skrimšļa uzliku locītavu pie ceļa, kam pievieno pārkāpjot savas funkcijas un sāpes (meniskopatiya) slimības, mugurkaula (spondyloarthrosis, spondiloze) slimības.

Ir labas atsauksmes par rumalon piemēro artrozes ar pirkstu, ceļa un gūžas locītavas.

Instrukcijas rumalon: kā izmantot

Rumalon var ievadīt tikai intramuskulāri, un ārstēšanas sākumā bija obligāta pārbaudījums narkotiku toleranci. Pirmkārt, pacientam ievada 0, 25 ml, un divas dienas vēlāk - pat 0, 5 ml. Ja parauga rezultāti tiks novērtēti, ka zāles tiek nodota parasti sākt ārstēšanu: 1-2 ml injicē divas vai trīs reizes nedēļā.

Kopējais pilnu attieksmi vajadzīgs, lai veiktu 15 injekcijas 2 ml vai 25 injekcijas 1 ml.

Apstrādājot minēto norāžu izmantošanai slimības ilgst daudzus gadus. Ieteicams rīkot ikgadējas kursus - vismaz divas reizes gadā. Ja lieta ir smaga, veikt 3-4 kursus gadā.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm, rumalon neizraisa nopietnas blakusparādības. Ārstēšanas sākumā var rasties slimības paasināšanās, bet tas ir pārejošs simptoms, kas neprasa jāpārtrauc. Arī tas ierakstīts alerģiskas reakcijas dēļ neiecietības aktīvās vielas.

 Rumalon 1ml

Kontrindikācijas

Rumalon un analogi medikamenti netiek izmantoti ārstēšanai reimatoīdā artrīta, jo tie nav parakstītas identificēto paaugstinātas jutības.

Nelietojiet zāles pediatrijā, zīdīšanas, grūtniecības laikā.

Яндекс.Метрика